Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

3ci miesiac jak urozmaicac diete niemowlaka

Polecane posty

Gość gość

Witam. 3 dni temu moj synek skonczyl 2 miesiace. Zaczynamy 3 miesiac a ciotki nekaja mnie abym zaczela podawac dziecku sok z marchewki, kaszke na wodzie, skrobane jabluszko.. Jakos mnie to nie przekonuje bo kaszki widzialam ze sa dostepne w sklepach ale od 4 miesiaca. Zas wydaje mi sie ze na marcheweczke i jabluszko jest troszke za wczesnie... Sama nie wiem. Czy powinnam mu juz urozmaicac diete czy jest jeszcze za wczesnie. Dodam ze karmie piersia i czasami podaje dziecku herbatke do picia HIPP rumianek, koper wloski ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze co najmniej 2 mce jie urozmaicac. Wtedy MOZESZ. A POWINNAS dopiero za 4 mce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żartujesz? A po co? Takie malenstwo to potrzebuje mleka, a nie jabłek, których i tak nie jest w stanie strawić. Poczekaj przynajmniej do 4 miesiąca z wprowadzaniem pokarmów, a najlepiej do ok. 6. To Twoje dziecko, a nie ciotek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka to do tej pory nie pije herbat, a ma prawie 9 miesięcy. Podstawowe mleko, zdrowe jedzenie plus woda moim zdaniem wystarczaja. Rośnie, przybiera prawidłowo na wadze i jest zdrowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urozmaicanie diety po 3 miesiącu to...gł kleiki ryżowe:-) Potem marchewka i jabłko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja po 3 miesiacu dawalam synkowi jablko banana marchew sok jablkowy i marchwiowy i zupke jarzynowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×