Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamma mia torunianka

jakie firmy produkujące BUTY dla dzieci polecacie

Polecane posty

Gość gość

Ja kupuję ecco a ze sportowych new balance, najwygodniejsze i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelka

Kornecki! Butki są ze skóry naturalnej - ceny w parze z jakością. Kupę lat kupowaliśmy z bazaru, ale po miesiącu były do wyrzucenia, a te służą i nic się z nimi nie dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragedia

Odradzam i ostrzegam przed zakupem butow firmy Kornecki!! Jakos jest tragiczna a ceny wysokie. Moja dwuletnia corka zalozyla trzewiki tej firmy tylko raz na godzine do parku i byly do wyrzucenia. Cale zdarte, a kosztowaly 160 zloty! Zdaje sobie sprawe i rozumiem ze buty nie beda wieczne ale plakac sie chce ze za takie pieniadze wyladowaly w koszu po doslownie godzinie. Na rynku jest wiele dobry marek, swietnych jakosciowo w takich samych cenach jak kornecki. Ostrzegam raz jeszcze. Nie popelnijcie takiego bledu jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozena12

Zdecydowanie moge polecic wam Korneckiego:) zawsze sie u mnie sprawdzaja, a teraz idzie zima , a oni maja piekne kozaczki dla maluszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehe
Dnia 5.10.2019 o 06:40, Gość Tragedia napisał:

Odradzam i ostrzegam przed zakupem butow firmy Kornecki!! Jakos jest tragiczna a ceny wysokie. Moja dwuletnia corka zalozyla trzewiki tej firmy tylko raz na godzine do parku i byly do wyrzucenia. Cale zdarte, a kosztowaly 160 zloty! Zdaje sobie sprawe i rozumiem ze buty nie beda wieczne ale plakac sie chce ze za takie pieniadze wyladowaly w koszu po doslownie godzinie. Na rynku jest wiele dobry marek, swietnych jakosciowo w takich samych cenach jak kornecki. Ostrzegam raz jeszcze. Nie popelnijcie takiego bledu jak ja.

Jak można mieć pretensje i twierdzić, ze marka jest tragedią, skoro zapewne Pani córka nawet nie zdawała sobie sprawy, że szurając butem po chodniku ulegnie on uszkodzeniu? Trzeba było uprzedzić i wytłumaczyć, że takie zachowanie poskutkuje starciem się powierzchni obuwia. Ponadto pragnę zaznaczyć, że Pani potomka powinna nosić obuwie wykonane z żelaza aby nie uległo ono uszkodzeniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Kornecki sprawdza się o każdej porze roku, buty są solidne, ciepłe, wygodne, także chyba nie ma watpliwości że ten producent zasługuje na polecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Nam jakoś najbardziej odpowiada oferta Korneckiego. Buty są solidne i wygodne, na każdą porę roku coś się znajdzie... teraz akurat kupiłam kozaczki i są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Moim zdaniem warto zainwestować we wkładki. To jak stópki naszych pociech układają się w wieku przedszkolnym może wpłynąć na ich chód jak będą dorastać. Ja żałuje,  że nie zrobiłam starszemu synowi, za to młodszemu już nie odpuściłam i zabrałam go do Instytutu Podologicznego w Rzeszowie i tam zrobili nam takie super, właśnie dostosowane do jego stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×