Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odchudzamsieciagle

Odchudzanie z głową

Polecane posty

Gość malgosia3221
Motylek - bardzo fajnie ułożyłaś plan diety;) Mój wygląda podobnie ale zamiast chromu piję czerwoną herbatę. Kilkalat temu okazało się że mam uczulenie na chrom i nie mogę przyjmować żadnych suplementów ani środków w których się on znajduje. Trzymam kciuki! Powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelikawwa
Ejjjjj.... dziś mija dokładnie 3 tygodnie od kiedy zaczęłam stosować rady z poradnika. Zdecydowałam się na oczyszczanie, trening no i zasady zrowego żywienia.... 7 kg mniej!!!! Bez diet itp..... he he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
angelika: graty:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiviurka23
No ja dopiero jestem na drugim dniu. Mój plan jest taki... odstawiłam słodycze, i nie jem kolacji. Do tego 30 minut dziennie trening - taka dosyć szybka mieszanka różnych ćwiczeń i 30 minut jazdy na rowerku stacjonarnym... jestem ciekawa czy wytrwam. Chcę utrzymać taki tryb przez 3 najbliższe tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmh
No proszę Panie biorą się za swoje wdzięki:) W takim razie już nie mogę doczekać sie lata. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiviurka23
A witam.... na dziś pozostał mi tylko rowerek.... A Wam jak idzie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margarete
Aleś się wkręciła;) fifi a co z dietą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiviurka23
A właśnie że nie stosuje żadnej diety..... po prostu często i mało jem ok. 5 posiłków.... nie jem po 18 no i zrezygnowałam ze słodyczy... ot i cała tajemnica;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam jakieś 7 kilo nadwagi i jak na razie dobrze sie z tym czuje. Chociaż chyba też powinnam naad tym popracować bo po zimie będzie więcej,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiviurka23
Oj musisz cos z tym zrobic... jesienia i zimą każdy z nas przybiera na wadze,no chyba, że zadba o ruch i odpowiednie odżywiane.... to wtedy nie ma sie czym martwic:) Zreszta zrzucenie nadwagi wychodzi tylko na dobre, poprawia sie kondycja i samopoczucie, a przede wszystkim zmniejsza sie ryzyko wielu chorób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiwie
Mi tam dobrze z moją słoninką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadiecienonstop
Bardzo fajny poradnik dzięki za linka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiviurka23
I jak tam idzie odzyskiwanie sylwetki??? Ja dzisiaj jestem już po rowerku;) Ćwiczonka zostawiłam sobie na wieczór;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam Was...mi nadal brakuje motywacji do działania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzamsieciagle
I jak wrażenia z lektury poradnika? Mam nadzieję,że się Wam spodobał;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydelniczka29
Nie wierze w żadne diety, poradniki itp. Od kilku lat nie mogę schudnąć przez leki hormonalne, które musiałam brać ze względu na swoje schorzenie. Ciekawe co wy na to.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o środkach na przeczyszczenie? Znajoma mi poradziła że todobry pomysł na zrzucenie kilku kilogramów i to bez wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzamsieciagle
Środki przeczyszczające to nie jest sposób na odchudzanie!!! Długotrwałe ich stosowanie powoduje "rozleniwienie" jelit... wypłukuje z organizmu najcenniejsze składniki... prowadzi do odwodnienia. Stosując te środki nie chudniesz tylko pozbywasz się wody z organizmu... Zachęcam do lektury poradnika, jeśli chcesz schudnąć to zrób to rozsądnie. Takimi środkami zrobisz sobie wielką krzywdę. Zdecydowanie jestem na NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgrzeszyłam dziewczyny.......... zjadłam kanapkę z majonezem.:(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mydelniczka29
eeee... tam... mały grzeszek od czasu do czasu nie zaszkodzi... to nie tragedia ;P Każdemu zdarza się chwila słabości... Całuję wszystkie "grzesznice" :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lizka83
Zanim się weźmiemy za odchudzanie warto poznać siebie, tzn. swoje predyspozycje i dlaczego jednym idzie to lepiej, a innym gorzej. Najlepiej zrobić wcześniej test, dzięki któremu uda się określić jaki styl zdrowia posiadamy (http://www.stworzonedlazdrowia.pl/stylezdrowia/) - po tym będzie łatwiej popracować nad sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu się musze zgodzić.... żeby móc coś naprawiać trzeba najpierw wiedzieć co jest nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzimisisie
Ja sądzę, że stosowanie diet co jakiś czas jest potrzebne. Trzeba trochę odciążyc organizm i dać mu wytchnąć. Stres, jedzenie w pośpiechu, brak systematyki w treningach..... to nie jest sposób na życie. Ale jeśl iinaczej sie nie da, to co jakiś czas trzeba się zresetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifiviurka23
I właśnie rozłożyła mnie grypa.... czyli że po treningu...kurcze, a tak dobrze mi szło;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćrt4
Oponka? ;) moze p[omoge, kiedys testowałem to co bylo na tej stronce, tam sie uzupelnia swoje dane i wychodzi dieta specjalnie dla ciebie. u mnie niby zadzialalo ale teraz pojadłem sobie. sprobuj warto. www.10-sposobow-by-schudnac.osobie.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerra
Lizka83, nawet fajny ten test. Wyszedł mi zdesperowany buntownik i sporo się zgadza. Cóż, bywa. Może się przydać, bo informacji sporo jest po tym, jak już się określi swój styl zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 39
Ja tam wolę dbać o wagę na co dzień. Chodzę 3 razy w tygodniu do Mrs.Sporty w Piotrkowie Trybunalskim i jestem mega zadowolona:) Figurkę mam jak marzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magda ale Ty tylko ćwiczysz? Czy stosujesz też jakąś dietę? Też mi sie marzy zgrabne ciałko, ale przez same ćwiczenia nabrałam jedynie atletycznej sylwetki... a chciałam być poprostu smukła. Okazało się że to wynik złej diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×