Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

seks z saudyjczykiem

Polecane posty

Gość gość
Arabia jest w zachodniej azji. A co do nich to juz w zyciu nie skusze sie na te numery. Beznadziejni sa!!!!!! 5 cm w trakcie erekcji no jaja jakies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak cie penetrowal k*****m w najlepsze trzeba bylo spytac - kiedy wlozysz wreszcie ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No moglam!! Hahahhahahaha a najlepsze ze juz po wszystkim pyta sie "dobrze ci bylo?" hahahahha o zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze mogłaś założyć temat 'seks z kozoyebcą'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Arabowie to nie Azjaci :0 Btw. uprawiałam seks z Saudyjczykiem i przestańcie p*******ć o tych biednych Arabach i "kozojebcach". Arabia Saudyjska jest bogatym państwem i ludzie tam żyjący mają o wielokrotnie razy wyższe zarobki niż w Europie Zachodniej. Oczywiście nie jesteśmy ze sobą, chodziło mi tylko o seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez sadze ze do kozoyebcow to raczej im daleko. Sa czystsi niz niejeden polak. Naprawde uwierzcie mi pod tym wzgledem nie mialam zadnej uwagi ale po prostu kuske mial malunka nic tam wlasciwie nie bylo. Szkoda no coz... ale ogolnie byl bardzo fajny I czuly. Gra wstepna byla wspaniala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccc
Zgodnie z prawem AS WYJECHAĆ cudzoziemiec może tylko za zgodą władz .Każdy islamista obywatel AS może zarządać blokady prawa wyjazdu cudzoziemca którego gości -rozumiecie naiwne blondi o co chodzi?! Bez jego zgody nie opuścicie kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja mam gdzies jego kraj I wogole wszystko! Chcialam seksu I go dostalam reszta mnie nie interesuje! Co mnie obchodzi jakie prawa ma jego kraj skoro tam sie nie wybieram? Zreszta ja z tym kolesiem nie mam miec zamiaru zadnego kontaktu nawet chcialam seksu dostalam I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w sukience cie obracal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tym seksem to pochwalisz sie swoim dzieciom i wnukom, beda miec frajde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
Fuu :O Jak można się dupczyć ze Smoluchem? :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to sA tacy ludzie jak inni. Uwierzcie ze KSA ( arabia saud) jest nbaprawde cywilizowanym krajem jedynie prawo szariatu jest chore ale ludzie sa czysci! Kobiety maja takie ubrania o jakich polki moga tylko pomarzyc! Inne kraje arabskie sa troche bardziej zacofane owszem. I nie mowcie mi ze sie pieprzylam ze smoluchem bo wy smoluchow chyba nie widzieliscie. Zreszta bylam w wiekszosci krajow arabskich bo studiuje arabistyke wiec prosze nie mowcie mi " aczy wiesz ze w arabii to czy tamto" co za zacofanie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapak i to w sukience, faktycznie bedziesz miala co opowiadac wnukom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w swoich strojach oni chodza tylko podczas swiat a na codzien chodzi w garniturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po drugie chyba nie wiesz co to znaczy ciapak. Sama nazwa wskazuje ze ciapaty czyli ciapki ma na ryju a on akurat ma czysta jednokolorowa skore. Wiec daruj sobie te beznadziejne komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malego arabusa urodzisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecej to on bedzie mial opowiadania ze latwa szmate wygrzmocil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Terenia 0
14.10.13 [zgłoś do usunięcia] gość "Zreszta bylam w wiekszosci krajow arabskich bo studiuje arabistyke" No proszę, ambitny wycieruch 😴 Oprócz puszczania się z Ciapkami chce jeszcze z nimi porozmawiać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wyje***** na wasze opinie:) napisalam moje spostrzezenia I tyle z mojej strony:) a teraz jedzcie sobie po mnie ile wlezie I wcale mnie to nie rusza hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niech sobie opowiada a co mnie to? Jezeli twoim glownym zajeciem jest dociekanie I zastanawianie sie co ktos o tobie mysli to ja gratuluje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie o mysli chodzi ale o czyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Chcesz usłyszeć jak jęczy albo jak mam mokro ? Mam na imię Martyna i 21 lat, moją fotkę znajdziesz na http://sextelefon.top/ .Musisz do mnie zadzwonić i wtedy się zabawimy tak na maxa że tryśniesz gorąca spermą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ktoś ma ochotę na wirtualny seks? Chcesz usłyszeć jak jęczy albo jak mam mokro ? Mam na imię Martyna i 21 lat, moją fotkę znajdziesz na http://sextelefon.top/ .Musisz do mnie zadzwonić i wtedy się zabawimy tak na maxa że tryśniesz gorąca spermą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×