Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jutro idę na szczepienie z dzieckiem a nie mam kasy

Polecane posty

Gość gość

Hej, powiedzcie mi co mam robić. Miałam dostać 1 albo 2-ego wypłatę, do dzisiaj przelewu nie mam :(. Owszem miałam kasę z zeszłej wypłaty, 1000 zł wpłaciłam na lokatę, i zostawiłam w razie wu 300 zł. Ale z autem wypadł problem w zeszłym tygodniu, i prawie wszystko poszło na naprawę. I byłam święcie przekonana że dostanę kasę do dzisiaj. Co mam robić? Idę poraz trzeci na szczepienie jutro z moją 4-miesięczną córką, cały czas jej wykupywałam te 5w1 czy 6w1 (jakoś tak), i kosztuje 110 zł, a ja mam w portfelu 10 zł tylko. Boje się że jutro nie dostanę przelewu zanim pójdę do przychodni. Czy zrobią małej mimo wszystko szczepionkę i będę mogła donieść pieniądze? W sumie babki mnie znają, chociaż cholernie wstyd mi o tym mówić, czy lepiej wizytę przełożyć o np. 2 dni i wkręcić im że wyskoczył mi bardzo pilny wyjazd. Proszę o pomoc, a pożyczyć nie mam od kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym na Twoim miejscu przelozyla wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie pozwolili donieść kasę. Nie było problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli te " babki " Cię znają to bym powiedziała prawdę. Jak jutro jest termin szczepienia to idź i nie czekaj na inny dzień. Jeżeli masz w umowie zapisane , że wynagrodzenie powinno być do 2 - każdego miesiąca to skontaktuj się z pracodawcą i popytaj dlaczego nie masz jeszcze przelewu to tak na przyszłość , żeby ponownie taka sytuacja nie miała miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violkaxfasolka
przełóż wizyte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hch
przełóż wizytę i się nie stresuj, pieniążki wpłyną Tobie na konto, i nie będziesz musiała się nikomu tłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co ma przekładać wizytę skoro może się dogadać , że doniesie kasę po weekendzie. Przecież to też są ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sprzedaj tego grata zwane autem ,bo wiecznie będziesz wydawala na mechanika kase !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz pojsc kilka dni pozniej, mi powiedzieli ze wczesniej nie mozna ale pozniej tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to za problem przelozyc wizyte o 2 dni! gdyby dziecko zlapalo katar, to musialabys znacznie wiecej opoznic szczepienie. ja nie luboe pozyczac, czy musiec doniesc pieniadze pozniej. przelozylabym i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto przeciez spokojnie mozesz isc po wypłacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×