Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Bóg to kłamstwo

Polecane posty

Gość gość

Moim zdaniem Boga nie ma. To najstarsze kłamstwo. I są głupcy którzy nadal w to wierzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trup w szafie
tia..a szatan to prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze zobaczysz gdzie jest bog kiedy bedziesz w potrzebie,kiedy caly swiat ci sie zawali....JAK TRWOGA TO DO BOGA!!!! ♥BOG♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trup w szafie
raczej nie zobacze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są setki dowodów na to, że tysiące lat temu odwiedzali na kosmici i to ich ludzie brali za bogów. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trup w szafie
zwlaszcza piramidy... swoja droga ciekawe dlaczego ludzkosc jako masa jest tak przewidywalna ze az apokalipse przewidziano :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem ,ze wierzysz ,ze piramidy kosmici wybudowali albo przynajmniej pomagali przy ich budowie ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatkało? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ Bóg istnieje
i czeka na twój najgorszy dzień w zyciu, żeby ci zasadzić kopa w doopę swoją Boską nogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ależ Bóg istnieje i czeka na twój najgorszy dzień w zyciu, żeby ci zasadzić kopa w doopę swoją Boską nogą. " W takiego Boga wierzysz? Na czym opierasz taką jego wizję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg jest najbardziej wyrafinowanym sadyzmem we wszechświecie a dręczy tylko dobrych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ Bóg istnieje
na moich doświadczeniach. Taki był dla mnie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg jest miłością ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg jest nienawiścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej kwestii trzeba się określić tu nie ma kompromisów, czy Jezus Chrystus był największym kłamcom w historii ludzkości czy był Synem Boga Zywego tak jak o sobie mówił, albow lewo albo w prawo, niejeden naukowiec próbował obalić oczywiści wizje Chrześcijaństwa i całą naukę, jaką sławe by zyskał, tak więc autorze pewnie profesorwm nie jesteś jednak próbujesz negować, spróbój sie pomodlić do Boga tak od serca szczerze to zobaczysz czy go nie ma, sam będziesz miał okazje się przekonać, Boga nie ma dla ignorantów i leniwców a jak zaczynasz szukać Boga to go znajdujesz wg obietnicy że na pewno tym którzy go szukają da się odnalezc, czy zrobiłeś coś w swoim życiu żeby Boga odnalezc, albo się zbliżyc do Niego, nie mówie tu o indtytucji kościelnej tylko o Bpgu Zywym który jest duchem, ja wiem że Bóg istnieje i Swiat duchowy również, niejednokrotnie miałąm okazje się o tym przekonać i tak naprawde żadna modlitwa którą szczeze do niego kierowałam nie została pominięta, szczerze, nie mówie o klepaniu różańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej kwestii trzeba się określić tu nie ma kompromisów, czy Jezus Chrystus był największym kłamcom w historii ludzkości czy był Synem Boga Zywego tak jak o sobie mówił, albow lewo albo w prawo, niejeden naukowiec próbował obalić oczywiści wizje Chrześcijaństwa i całą naukę, jaką sławe by zyskał, tak więc autorze pewnie profesorwm nie jesteś jednak próbujesz negować, spróbój sie pomodlić do Boga tak od serca szczerze to zobaczysz czy go nie ma, sam będziesz miał okazje się przekonać, Boga nie ma dla ignorantów i leniwców a jak zaczynasz szukać Boga to go znajdujesz wg obietnicy że na pewno tym którzy go szukają da się odnalezc, czy zrobiłeś coś w swoim życiu żeby Boga odnalezc, albo się zbliżyc do Niego, nie mówie tu o indtytucji kościelnej tylko o Bpgu Zywym który jest duchem, ja wiem że Bóg istnieje i Swiat duchowy również, niejednokrotnie miałąm okazje się o tym przekonać i tak naprawde żadna modlitwa którą szczeze do niego kierowałam nie została pominięta, szczerze, nie mówie o klepaniu różańców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokój :D Bajki,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg istnieje i współpracuje z szatanem przeciwko człowiekowi, tak jak w księdze Hioba. Bóg jest naszym najpotworniejszym wrogiem i chce naszego potępienia. Jedynym jego celem jest wygrać w zakładzie z szatanem. Człowiek jest dla niego goownem niewartym uwagi. Miłość Boża jest jednym wielkim historycznym oszustwem na którę dały się już nabrac miliardy ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg istnieje i jest jednym, wielkim, nieskończonym, sadystycznym szyderstwem z cierpiącego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź wierny Bogu i wypełniaj jego przykazania a on cię bedzie niszczył dzień po dniu z rosnącym sadyzmem, przewrotnością i niesprawiedliwością. Zaufaj Bogu a on ci wszystko zabierze i będzie z ciebie kpił ze swojego nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy wierzący powinien tego zaznać. Przecież Bóg jest sprawiedliwy. A oprócz tego On kłamie zabija gnębi kradnie. To chuj bez zasad. Sam je stworzył a Sam ich nie przestrzega. P********y j****y hipokryta, sadystyczne s****wo frajer pedofilów i grzeszników poniewierajacy niegrzeszacych lub Sam wp*****lajacy w grzech ... chujski szmatlawiec bez zasad ... tylko debil moze probowac z wiernego czlowieka robic debila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pok****enczy szmato cos stworzyl swiat niezdecydowany c***u bez zasad debilny durniu zacznij w koncu byc odpowiedzialny za Swoje sranie a nie tylko potrafisz srac i srac. Jak taki gnoj NAROZRABIALEM I UCIEKAM - UDAM ZE TO NIE JA NIECH CZŁOWIEKA SIE CZEPIAJA I JEGO KARAJA ZA TO ZE MU SRAM. Bóg ty k***wski szmato bez godnosci honoru i zasad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obrażasz nie jedną religię... Mam ochotę przeciągnąć Cię przez monitor i wytłumaczyć że Bóg istnieje. Jest cudowny, jest fantastyczny. To my ludzie jesteśmy źli. Sami sobie zgotowaliśmy tak parszywy świat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ależ Bóg istnieje 2013.10.03 i czeka na twój najgorszy dzień w zyciu, żeby ci zasadzić kopa w doopę swoją Boską nogą." On nie czeka, On Sam Ci taki stworzy, do takiego doprowadzi a pozniej udaje ze tylko pomaga nie przyznajac sie ze do tego złego to tez On doprowadził z ukrycia, po cichaczu. Jak tylko robi cos dobrego to to Ci objawia...bys myślał, że jest TYLKO DOBRY. Zakłamane s****wo. Brzydze sie tym fałszywcem i Jego fałszem za Jego fałsz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Obrażasz nie jedną religię... Mam ochotę przeciągnąć Cię przez monitor i wytłumaczyć że Bóg istnieje. Jest cudowny, jest fantastyczny. To my ludzie jesteśmy źli. Sami sobie zgotowaliśmy tak parszywy świat!" Widac c***a tam wiesz...ale jeszcze prawde poznasz. Bóg Ci to o Sobie jeszcze objawi jak i mnie objawił. Gdyby tak nie bylo to bym o tym nie pisała. Piszę z wlasnych doświadczen które mam od Boga. I Ty tez je dostaniesz. W końcu sprawiedliwość to jeden z przymiotów Boga. Inaczej można mówić o Nim, że jest niesprawiedliwy i powoduje konflikty/niezgodności między ludźmi. Tak czy siak - z obu stron zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też wątpię w niego. Tyle jest dowodów na to, że nie było go, jak i jakichś, że był. Ten cały "multik" jest po prostu po to by sobie podporządkować ludzi i byli posłuszni to rodzaj władzy. Ci wszyscy święci starzy i tych co za mojego życia zostali mianowani. Co to jest ? Co robi kościół ? Głosi różne swoje wymyślone teksty, a sam się nie stosuje do nich. Ilu jest oszustów czy wręcz przestępców wśród tych najwyższych kościoła. Jak mordowali katolicy niewygodnych sobie podwładnych. W jakim kierunku idzie kościół ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo kościół to wiara katolicka - zmienili treści biblijne i nie prowadzą ludzi według nauk Boga a według nauk swoich i katolicko-chrześcijanskich filozofujacych przodków...zamiast trzymać się raz stwierdzonych zasad. Wprowadzają wiernych w błąd - odejmuja przykazania i mają czelnosc mówić, ze tego nie robią (np o tym nietworzeniu wizerunków). Skoro grzeszą i wprowadzają naukami w błąd to niech upadną. Na wieki. Za swój grzech i jego rozpowszechniane. A Bóg naprawdę istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×