Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odchudzamsieciagle

Odchudzanie z głową

Polecane posty

Gość gość
A suplementy? Stosuje ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dużo fajnych porad znalazłam na polki.pl więc mogę polecić ten portal;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda 39
No stosuję stosuję... warzywa, owoce, soki, woda mineralna. Pełen pakiet. Ciężko utrzymać efekt bez diety niestety. Ale naprawdę polecam Wam Mrs.Sporty, trening obwodowy to jest naprawdę rewelacja, poczytajcie na internecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to bym chciała żeby się samo zrobiło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sciągnełam ten poradnik. Wszystko spoko, dużo ciekawych porad... tak więc polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominika krzywicka
U mnie poskutkowała zmiana diety ćwiczenia i branie Foreverslimu.Dzięki tym tabletkom nie odczuwałam głodu chęć sięgania po słodycze była zerowa.W ciągu tych trzech miesięcy schudłam aż 12 kg dla mnie to bardzo dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggybydzia
I jak tam Panienki po świętach? Dieta i ćwiczenianie poszły na marne??? Bo u mnie chyba wszystko spoko... chyba bo w ciuchy sie jeszcze dopinam;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość L_idka
Ja też i co lepsze nic nie przytyłam a jadłam za dwie :) Po prostu znalazłam sposób na swoje ciałko i w czasie świąt więcej ćwiczyłam niż zwykle oraz zastosowałam slimcea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odnotowałam tylko jeden świąteczny kilogram:)))))))) Ogólnie to jadłam częściej, ale w małych ilościach i starałam się po prostu wybierać mniej kaloryczne potrawy. Zero słodyczy;) zamiast siedzieć przed telewizorem dużo specerków i jestem z siebie dumna;) Moją mobilizacją było to, że 3 miesiące temu ważyłam 12 kg więcej i nie chciałam zaprzepaścić tego na co ciężko pracowałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlaMissWorld
Z głową jak najbardziej jest powrót do natury. Odkąd zaczęłam jeść jak najwięcej naturalnych produktów, schudłam już 8 kilo. Piję swieże soki, bardzo gęste, więc sycące. Nie mam ogródka, więc zainwestowałam w kiełkownicę http://terapiasokami.pl/kielkownica-easy-green-automatyczna Fajnie mieć na parapecie dostęp do zdrowego jedzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgoda, ale nie każdy lubi kiełki.... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei moge polecić fajny blog odchudzanie.blog.student.pl/porady/ znajdziecie tam mnóstwo porad dotyczących odchudzania oraz przepisów na lekkie i pożywne dania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ratunkuuuuu 1,5 kg więcej po tygodniu.... jak to możliwe??? Przecież jestem na diecie i ćwiczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia3221
Proponuje dietkę owsianą. Przez jeden dzień jesz tylko owsianke ( 5 niewielkich posiłków) pijesz wodę ok 2 l i herbatki np ziołowe;) Zobaczysz, ze od razy wróciszdo formy. Oczyść organizm bo pewnie to jest problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cytrynowa jest dobra.... szczególnie teraz kiedy łatwo o przeziębienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dłuższym poszukiwaniu, a jeszcze dłuższym namyśle na odchudzanie wybrałam preparat Foreverslim, , nie żałuje wyboru, stosowałam już kiedyś inny środek na odchudzania, ale się zraziłam do tego typu rzeczy. Sytuacja jednak zmusiła mnie żebym jeszcze raz spróbowała,no i właśnie kupiłam Foreverslim. Dziewczyny nie mogę się wypowiedzieć na temat wszystkich tabletek na odchudzanie , a te które brałam wcześniej chyba już nie są sprzedawana, ale Foreverslim na mnie zadziałała, jestem zadowolona że na nie trafiłam. 3 miesiące z nich korzystałam i w tym czasie schudłam 10 kilogramów. W porównaniu do poprzedniej próby to efekt wyśmienity. Polecam je bo sprawdziłam i wiem że działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytałam ostatnio pewien artykuł o wodzie zasadowej, a bardziej o urządzeniu które taką wodę stwarza. Zaciekawił mnie ten tekst ,,Codziennie rano na czczo, wypij 2 szklanki wody zasadowej, a efekty (regulację wypróżnień, polepszenie apetytu, uczucie lekkości) zauważysz już po kilku dniach! Rozpocznij odchudzanie mądrze, od tego- co najważniejsze." Słyszeliście może o tym urządzeniu? Ktoś ma? Jakie opinie? Zastanawiam się nad kupnem. Tutaj wrzucam link http://crystalwatersystem.pl/materialy/woda-zasadowa/3524502642

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wszystkim dietetyka online: www.joladietetyk.pl Skorzystałam z indywidualnie ułożonego poradnika żywieniowego i jestem póki co zadowolona, ubyło mi 3 kg w miesiąc mimo że zdażały mi się małe grzeszki ;) Poza tym ludzkie ceny, bardzo ciepłe podejście tej Pani Dietetyk i ogromna wiedza, zawsze mogę liczyć na odpowiedź na każde pytanie dotyczące żywienia. Nie jest to żadna reklama jak wielu tutaj takich, ale szczerze naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie najskuteczniejszą metodą okazało się zastosowanie Foreverslimu w trakcie diety.Bardzo przyspieszył przemianę materii do tego prawie wcale nie miałam ochoty na słodycze ani kiepskie jedzenia.Pomógł bardzo zmienić moje złe nawyki żywieniowe.Schudłam sporo a o efekcie jo-jo nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ? Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aggi

ja miałam problem z odchudzaniem a tym bardziej, żeby robić to z głową dlatego postanowiłam skorzystać z pomocy specjalisty i wybrałam się do diet coacha - Oli Łomzik, z której to pomocą w bardzo krótkim czasie zrzuciłam sporo kilogramów i dalej mi się to udaje, mam motywację i chęci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna

Mój głos w tej dyskusji będzie taki jak większości.Slimunox to jedyne działające tabletki.A wiem co piszę bo na sobie przerobiłam ich parę rodzai.To właśnie dzięki Slimunox i diecie w końcu udało mi się schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Sporo bezpiecznych sposobów na parę kilo mniej na blogu zbijamywage.pl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rozsądne odchudzanie to do diety i ewentualnych suplementów należy koniecznie dołożyć ruch. Osobiście jestem olbrzymią fanką jazdy na rowerze. Tu mogę polecić portal rowerowy multibike, który idealnie dobiera rower do Twoich potrzeb. Odchudzanie na rowerze jest naprawdę przyjemne i szybkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×