Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks z saudyjczykiem

Polecane posty

Gość gość
"Dokształcona" idiotka oderwana od rzeczywistosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha pajac - pisałem już, że mój ojciec jest Saudem i byłem wielokrotnie w Arabii Saudyjskiej oraz nie polecam żadnej kobiecie Saudyjczyków. Znam prawo Aabii Saudyjskiej bardzo dobrze, więc riposta ci nie wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nawracajcie jej ludzie, ona tego I tak nie rozumie, naczytala sie propagandy i w to wierzy... Nie potrafi pojac, z ekobieta zgwalcona w krajach arabskich jest oskarzana od cudzolostwo. Niedawno byla sprawa australijki zgwalconej i kobieta dostalaby kare smierci, bo uznali, ze jak uprawiala seks (a byla zgwalcona) to cudzolozyla, dopiero interwencja miedzynarodowa ja wyratowala. Autorka tego topiku jest naiwna idiotka i niestety musi sie nauczyc na wlasnych bledach, jak nie chce na cudzych... Dla mnie muslin to zwierzeta, ich poglady na kobiety to poglady sw Tomasz z Akwinu, i chociazby nie wiem jak byli wyksztalceni ich mentalnosc jest w sredniowieczu. W Europie ladnie graja wyksztalconych, kulturalnych itd, dopoki potrzbuja passport, a potem pokazuja swoja prawdziwa twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pajacem jesteś ty, bo nie odróżniasz "prawa" od rzeczywistości kretynko, tak jak w Polsce kodeks karny nie jest zły a pomimo tego nie można powiedzieć że jest przestrzegany i się sprawdza, że Polska to kraj prawa i demokracji 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"bo uznali, ze jak uprawiala seks (a byla zgwalcona) to cudzolozyla, dopiero interwencja miedzynarodowa ja wyratowala." To jest kolejna brednia wyssana z palca. W sumie nie różisz się niszym od wahabbitów - taki sam fanatyk, tyle że w drugą stronę:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,to nie jest brednia,o co ci chodzi ?!?Nie przekonasz nas,kobiet myslacych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie ale ja nie mam zamiaru z nim byc ani jechac do jego kraju! Chce po prostu sie z nim spotkac kilka razy nic wiecej. Facet mnie kreci I mam zamiar sie z nim bzyknac I mozecie mnie jechac ile chcecie. Tak jak faceci nieraz maja ochote przeleciec jakas sikorke tak I ja mam zamiar przeleciec tego otoz pana. Mieszkam we francji on tu przyjechal na 2 tygodnie. Po tym czasie nie chce miec z nim nic wspolnego. Czysty seks nic wiecej. Facet pozniej wraca do siebie I nie chce go wiecej widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:Ludzie ale ja nie mam zamiaru z nim byc ani jechac do jego kraju! Chce po prostu sie z nim spotkac kilka razy nic wiecej. Facet mnie kreci I mam zamiar sie z nim bzyknac I mozecie mnie jechac ile chcecie. Tak jak faceci nieraz maja ochote przeleciec jakas sikorke tak I ja mam zamiar przeleciec tego otoz pana. Mieszkam we francji on tu przyjechal na 2 tygodnie. Po tym czasie nie chce miec z nim nic wspolnego. Czysty seks nic wiecej. Facet pozniej wraca do siebie I nie chce go wiecej widziec.""" To się z nim prześpij i po problemie. LEpiej żałować, że się coś zrobiło niż ze się czegos nie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LEpiej żałować, że się coś zrobiło niż ze się czegos nie zrobiło -- to kradnij morduj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"to kradnij morduj." Jednak porównanie mordu i kradzieży do seksu, to czysty debilizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym czasie nie chce miec z nim nic wspolnego. Czysty seks nic wiecej. Facet pozniej wraca do siebie I nie chce go wiecej widziec>>>> Tylko jaka masz gwarancje, ze facet sie potem od ciebie odeczepi, Musliny maja silne poczucie wlasnosci, w zasadzie wiekszosc factow tak ma, z ejak sie przespi z nia, to tak jakby juz byla jego, a muslin to juz wogole maja spaczone myslenie. Jak bedziesz chciala z nim zerwac to wsle kogos kto obleje cie kwasem, w UK byl taki przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko zapytalam czy ktoras spala z saudyjczykiem bo jestem ciekawa jacy oni sa. Dzisiaj ma jakies spotkanie biznesowe I pozniej mamy sie spotkac na kolacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jednak porównanie mordu i kradzieży do seksu, to czysty debilizm. --- ja nie porownuje tylko komentuje twoj debilny oswiechtany slogan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym nie chcial zeby mnie ktos r****l po kozie i po facecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje ze nie złapiesz jakiejs choroby , wiesz załozy gumke ale sa inne choroby przenoszace sie np w slinie , dla mnie jestes p*****lnieta .Pytasz sie na forum o seks z Saudyjczykiem jacy sa itp , a tak naprawde kazdy jest inny i moze sie okazac ze jest kiepski z małym siurkiem nie daj boze jeszcze jak jakies poczuje prawo do Ciebie .Biada ci , mam nadzieje ze bokiem ci nie wyjdzie ta znajomosc , to juz nie ma innych facetów do bzykania tylko akurat ten jedyny ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze sa ale to wlasnie na niego mam mega ochote! Po prostu lubie ostry seks a mam wrazenie ze on mi to wlasnie da! Malo ktory facet potrafi mnie zadowolic niestety lubie mega perwers bicie itd. A niestety poprzednicy tak nie ppotrafili moze ten wkoncu cos z tym zrobi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie trzeba zasięgnąć porady specjalisty - im wcześniej tym lepiej. Tutaj tylko leczenie na głowę może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprawiałam seks z Saudyjczykiem - najlepszy seks w moim życiu.. Mrrrrrau !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie przekonam moze dzisiaj! Mam nadzieje ze cos bedzie bo sie nie moge doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychiatra sie kłania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja takze uprawialem seks z saudyjczykiem. o***t do dzis nie sprawny mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka penetracja? Tez tak chce!! Co oni maja w sobie takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprawiałam seks z Saudyjczykiem - najlepszy seks w moim życiu.. Mrrrrrau !???????????????? uprawialas szkaradna klodo??hahabrudas by nawet cie nie chcial,gdyby nie brak kozy :D http://pokazywarka.pl/iesu7r/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I juz po! Ale byl beznadziejny maly fiutek spodziewalam sie troche innego wyposazenia. Duzo chcial zrobic ale nie dalo rady bo za male to to bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
azjaci maja najmniejsze wyposazenie, nie wiem czemu tutejsze idiotki tak na nich leca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam ze usne z nudow! Malo co czulam go ogolnie staral sie ale co z tego jak nic nie czuje? Mietosil go wte I wte I nic! To byl najmniejszy fiut jakiego widzialam w zyciu! Zeby was nie sklamac mial moze w stanie erekcji jakies 5 cm a jak opadl to juz wogole go nie bylo widac. W zyciu juz nie pojde do lozka z zadnym egzotycznym ludkiem bo na dobre mi to nie wyszlo I juz raz tez mialam libanczyka w lozku I byl beznadziejny ale myslalam ze to tylko on taki ale widze ze wszyscy sa lipa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalam ze usne z nudow! Malo co czulam go ogolnie staral sie ale co z tego jak nic nie czuje? Mietosil go wte I wte I nic! To byl najmniejszy fiut jakiego widzialam w zyciu! Zeby was nie sklamac mial moze w stanie erekcji jakies 5 cm a jak opadl to juz wogole go nie bylo widac. W zyciu juz nie pojde do lozka z zadnym egzotycznym ludkiem bo na dobre mi to nie wyszlo I juz raz tez mialam libanczyka w lozku I byl beznadziejny ale myslalam ze to tylko on taki ale widze ze wszyscy sa lipa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"azjaci maja najmniejsze wyposazenie, nie wiem czemu tutejsze idiotki tak na nich leca" --- Temat jest o seksie z Saudyjczykiem. Saudyjczyk - taki facet z Arabii Saudyjskiej. Arabia Saudyjska to takie państwo wiesz? Nie w Azji, wiesz? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabia saudyjska jest w azji jak najbardziej. Dokladniej chyba w zachodniej azji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest o seksie z Saudyjczykiem. Saudyjczyk - taki facet z Arabii Saudyjskiej. Arabia Saudyjska to takie państwo wiesz? Nie w Azji, wiesz? pechowiec.gif --- nastepna debilka z ciapackim ujem w mordzie, jedno co wie jak ostro ciagnac murzynowi czy smoluchowi a poucza innych z geografii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×