Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość drogiprad

pytanie do osób które mają W DOMU WSZYSTKO NA PRĄD

Polecane posty

Gość ja to mam dobrze
:P Wszystko na prad,oprocz ogrzewania. Czyli plyta indukcyjna,piekarnik elektryczny,mikrofala,pralka,zmywarka, komputer,laptop,czajnik elektryczny,tv bardo duzo,halogenki -bardzo duzo oswietlenia punktowego. I placimy 20 zl:) Bo maz ma znizke pracownicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drogiprad
to już wiadomo dlaczego prąd jest taki drogi skoro pracownicy maja takie zniżki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćiwita
max. 70 zł/1 m-c /57 m2 Jakoś mało :D Narazie mieszkamy we dwójke, zobaczymy co później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię jabłka 28
żartujecie sobie,że to dużo???my z mężem w robocie do 16.00,wszystko powyłączane i płacimy 450 zł co dwa miesiące,w sumie tylko wieczorem i po południu jesteśmy w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubię jabłka masz mega zużycie. Może stare sprzęty macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, kiedy rozliczają ryczałt, musisz podzwonić i się dowiedzieć :). My mamy ponad 80 m, 2 osoby dorosłe, dziecko w drodze i tak,jak pisałam- ostatni rachunek 95 zł, korzystamy z taryfy nocnej (taniej po 22, w święta i weekendy) i mamy rozliczenie rzeczywiste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my płacimy 300-400 zł. ale z tego co wiem, to mega ciągnie plazma....a u mnie chodzi z 5-6 godzin dziennie. Do tego dużo gotuję ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię jabłka- strasznie dużo płacisz :O, chyba że masz wielki dom i ogrzewanie na prąd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio było 390 zl za 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutaa od bola
183 za 2 miechy, wszystko mam na prad, zauwazylam odkad wymienilam zarowy jest mniej wczesniej bylo ponad 2 stowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie 180 zł na miesiąc - wszystko na prąd oprócz ogrzewania. osoby i 9 godzin w domu nikogo nie ma. Zawsze myślałam ze płacimy normalnie a tutaj widze ze dużo. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 37 m2, ogrzewanie NIE jest na prąd .... mamy 1 dużą plazmę, kuchenke ceramiczną, czajnik, zmywarke, pralkę ..z tego korzystam codziennie - bo małe dziecko w domu . Rachunki to 400 zł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość36
2 osoby dorosłe-50zł/mc, żona cały dzień w domu, ja od 17. weszły nam w nawyk pewne czynności i oszczędności są spore, bo jeszcze kilka mcy temu płaciliśmy 95/mc. w gniazdku są tylko te sprzęty, które aktualnie wykorzystujemy np. od razu po skończeniu prania, wtyczka z kontaktu, laptop się naładuje to samo, w czajniku gotujemy tylko tyle wody ile potrzebujemy i też po ugotowaniu wyciągamy wtyczke, pilnujemy żeby gasić światło, gotujemy zawsze z pokrywkami, na noc wyłączamy listwę itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam wszystko na prąd płacimy od 200-230 zł rozliczenie rzeczywiste .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię jabłka 28
sprzęt mam nowy jak wszystko z resztą bo wprowadzaliśmy się 4 lata temu,owszem mamy plazmę dużą i tv gra od powiedzmy 5 do 23 godziny max non stop ale to chyba i tak przesada za ten prąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my płacimy 15o zł miesięcznie, rodzina 2+2, 55 m2 pralka i zmywarka chodzą codziennie, odkurzam co drugi dzień, i dość dużo piekę, dwa razy w tygodniu ciasto, czasem mięso.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lubie jabłka ja też tyle kiedyś płaciłam nawet więcej po mies miałam po 300zł wychodziło a wówczas nie było kuchenki elekt i mikrofali która też non stop włączona ,ale zaczęliśmy sami się rozliczać to rachunki przeszło o 100 zł są mniejsze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno plazmy, takie "starego typu" znaczy kupine 3-4 lata temu za np 5 tys - ja taka mam- sa mega ale to mega nie oszczędne ! teraz te za 2000 zł sa lepsze pod tym względem, i to nieporównywalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innomine
6 0s. 550zł na miesilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
240 za miesiac wszystko na prąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
218 za m-c wszystko mamy na prad oprocz ogrzewania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
około 1200 zł na 6 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×