Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak ujedrnic pupe

Polecane posty

Gość gość

witam 2 lata temu urodzilam corke w momencie porodu wazylam 106 kg, wiem tragedia, przed ciaza wazylam 79 kg, teraz waze 82 ale chcialabym wazyc 70 a marzeniem jest 65;-) Do rzeczy po schudnoeciu mam najwiekszy problem z rozplaszczona pupa, Chcialabym ja ujedrnic ale mam problemy z kregoslupem i nie wszystkie cwiczenia sa dla mnie, mam dyskopatie i przez to nie mam pojecia co moge cwiczyc a czego nie,bardzo prosze o pomoc i jak by przy okazji te cw dzialaly rowniez na partie brzucha to bylo by cudnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz ćwiczeń polecam C**produkty z morza martwego!!! ja również po urodzeniu dziecka próbowałam wiele rzeczy!!! spróbuj kąpiele w soli z morza martwego, a także rewelacyjne suche błoto z morza martwego!!!ja kupowałam sobie te [produkty we Wrocławiu w grocie solnej Solana na Grabiszyńskiej, albo zamawiałam przez internet solnysklep.pl polecam naprawdę warto!!! powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzozowa34
Poćwicz wymachy, ale te zastosuj odpowiednie kosmetyki ujędrniające. Ja sama systematycznie chodzę do klubu fitness i tam wykonuję ćwiczenia na tyłek. Do tego nakładam na całe ciało ten kosmetyk - www.skracaj.com/703a.html i teraz jest całkiem nieźle. Pobyłam się cellulitu i ujędniłam ciało - przede wszystkim na udach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×