Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamusia_Nineczki

Po porodzie nie mozna zasnac

Polecane posty

Gość mamusia_Nineczki

Hej mamuśki. Jestem w ciąży i dużo czytam o moim stanie i natknęłąm się na takie wiadomości, że po porodzie nie wolno zasnąć! Myślałam, że to wskazane aby ogranizm nabrał sił a tu takie informacje. Wiecie coś o tym ? Pomóżcie mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia_Nineczki
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie słyszałam o czymś takim, wiem że do iluś tam godzin po porodzie trzeba oddać mocz bo jak nie to trzeba zgłosić bo tzn. że jest jakiś problem. Spać mogłam jak najbardziej, wypoczynek wskazany, bo poród męczy strasznie tylko że ja nie mogłam zasnąć wcale! Urodziłam dziecko o 20:20 a potem oka nie zmrużyłam do rana z powodu szoku psychicznego wywołanego porodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze slysze. Jak ja rodzilam ostatnio to po porodzie mnie poszyli, przystawili dziecko do piersi, potem chwile polezalam z mala i mężem, a pozniej zawieźli mnie na poloznictwo i pielęgniarki zabraly mala, zebym mogla sie zdrzemnac i odpocząć. Kazały spac 6-8 godz ale po 4 juz poszłam sie wykapac i zabralam dziecko. Niby bylam zmeczona - 2 nieprzespane noce, 30 godz porodu - ale jakos ťe 4 godz mi wystarczyły i chcialam dziecko miec juz przy sobie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak mialam ,nie pozwolili bym zasnela nie wiem czemu. Rodzilam cala noc , urodzilam o 9 rano , dopiero jak zemdlalam to nikt nic nie mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia_Nineczki
Ja się naczytałam bo pisało , że można zapaść w śpiączkę i teraz coraz bardziej boję się porodu mojej małej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia_Nineczki
A ile czasu trwał wasz poród?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak ale to przy cc ! bo mozna sie niewybudzic ze znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia_Nineczki
Czyli jak urodzę naturalnie to mogę spać do woli po porodzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak.mi nie pozwolili zasnac 2godziny po porodzie, potem jaknajbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm nic takiego nie słyszałam. Urodziłam syna o 4:30, zawieźli nas ok 7 na noworodki, zrobily mu pierwsze badania, wszystkie ''formalności'' załatwione i padłam o 10 rano. Mały od samego początku bardzo manifestował swój głód, więc nie miałam problemu z pobudką, jak się rozpruł, to po karmieniu była okazja do zmiany pieluchy, po tych czynnościach znów rura DO łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nic o tym nie pjwpwajamg jak mnie po porodzie przewieźli na sale to jeszcze sie nie zdążyłam dobrze położyć a już przysypialam.;) Trzeba zrobić siku do 12godz od porodu- tak mi powiedziała Polozna, że jak nie oddam moczu to mam zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po cc zaraz poszlam spac jak jeszcze znieczulenie trzymalo i dwie dziewczyny ze mna w sali tez wiec co ma cc do naturalnego? lekarze nie widzieli przeciwskazan a zreszta co tu robic jak dziecko zabieraja a ty nie masz czucia od pasa w dol??? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie.moglam zasnac do 2godzin po porodzie,pilnowali mnie na porodowce.blagalam o.sen,ale.mi nie pozwolili,trzeslam sie z zimna,masakra.zrobila mi polozna goraca herbate i pilnowala zebym bie zasnela.potem zawiezli.mnie na oddzial i juz spokonie moglam spax.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś tu palnął głupstwo. To nie ma nic wspólnego z cesarką tylko ze starym poglądem by po porodzie naturalnym przez godzinę nie spać gdyż można się nie obudzić (zapaść w śpiączkę) . Moja mama i ciocia dostały tuż po porodzie zalecenie by nie zasypiać (położna czy pielęgniarka czuwały nad tym) gdyż możliwa jest śpiączka. Mojej mamie się zamykały oczy to pielęgniarka zapytała czy chce jeszcze zobaczyc córkę :D i pomogło. Ja rodziłam naturalnie i tylko godzinkę byłam na obserwacji, potem mogłam już spać i nie wiem o co chodziło ale przez tą godzinę na sali po porodowej położnik cały czas ze mną rozmawiał, aż byłam zła że nie mogę zmruzyć oka :D. Druga ciąża zakończona była cesarką i odrazu na sali obserwacyjnej kazali zamknąć oczy i spać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×