Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość majsterjugo

zmiękczacz do wody czy kupić

Polecane posty

Gość gość
Oczywiście, że warto. Instalacje wodne będą przez dłuższy czas w dobrej kondycji, to samo z urządzeniami podłączonymi do wody. Od razu zauważysz różnicę biorąc kąpiel, czy robiąc pranie. Przeczytaj sama jakie korzyści to ze sobą niesie http://www.eco-gigant.pl/czy-zmiekczanie-wody-jest-istotne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olek3423
Moim zdaniem różnego rodzaju zmiękczacze i uzdatniacze do wody jak najbardziej mają rację bytu zważywszy na ogólną jakość wody - szczególnie w niektórych rejonach, gdzie jest ona wręcz tragicznej jakości. Przez zakupem polecam jednak poczytać sobie kilka artykułów, tu masz przykładowy: http://www.podamsku.pl/co-warto-wiedziec-o-tanim-uzdatnianiu-wody/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minaspiri
Również korzystam ze zmiękczacza Hydro ale model Plus 32 i jest bardzo wydajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalona11
zanim zdecydujesz się na zakup zmiękczacza, oczywiście musisz sprawdzić stan Twojej wody ale ogólnie w Polsce wygląda to dośc nieciekawie - http://technikawody.pl/twardosc-wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirandavesco
Zmiękczacz wody praktycznie w każdym domku w Polsce bardzo dobrze się sprawdzi... głównie za sprawą jakości wody, która mamy w naszym pięknym kraju. Przy zakupie zmiękczacza polecam też zwrócić uwagę na głowicę, która jest chyba najważniejszym elementem każdego zmiękczacza. Głowica powinna posiadać regenerację przeciwprądową i powinna być 4-cyklowa (takie głowice są montowane np. do zmiękczaczy Water Technic).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakość wody zmieniła się zdecydowanie na lepsze odkąd korzystam ze zmiękczacza. Znalazłam korzystną ofertę na stronie firmy www.gc2000.pl i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla swojej firmy hydraulicznej dużo zaopatrzenia robię ostatnio przez portal www.swatt.pl Profesjonalna hurtownia, sprzedają lepszej klasy elementy instalacyjne, w tym też filtry różnego typu do wody. Na pewno na ich zmiękczacze warto zwrócić uwagę, są w niezłej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postawiłam na stację uzdatniającą, którą znalazłam w sklepie 3e-heating. Panowie przekonali mnie do Viessmanna i z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że to była dobra decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmiękczacze Aquahome są bardzo łatwe w użyciu i eksploatacji. Pracują w trybie automatycznym i nie wymagają obsługi ze strony użytkownika, z wyjątkiem okresowego uzupełniania solą w tabletkach (zwykle raz na kilka miesięcy). W celu ułatwienia wyboru odpowiedniego urządzenia do własnych potrzeb, polecam skorzystać z specjalnie przygotowanego bezpłatnego kreatora doboru produktu. https://aquahome.pl/kreator-doboru-produktu/ Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość junki14
Water Technic to obecnie bardzo popularna i moim zdaniem dobra decyzja. Cena jest w miarę ok i do zaakceptowania, a jakość bardzo wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla swojej firmy hydraulicznej dużo zaopatrzenia robię ostatnio przez portal www.swatt.pl Profesjonalna hurtownia, sprzedają lepszej klasy elementy instalacyjne, w tym też filtry różnego typu do wody. Na pewno na ich wkłady siatkowe warto zwrócić uwagę, są w niezłej cenie, a drobiny rdzy wychwytują bardzo precyzyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam tylko, że Firma Viessmann zapewnia wszechstronną opiekę nad urządzeniem, począwszy od jego pierwszego uruchomienia, a skończywszy na przeglądach i czynnościach serwisowych. Dodatkowo przez cały czas do dyspozycji pozostają doradcy techniczno-serwisowi, doradcy 24-godzinnej Infolinii oraz sieć autoryzowanych Firm Serwisowych. Profesjonalnie przygotowani konsultanci oraz doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji przez 24 godziny, niezależnie od pory dnia i roku. Więcej szczegółowych informacji oraz warunki gwarancj można znaleźć na http://www.viessmann.pl/pl/serwis-24h.html Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
viessman, ale jednak krótsza ta gwarancja niż u Ecoperli z tego co czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama gwarancja urządzenia to nie wszystko, liczy się również bliskość oraz dostępność serwisu. Firma Viessmann posiada rozbudowaną sieć firm partnerskich, regularnie przez nas szkolonych i doskonale znających nasze produkty. Całą mapę można znaleźć TUTAJ: http://www.viessmann.com.pl/ss/ss.php?bh-sl-address= Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Błachnio na prawdę
Witajcie, W ostatnich dniach przejrzałem znaczną ilość stron internetowych, forów i artykułow w tej tematyce. Wyłania się z nich, a przynajmniej z tych napisanych w ostatnich 1-1,5 roku, jedna rzecz - najlepsze na świecie są zmiękczacze Ecoperla Toro... hmmm... nic tylko kupować Ekoperla Toro... aż dziwi mnie, że inne rozwiązania jeszcze nie zniknęły z rynku... Już prawie uległem czarowi tych wszystkich chwalebnych wpisów na portala branżowych, blog hydraulicznych oraz forach i o mały włos nie zamówiłem takowego właśnie. Jednakże, tak patrząc trochę z perspektywy, wszystkie te artykuły, wpisy, opisy i porównania są na jedno kopyto, w jeden deseń, co świadczy, że są efektem świetnie, lub tendencyjnie, przygotowanej kampani marketinowej... niektorzy nazywają takie działania marketingiem szeptanym. A szyk jest mniej więcej taki... "tak, dotychczas rządził Denver coś tom coś tam, najlepszy z najlepszych... ale ostatnio niezidentyfikowani klienci zgłaszaja niewiadomo gdzie i komu, w każdym bądź razie niezliczoną liczbę usterek ... na szczęście jednak polski kliencie możesz spać spokojnie bo właśnie na rynek wszedł niezrównany, najnowocześniejszy, niezniszczalny i za najlepszą cenę Ecoperla Toro!!! Ten jest nawet najpiękniejszy... bo wcześniejsze projektowane były chyba przez amatorów... A Ten... wygląda niemalże jak dzieło sztyki...i nie ważne, że na co dzień stoi w kotłowni, garażu, lub szafce, bo jak raz na milion miesięcy zajrzę do niego, żeby dosypać soli, to mogę się pozachwycać...Aż dziw, że taki tani... Żeby jeszcze na stronie producenta można było znaleść przynajmniej specyfikację techniczną i opis parametrów, a nie tylko marketingową sieczkę??? F**k... wkur... mnie to, że czlowiek, spędza sporo cennego czasu, żeby dowiedzieć sie, poczytać i kupić naprawdę porządną i wartościwą rzecz, a internet ( w tym to forum) w 95% składa się z reklam, fałszywych opini, wpisów i krypto-rekomendacji. Wy psełdo-marketinowcy opanujcie się, a przynajmniej bądżcie bardziej kreatywni, bo normalny człowiek pisząc komentarz lub opinię, nie pisze tak jak wy to robicie!!! F**k... i znowu będę musiał pójść do pierwszego lepszego sklepu i kupić to co akurat mają na stanie - taka sama szansa trafić na gniot, jak kupując kierując się takimi artykułami ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Błachnio na prawdę
Do konsultant Viessman - dzięki za uczciwość i otwarte przedstawienie się! Szacun Kolego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym poszukał na stronie www.swatt.pl . Hurtownię znam od niedawna, dostałem do nich namiar z polecenia znajomego który robi przy solarach. Duży wybór sprzętu instalatorskiego, w tym sporo filtrów do uzdatniania wody który mi są w pracy bardzo potrzebne. Póki co jestem po 2 zamówieniach i wszystko jest w porządku. Filtry takie jak w opisie na stronie, dostawa sprawna bez opóźnień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu kilku artykułów na stronie http://blog.jonizatorywody.pl/ wiem, że taka twarda woda może być dużym zagrożeniem dla zdrowia i funkcjonowania organizmu, więc wydaje mi sie, że jest to bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam zmiękczacz do wody w http://sklep.osmoza.pl/. I juz nie wyobrażam sobie życia bez niego. Niby głupia sprawa, taki kożuch na wodzie, ale o ile lepiej smakuje zwykła herbata, gdy nie ma takiego osadu? Bez porównania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baltun
niestety Ecoperla jest wszędzie.... Warto trochę poczytać o zmiękczaczach i zwrócić uwagę na to co najważniejsze (sporo info - technikawody.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaToJaDwa
Dzięki temu tematowi wiem czego nie kupować! Dziękuję bardzo wszystkim opłaconym "użytkownikom" za linki i nazwy tego co omijać. Mdli mnie kiedy czytam identyczne wpisy na dowolny temat z linkiem do dystrybutora. Ludzie pójdźcie na jakieś szkolenie bo ten "marketing" nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krissssss
haha, mówicie o reklamie i sami robicie reklamę? :D słabiutko. szukam zmiękczacza, nie daję się naciągnąć na marketingowe bełkoty. Prawda jest taka, że i wy (technika wody) i ecoperla występujecie w sieci z podobną częstotliwością. I jak ktoś ma łeb, to odróżni prawdziwe opinie od tych szeptanych. A jeżeli chodzi o waszą stronę, to nie ma na niej informacji i nie róbcie lud******onia - gadanie dla laika, z którego nie wywnioskuje się nic konkretnego. czy można pić wodę z kranu? jakie są zalety miękkiej wody? uprawiacie seo, nie rzetelną informację. Moja opinia? Czytajcie karty producenta. jak wam firma A mówi, że jest lepsza od B, to je porównajcie, a nie wierzcie ślepo w słowa bubla z internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupić, my zainwestowaliśmy w taki zmiękczacz i trzeba przyznać że różnica była zauważalna, sporo filtrów i zmiekczaczy możesz dostać na http://technikawody.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę opłaca się zainwestować w jonizator do wody. Nie jest to najtańszy sprzęt, ale koszt zwraca się podczas użytkowania. Polecam szczególnie te od https://www.jonizatorydowody.pl. Fajne jest to, że można zamówić sobie próbkę takiej oczyszczonej wody i zobaczyc czy będzie nam smakować. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×