Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hggntnnnny

W związku gdzie facet jest starszy

Polecane posty

Gość hggntnnnny

w związku gdzie facet jest starszy 15,20,35.....lat, albo bardzo bogaty nie ma miłości to tylko wyrachowany układ....on za nią żyje, kupuje ją za kasę, ustawienie w życiu , jej wieczne dzieciństwo-a ona daje w zamian młode ciało. a jego doświadczenie nie ma tu nic do rzeczy -jest mnóstwo dojrzałych młodych chłopaków któż poszukują stabilnej partnerki ,tylko z takim młodym trzeba zapracować na swój byt od podstaw-a jak wiadomo kobiety są z natury chciwe i leniwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co w zwiaku z tym koniobijco? masz gebe jak kwaszony ogorek, zadna cie nie kchce ale mamusia i tatus cie kochaja docen to:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhmiiuu
oj jakaś materialistka-utrzymanka się odezwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona009
Ale masz problem !!!!! Jak zazdrościsz to też znajdź sobie starszego faceta i niech Cię utrzymuje...ooo...taka moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są i młodzi chłopcy mający partnerki o 20-30 lat starsze, ale będące gwiazdami :) mogliby mieć słodkie 19 latki, ale po co skoro żylasta 50 jest kasiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhmiiuu
oj taki układ z chłopcami zdarza się rzadko-to raczej kobiety chcą się ustawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
[zgłoś do usunięcia] ona009 Ale masz problem !!!!! Jak zazdrościsz to też znajdź sobie starszego faceta i niech Cię utrzymuje...ooo...taka moja rada xxxxxxxxxxxxxxxxxxx a ty przychlascie nie widzisz, ze napisal to prawiczus ktorego zadna dziewczyna nie chce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze ktos sie wiaze z osoba duzo starsza od siebie , nie znaczy ze leci na kase ! ja spotykam sie z facetem 14 lat starszym i wcale nie lece na jego kase , mam swoje pieniadze i jestem w stanie sie utrzymac . sama nie mialam wczesniej dobrych zdan o takich zwiazkach , i tez bylam podobnego zdania ze pewnie ona leci na kase albo on na mlodą laske . zmienilam zdanie poznajac jego . Wszystkim zakochanym z doza roznica wieku życze wiele szczescia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraSareczkaSarunia
8,9,10,11 ;) ale 15 lat ? dazynt mejks sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×