Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smakołyczek

Restauracje w Warszawie

Polecane posty

Gość gość
Jeżeli będziecie spacerować po Krakowskim Przedmieściu w Warszawie to wstąpcie do restauracji www.jajko.co Podają tam przepyszne śniadania. Lunche, które jadłem tam kilka razy też są warte spróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z roomservice sobie popatrz tam jest sporo dobrych restauracji z których często zamawiamy jedzenie do pracy albo ja zamawiam do domu. Kuchnie są przeróżne więc można coś dobrego wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klimczok, jedyny w swoim rodzaju, bardzo dobre jedzenie, przystepne ceny , dzieci bardzo mile widziane, wieczorami idealnie nadaje sie na randke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wimczycka
Mała odskocznia od tradycyjnej polskiej kuchni - PanKejk http://pankejk.com.pl/. Można zjeść naleśniki, placki ziemniaczane, pankejki, mająofertą na każdą porę dnia, więc to plus. I są otwarci do późna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maenelinka

A ja polecam PanKejk na Krakowskim Przedmieściu się mieszczą. Spoko miejsce, bardzo dobre smaczne jedzenie, długie godziny otwarcia. Szczególnie polecam dla nas pan sałatki, a dla panów placki ziemniaczane i naleśniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yosefinkaa

Rzeczywiście mogę stwierdzić, że PanKejk ma w tej chwili najlepsze placki ziemniaczene w Warszawie. Domowe, duże, smaczne, chrupiące, bez grudek. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata912

Z doświadczenia polecam też Hagiel Bistro, znacie ten lokal? Mają naprawdę smaczne i nie drogie jedzenie, zresztą teraz można wyhaczyć ciekawe promocje nawet na wynos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitness2

Jeśli lubicie kuchnię japońską to polecam Kanpai www.kanpai.com.pl na Białołęce. To właśnie dzięki nim zakochałem się w sushi, które aktualnie jest moją ulubioną potrawą. Także tam wziąłem ostatnio dziewczynę na randkę. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dayenn

restauracja Ursus 🙂 i na obiad, i na wydarzenia typu chrzciny czy komunia, bo organizują takie okolicznościowe imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak chcesz po polsku prawdziwie zjeść, do tego w miarę tanio i elegancko to ckoberza.pl. Menu niedawno rozbudowali o pizzę z białą kiełbasą i kaszanką, co jest moim zdaniem świetnym pomysłem. Osobiście znudziły mi się standardowe smaki i widać, że szukają czegoś nowego w karcie. Zawsze, jak u nich jadłem to wychodziłem zadowolony, co poza tym potwierdzają rankingi na tych popularnych portalach kulinarnych. Daj znać, jak poszło z wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja uwielbiam w Warszawie jadać w Sushi Saska Kępa. Niesamowicie smaczne jedzonko japońskie plus super atmosfera w lokalu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka

Lubimy z chłopakiem pójść do restauracji na dobry lunch, czy kolację. Zdarza się nam jeść vege potrawy bardzo często, robimy sobie takie przerwy od mięsa. Naszą uwagę przykuł ostatnio Mango vegan - https://www.mangovegan.pl/ mają w swojej ofercie bardzo dobre hummusy i poke bowle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Próbuje różnych kuchni, niestety nie przypadła mi do gustu ostra kuchnia azjatycka, polska mi się już znudziła i tak w poszukiwaniu czegoś nowego znalazłam Zachodni Brzeg i ich pyszną kuchnie bliskowschodnią. Jestem zachwycona tym miejscem. Będę tam chętnie jeszcze wracać na lunche i próbować nowych potraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Pyszne falafele i hummus pierwszej klasy można znaleźć tylko w Mango Vegan na Koszykowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Regina

Ja bardzo lubię pizzę turecka z Zachodniego Brzegu. Najlepsza w okolicy! Naprawdę znają się na kuchni izraelskiej i tureckiej, więc nic dziwnego, że serwują takie pyszności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oliwia

Jeśli lubicie kuchnię chińską, to koniecznie zajrzyjcie do restauracji Pańska 85. Mój chłopak jest wielkim fanem tej kuchni, kiedy mnie tam zaprosił i popróbowałam tych pięknie podawanych, bardzo aromatycznych dań, też szybko stałam się miłośniczką kuchni chińskiej. Ta restauracja ma bardzo niepowtarzalny klimat i obłędne dania 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinia

Bardzo cenie sobie nowości kulinarne, nie lubie polskiej kuchni i wole coś zagranicznego. A ostatnio wpadłam na Zachodni Brzeg w Warszawie i jestem zadowolona bardzo ze smaku jaki tam oferują kucharze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Też bardzo lubię jadać w Sushi Saska Kępa. Mega mi się podoba panujący u nich klimat i do te ich japońskie potrawy!! Pychota!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Jedną z lepszych restauracji jakie odwiedziłam w Warszawie - a z warszawy nie jestem. Był Zachodni Brzeg. Pyszne jedzenie, takie typoo bliskowschodnie, do tego lokal piękny i miło się tam po porstu spędza czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Mój mąż kocha Mango Vegan. Ja nie jestem Veganką, ale też bardzo się lubuję w tej restauracji, Jak ktoś ma ochotę na vegańskie jedzenie albo jest veganem, to zacęcam, mają dobrą kuchnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola

Ostatnio jak byłam w Warsawie u Przyjaciółki to zabrała mnie do Buena Vista Social Food. Było pysznie! Musze tam wrócić! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danuta

Zaczęłam jeść śniadaina w Nowakowski Gorąco Polecam na Mokotowie, i muszę polecić, dania bardzo dobre no i nawet nie drogo, nawet nie znałam wczesniej tej restauracji, ale przechodziłam przypadkiem i byłam tak głodno, że postanowiłam wejść, nie żałuję 😄 Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afffx

Polecam też Pan Kejk. Super rodzinne miejsce. Menu tak właśnie dobrze dopasowane, że każdy znajdzie coś dla siebie dobrego i smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inkawalicka

Dokładnie. Według mnie pankejki mają najlepsze w mieście. Jedzenie jest domowe i niedrogie. W weekend trochę tłoczno, ale to w takim czasie jest zrozumiałe. Świetna obsługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vava

Ja nie musiałam szukać przez żadne strony czy aplikacje dobrej restauracji. Dla mnie najlepszym miejscem jest w Zamku Ujazdowskim, czyli Instalacje Art Bistro. Bardzo dobre jedzenie i piękne wnętrze. Polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×