Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
słoneczny słonecznik

Czasowe mieszkanie z matką

Polecane posty

Kiedyś bardzo kochałam swoja matkę, ale chyba wielu rzeczy nie dostrzegałam, a przez kolejne lata dostrzegać nie chciałam. Złe relacje z ojcem spowodowały, ze matka była dla mnie wszystkim, wierzyłam jej, mówiłam wiele rzeczy, radziłam się. Nie zauważałam, że to wykorzystuje i wcale nie jest tak kolorowo jak myślałam. Od czerwca mieszkam u niej- ojciec zmarł. Mieszkam z mężem i dzieckiem, bo do czasu wykończenia naszego mieszkania nie mamy się gdzie podziać. I chyba jej to nie na rękę. Oczywiście nie powie wprost, ale każdy z jej znajomych juz wie jak jej źle, jaka jest pokrzywdzona i nieszczęśliwa... nieładnie podsłuchiwać, ale cóż, prosiłam, żeby tak głośno nie mówiła przez telefon (lata życia z przygłuchym ojcem). Dowiedziałam się, że nic nie robię, że jestem zła dla męża:P, że narzekam na brak m-sca (w 3 osoby mieścimy się w jednym pokoju, a ona ma swoje rzeczy w dwóch pozostałych i trochę w naszym), że nie wiadomo czy wrócę do pracy, bo nie przejawiam chęci:( Jest mi cholernie przykro. Bo to ja całymi latami martwiłam się o nią, bo ojciec miał w d... jak sie mama czuje, to ja pomagałam jej przy pogrzebie, kiedy umarł. Kiedy coś potrzebuje to ja albo mąż jesteśmy gotowi z pomocą, acz często jest tak, że nie powie o co jej chodzi a później ma focha, że mogłam się domyślić. Nie przyjmuje do wiadomości, że mam półtoraroczne dziecko i na nim się skupiam. Dodam, że prawie przy małej nic nie robi. Powiedzieć jej, że wiem, co o mnie myśli, czy dalej milczeć... co robić, jak z nia rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×