Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Krem do twarzy dla chłopaka

Polecane posty

Gość gość

Witam, Mam 20 lat i chciałbym sobie kupić krem do twarzy ale nie wiem jaki będzie dobry dla mnie.. Możecie coś polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką masz skórę, tłustą, suchą, trądzikową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz tłusta raz sucha bez trądziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem Sylveco, o ten: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=56641&next=1 Iwostin Hydratia: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=32776&next=1 Fitomed nawilżający: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=35060&next=1 Rossmann Isana z mocznikiem: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=49363&next=1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idealny dla męczyzn, polecany nawet na jakimś blogu pisanym przez mężczyznę to krem firmy arkana z aminokwasami Amino Bio Cream. Można o kupić w sklepie inetrnetowym lub w gabinecie kosmetycznym: www.arkana.pl/gdzie-kupic/partnerzy-gabinety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj tej aminowej spamerki wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego spamerki, świetne recenzje na wizazu: www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=52474

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbuj lekki krem brzozowy firmy Sylveco? bardzo lubię ich produkty i zaraziłam tym męża :) Tego kremu używamy razem, ja mam cerę suchą a on mieszaną, pasuje nam obojgu. Nawet nie szukam innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loreal manexpert ma fajna linie dla mężczyzn w każdym wieku.Nie sa drogie i na bank cos sobie dobierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż używa Amino Bio Cream z Arkany i jest zadowolony. Kupiłam mu w salonie kosmetycznym przy okazji zakupów dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup sobie krem nivea s oft i bedzie elegancko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraj33
Spróbuj kupić mu coś z https://pomadour.pl/ , mają bardzo fajne kosmetyki, część z nich jest ekologiczna, część opracowywana w brytyjskich laboratoriach, jakość jest tam na pierwszym miejscu, dlatego warto w takie produkty zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×