Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no to znasz już rozwiązanie

Czy dla kobiet kocham Cię a zakochałem się w Tobie to to samo

Polecane posty

Gość no to znasz już rozwiązanie

Jak w temacie...tak się zastanawiam. Wyznałem niedawno uczucie pewnej dziewczynie. Powiedziałem jej w oczy, że się w niej zakochałem. Trochę ją to spłoszyło, napisała mi później, że nie spodziewała się tego. Generalnie wielki szok, itd. Stąd moje pytanie. Ważę swoje słowa, nigdy jeszcze nie powiedziałem żadnej kobiecie, że ją kocham (bo nigdy tak nie było) ale, że się zakochałem już tak...Czy to jest tożsame dla Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska222222
To jest to samo kolego. Zakochac a kochac znaczy to samo. Wiec ja nie wiem co znaczy u Ciebie zakochanie zatem heh. Jak zakochany byles a nie kochales :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co innego: zakochac sie znaczy jestem zauroczony Toba, chce Cie bardziej poznac, kochac znaczy jestes kobieta mojego zycia, chce robic Ci dzieci i z Toba sie zestarzec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to znasz już rozwiązanie
Hehe, zakochać się to zakochać dla mnie. Ktoś mi się bardzo podoba, zależy mi itd. A kochać to coś głębszego przecież. Nie można kogoś kochać ot tak, po krótkim czasie? Ja to tak postrzegam i obawiam się, że może nie uściśliłem :P Dlatego pytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska222222
zakochać znaczy kochać zauroczony to zafascynowany tak racja. Ale nie powinienes do tego używać slowa zakochany bo ona odbiera to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska222222
No ze sie zauroczyles tak powinienes zrobic osiołku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryska222222
Jejcia nie przeklinać :D!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie chciala uslyszec zauroczylem, wole konkrety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to znasz już rozwiązanie
No ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że dla kobiety nie ma różnicy czy ktoś powie "Kocham Cię" czy "Zakochałem się"...Ja to mówiłem z pełną odpowiedzialnością i świadomością. A słowo "Kocham Cię" mam zamiar powiedzieć tylko raz w swoim życiu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaihowdwoh
Tez powiedziałam to słowo raz i nie żałuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego nie rzucam słów na wiatr...nigdy jeszcze nie powiedziałem żadnej kobiecie że ją kocham :) A czy w takim razie "zakochałem się w Tobie" może aż tak zbić kogoś z pantałyku? Wiecie, nie ma żadnego ciśnienia...to nie jest tak, że latam za nią i wzdycham, żeby mogła czuć się osaczona czy coś. No ale się zakochałem i jej powiedziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie zakochanie a miłość
to dwie różne sprawy, zakochanie to zauroczenie. to różnica zakochać SIĘ a pokochać KOGOŚ - zwróćcie uwagę, że to SIĘ symbolizuje coś, co się dzieje bardziej w nas - to my jesteśmy zakochani, zauroczeni, mamy motyle w brzuchu, czyli skupiamy się de facto na własnych odczuciach, a nie na drugiej osobie. natomiast kochać KOGOŚ od razu sygnalizuje to skupienie uczuć na kimś, nie na sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja kiedyś mialam podobne nie porozumienie. W trakcie rozmowy powiedziałam chłopakowi ,że jest kochany. On się strasznie speszyl i powiedział żebym tak nie mówiła bo dla niego to znaczy ,,kocham cię". Nie dało mu się przetłumaczyc,że dla mię to znaczy tyle co fajny ,miły :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to znasz już rozwiązanie
Czyli generalnie jednak "zakochałem się w Tobie" nie jest odbierane przez Was, jako "kocham Cię" ?? ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
Oczywiście, że to jest to samo! Do tych, co to mówią, że jest różnica między zakochaniem a miłością: on nie powiedział, że ją miłuje, tylko że kocha, skoro już się bawicie w takich "grammar nazi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostownik_idiotow
tlumacz polsko-angielski: facet pyta: jestes zmeczona? - oznacza to chce cie bzyknac pozyczysz mi notatki - j.w masz ochote na kawe - j.w zakochalem sie - j.w kocham cie - j.w chce cie przeleciec - j.w tylko wprost jednym slowem samce to tylko samce :P, :P, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę nie widzicie różnicy pomiędzy "zakochałem się" a "pokochałem cię"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla tych, co uważają, że to to samo mam pytanie - czy można powiedzieć, że jest się zakochanym w swoim rodzicu? chyba nie bardzo, co? :classic_cool: no bo skoro to to samo, to powinno się móc używać zamiennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wejherland
milosc to gowno a te słowa nie maja zadnego znaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sexy
dla mnie to jest różnica za - Kochanie daje poczatek i podstawe do rozwoju uczucia, co daje ostatecznie Kochanie drugiej osoby. Taki komunikat jak ty dałeś powinien zaowocować dalszym rozwojem sytuacji. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
Pewnie można, ale jest to forma nieużywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"on nie powiedział, że ją miłuje, tylko że kocha, skoro już się bawicie w takich "grammar nazi"."- właśnie, że nie powiedziałem, że ją kocham tylko, że się ZAKOCHAŁEM w niej :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakochać się, a kochać, to są dwie zupełnie różne rzeczy. jeśli dziewczyna jest normalna, to o tym wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Metotrexat
Dnia 4.10.2013 o 14:17, Gość no to znasz już rozwiązanie napisał:

Jak w temacie...tak się zastanawiam. Wyznałem niedawno uczucie pewnej dziewczynie. Powiedziałem jej w oczy, że się w niej zakochałem. Trochę ją to spłoszyło, napisała mi później, że nie spodziewała się tego. Generalnie wielki szok, itd. Stąd moje pytanie. Ważę swoje słowa, nigdy jeszcze nie powiedziałem żadnej kobiecie, że ją kocham (bo nigdy tak nie było) ale, że się zakochałem już tak...Czy to jest tożsame dla Was?

Dla większości kobiet to to samo. Chcesz być dobrze zrozumiany? Mów, że jestes zafascynowany, zauroczony. Jak zaczniesz odmieniać słowo kochanie, to kobieta usłyszy to, co chce usłyszeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×