Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ananaz

WARSZAWA wesele GDZIE

Polecane posty

Gość gość
no jasne, nie ma problemu, po tym weekendzie powinnam już wszystko wiedzieć co i jak i mieć rozplanowane, także co do tej imperii więc napiszę Ci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammnska
Hej :) I fajnie, no jestem ciekawa czy zostaniecie przy tej sali na nowym świecie, będę czekała na info od Ciebie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastee
po co Tobie wesele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :)) na jutro mamy umówione spotkanie - postaram Ci się jutro napisać, zobaczymy co i jak, jeśli mi sie nie uda to pojutrze się odezwę ws sali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kammnska
super, to będę czekać aż dasz znać, w razie co od razu pytaj na miejscu o wszystko jak będzie menadżer to powinien Ci też wykonać kalkulację od razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawym miejscem na wesele może być Pałacyk Otrębusy miałem okazje być tam na weselu i było bardzo fajnie. Wyśmienite jedzenie, miła atmosfera, bardzo dobry kontakt z właścicielem wszystko dało się ustalić pod indywidualne zamówienie klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważkagrażka
ja słyszałam dobre opinie nt. wesel w hotelu w okolicy Warszawy, w Kętach. Tam jest Hotel Poniatowski http://www.hotelponiatowski.pl/ - polecam obejrzeć, robi wrażenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja potwierdzam post zamieszczony kilka oczek wyżej - Pałac Otrębusy zdecydowanie na plus! Też się tam w tym roku bawiłam i było to chyba najlepsze dotychczas wesele...a z pewnością z najlepszym jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, również podpisuje się pod Pałacykiem Otrębusy, bo miałam okazję być gościem na weselu znajomych pod koniec sierpnia i świetnie się bawiłam. Cudowne i eleganckie miejsce, świetna organizacja, pyszne jedzenie, którego starczyło do samego rana, no i piękny pokój, z którego z wielką chęcią skorzystałam. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam swoje wesele w http://www.chotynia.pl/ . Zdecydowanie polecam, to bardzo ładne miejsce. Zachwyca klimatem. :) Ogólnie wesele urządzili mi na miarę księżniczki, jedzenie pyszne, wszystko super zorganizowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno byłam na przyjęciu komunijnym w Pałacyk Otrębusy i upewniłam się, że już, Że prócz cudownych wesel każde przyjęcie przygotowywane jest z ogromną dbałością i perfekcją. Polecam jako 100% sprawdzony lokal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybym miała ponownie wybierać lokal na wesele, to wybrałabym Restaurację Oberek. Przy Ul. Szosa Lubelska 20. Miałam tam wesele i to w jaki sposób przygotowali lokal na przyjęcie jest godne podziwu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MET BUD Konstrukcje Stalowe
A może ślub i wesele w plenerze? Zachęcamy do zapoznania się z nasza ofertą. MET-BUD Konstrukcje Stalowe jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą. Zakres naszej działalności obejmuje: konstrukcje halowe, sprzedaż hal namiotowych, wynajem hal namiotowych, wynajem podnośników koszowych. Obsługujemy Klientów z całej Polski oraz Unii Europejskiej. Idealne do wynajęcia na piękny ślub w plenerze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaworowy Dwór jakies 40km od warszawy - bardzo polecam! my tam mielismy swoj slub w zeszlym roku i wyszlo bajecznie. przyjecie zrobilismy w ogrodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×