Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinia1906NH

Zakup butow przez internet

Polecane posty

Gość Kinia1906NH

Siemka :) Znacie może jakies stronki z butami? Generalnie interesują mnie botki, kozaki :) Ceny w granicach rozsadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EWIli
Nie wiem czego szukasz ale ja trafiłam na polską firmę w sieci noevision i jestem wniebowzięta bo mają piękne buciki ze skóry i to w moim ogromnym rozmiarze 42 :) Ceny są rozsądne . Jutro i pojutrze jest to szaleństwo zakupów, ten sklep też bierze w tym udział więc będzie 20% rabatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi86
jeżeli chodzi o kozaki to z polskich producentów bardzo dobrej jakości i wygodne kozaki robi Szymek - buty można zamówić np w sklepie i-trendy.pl, sama mam parę już drugi rok i są jak nowe, nie to co te z sieciówek, które ledwo wytrzymują jeden sezon (a ceny są porównywalne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara90
www.cozabuty.pl - w swojej ofercie mają buty takich producentów jak Nessi, Sagan, Sala, NIK, Lan Kars, Carinii i wiele innych, porządne skórzane buty, które wytrzymują naprawdę długo, a sam sklep np zapewnia dostawę gratis, zamówienie jest szybko realizowane, przy tym bardzo pomocna obsługa, naprawdę polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię robić zakupy przez internet bo mam wszystko w jednym miejscu, nie tracę czasu na bieganie po sklepach i mogę kupić dużo taniej :) polecam wam bardzo fajną porównywarkę cen cozacena.pl - http://www.cozacena.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×