Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość majsterjugo

zmiękczacz do wody czy kupić

Polecane posty

Gość gość
Filtry do wody oraz jonizatory dobrej jakości znalazłam u: www.sklep.osmoza.pl. Polecam, produkty dobrej jakości i całkiem przystępnej cenie. Sprawdziłam osobiście i powiem, że nie żałuję tej decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia_majek
Duzo na ten temat czytałam i mąż w końcu mnie namówił – kupiliśmy uzdatniacz do wody Aquahome od firmy 3e-heating. Urządzenie jest dedykowane dla gospodarstw domowych, więc woda jest naprawdę miękka i poprawiła się jej jakośc. Jestem zadowolona z usług tej firmy – szybki montaż, bezproblemowa transakcja, a także z oferowanych przez nich produktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też czytałam o tym trochę ale u nas chyba nie jest to w ogóle potrzebne, mam dobrą kranówkę warszawską a do niej raczej się tego nie stosuję z tego co wiem, to dobre na jakieś działki albo domy wolnostojące z własnym ujęciem wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest taki narurowy od Global Concepts 2000 http://gc2000.pl/ i fajnie działa, woda inaczej smakuje i wiemy że jest zdrowsza, oczyszczona. Firma ma duże doświadczenie we wprowadzaniu technologii uzdatniania wody, mają różnego rodzaju filtry, z tego co wiem mają tez stacje zmiękczania wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinajonik
Wysokiej jakości zmiękczacze można nabyć ze strony http://technikawody.pl/ , sama nabywałam z tej strony jeden z modeli i działa u mnie już od dwóch lat bez żadnego problemu. Polecam celować w produkty z trochę wyższej półki a się nie zawiedziemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anettaJ
Na pewno w tego typu sytuacjach powinna być dla nas najważniejsza jakość. To jest podstawa. Właśnie dlatego warto sobie zerknąć tutaj http://ecowater.pl/filtry-do-wody/zmiekczacze-wody/ , bo jest tam oferta zmiękczaczy, które są najchętniej kupowane w Polsce. Produkowane są w USA. Poprawiają komfort życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat ja większość produktów, artykułów z zakresu chemii gospodarczej i nie tylko, zamawiam na www.Euro-drogeria.pl mają po prostu taniej i do tego bardzo szeroki wybór, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walek

ja kupiłem, ale najpierw warto zapoznać się z artykułem http://zmiekczaczewody.com.pl/jaki-zmiekczacz-wybrac/ - fajnie i jasno opisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba8986

Zmiękczacz to dobry pomysł do każdego domu, wiadomo opinie są różne ale sam korzystam od dłuższego czasu i nie żałuje. nie korzystałem z forów wolałem i polecam skorzystać z fachowców, od siebie mogę polecić Pana Łukasza z zmiekczaczewody. Facet zna się na rzeczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko

Zmiękczacze wody nie są dedykowane osobom z własnym ujęciem wody, kolega pomylił pojęcia... Jak ktoś ma studnię to zazwyczaj taka wodę trzeba uzdatnić, tzn. usunąć z niej żelazo czy inne syfy, to zupełnie inny system.

A zmiękczacz wody jest prędzej polecany osobom właśnie z wodą z wodociągu, która jest dużo bardziej twarda. Ja swój zmiękczacz mam już od... 3 lat i na razie działa bez szwanku. Jest trochę z wyższej półki, bo jest dwuczęściowy z głowicą Clacka, ale z tego co wiem, z tej samej marki Ecoperla są równie dobre, kompaktowe rozwiązania (Toro, Slimline CS  z tego co widze na stronie).

Mogę polecić zdecydowanie https://www.ecoperla.pl/filtry-na-caly-dom/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ja polecam kupienie  zmiękczacza wody. Wpływa na nasze oszczędności, nie marnujemy czasu na ciągłe sprzątanie kabiny prysznicowej. Z mężem zakupiliśmy zmiękczacz od firmy zmiekczaczewody.com.pl. Jesteśmy bardzo zadowoleni, mają możliwość regulacji zmiękczenia wody oraz długą gwarancję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupno zmiękczacza wody to nie jest zły pomysł. Polecam poczytać o tym i częstych pytaniach z którymi borykają się ludzie na Zmiekczaczewody.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Polecam kanał na temat filtracji wody -> Ecoperla 🙂

Dużo informacji na temat filtracji, bardzo profesjonalne podejście 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kupić. Ja mam zainstalowany zmiękczacz wody HYDRO PLUS (technikawody.pl) i jestem z niego bardzo zadowolony. Dzięki niemu woda jest zdecydowanie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż kupił również ze strony technikawody.pl, nie wiem dokładnie jaki to model - ale jesteśmy zadowoleni, w naszym rejonie jest bardzo twarda woda 😕

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam Hydro Plus od technikawody i jestem bardzo zadowolona. Mają duży wybór dobrej jakości zmiękczaczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×