Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AMama78

Zachowanie ojca

Polecane posty

Gość AMama78

Jakis czas temu dowiedzialam sie ze bede mama podzielilam sie ta wiadomoscia ze swoimi rodzicami.Moja mama ucieszyla sie pogratulowala natomiast ojciec nic nie zrobil,malo tego dzisiaj zadzwonilam do domu porozmawialam chwile I on nawet nie zapytal sie jak sie czuje? Jak przechodze moja ciaze itd nic chce napisac ze jestem mezatka od 10 lat to jest moje pierwsze dziecko jest mi przykro ojciec ma 80 lat, bardzo jest mi przykro naprawde nie rozumiem jego zachowania bo kiedy dzwonimy z moim mezem do domu a mieszkamy zagranica to rozmowa przebiega normalnie ojciec pyta sie o to jak nam idzie w pracy, szkole itd a nie zapyta sie o to jak jego wlasna corka czuje sie w ciazy???jakby ten fakt calkowicie znegowal. Dodam ze jak ja sie urodzilam to on nie byl chetny do pomocy mamie itd wiem ze on nie chcial rodziny miec bo zawsze powtarzal ze gdyby nie my to by zyl jak krol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma 10 miesiecy a moj ojciec nigdy go nie widzial i jakos nie wykazuje zainteresowania. Nic mnie juz nie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMama78
Ale u mnie jest tak ze on pyta sie jak nam idzie w pracach itd a o ciazy cicho sza;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać nie jest zainteresowany rolą dziadka tak samo jak nie był zainteresowany rolą ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMama78
Ale co kieruje takimi ludzmi? Brak uczuc? Empati?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 80 lat wiec ,możw nie chce zbytnio sie cieszyc bo boi sie ze nie zobaczy wnuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMama78
Ale czy to jest normalne zachowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo mezczyzni az tak strasznie sie nie podniecaja ciaza.bedzie mial wnuka,nie on pierwszy czy ostatni,za to ty bedziesz gadac tylko o kupkach i kaszkach.plec mozgu to sie nazywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy to jest normalne zachowanie?zeby wogole sie nie zapytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nakręcaj się, bo ciąża to nie choroba, tylko stan normalny. W pokoleniu twojego ojca bardzo często "kobiecość" to temat tabu. Nie rozmawia się PMS, o miesiączce, nie rozmawia o ciąży, nie dopytuje o przebieg porodu. Jego nie interesuje "jak znosisz ciążę", jego interesuje, czy jesteś zdrowa. Rozumiesz różnicę? Po prostu się z tym pogódź i nie szukaj dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×