Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcebycchuda

jakie cwiczenia zajecia na fitnesie przy wadze 85kg

Polecane posty

Gość chcebycchuda

Hej laski mam pytanie nakie cwiczenia polecacie z doswiadczenia czy tez wiedzy ... na spalanie tluszczyku chodzi mi o fitnes no i jaka diete pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiula23Warszawa
Też jestem z Wawy.. Może chciałabyś się wybrać na siłownię, fitness? Mam 23 lata i mam 9 mies.synka :) Po porodzie chcę zrzucić parę kg. Jestem z Mokotowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rower :D przyjemnie, nie zmeczysz sie jakos bardzo, a efekty bardzo fajne, zwlaszcza jezeli chodzi o nogi, uda i brzuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwazdziira
no hallo ale chyba o to chodzi zeby sie zmeczyc. Wazysz 85 kg to chyba mozesz sie porzadnie poruszac przez 45 min w ciagu dnia. 5 razy w tygodniu. dieta 1400 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gowno.. bo lepiej wlasnie niezbyt sie meczyc, przynajmniej na poczatku bo idzie sie szybko zniechecic :D a jazda na rowerze jest super przyjemna i daje naprawde fajnie efekty przy diecie dosc szybkie widoczne sa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leniwazdziira
w takim razie powodzenia proponuej dolozyc diete slodyczowa hahahaha po co sie przemeczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cieciere
ja jak ważyłam 82 kilo to chodziłam na zajęcia "step" było super! Meczace strasznie ale szybice efekty i czas mija szybko, godzina jak 20 min, szczegolnie jak sie ma fajan instruktorke jak ja :D do tego pilam duzo wody 1,5 litra conajmniej, herbatki typu figura forever czy mięta, nie jadłam pieczywa ani zadnych produktow macznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×