Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

CAŁKOWITA KOREKTA NOSA Najlpsi chirurdzy z poludnia Polski

Polecane posty

Gość gość

Witam. Po długich namyslach zdecydowalam sie na korekte nsa, mam dlugi gabaty nichal doslownie jak czarownice z bajek. chcialabym go z korygowac , czy polecilybyscie mi jakiegos dobrego hirurga zeby doprowadzil ten moj nos do ladu, zalezy mi by byl on maly i zgrabny. Dodam ze mam znajomej robila korekte w katowicach , niestety nie dopytala gdzie dokladnie i jej nos jest okropny wyglada jakby na dole zapadl sie do srodka;/ czytalam o polanicy i doktorze wojcickim oraz o kilku z wroclawia , chodiz o to ze jestem z podkarpacia , gdyby gdzies bliej byl jakis naprawde godny polecenia chirurgnie musialam byc jechac przez pol polski raz na konsultacje a pozniej na zabieg. Dziewczyny pomozcie , bo tyle tego w necie a szczerze jak trzeba cos znalesc to nie ma nic konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robilam we wroclawiu u doktora ktory ma wlasna praktyke ale na codzien jest w polanicy, jestem bardzo zadowolona. 4 lata temu, zero komplikacji, super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ma na nazwisko?? jesli naprawde polanica jest najlepsza to juz nawet na drugi koniec polski moge jechac byle by efekt byl taki jaki oczekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co nie chce pisac na forum bo znowu na mnie napadna ze reklamuje kogos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie mniej wiecej badania byly potrzebne by zakwalifikowac sie do zabiegu? wizyta polega na tym ze przyjezdzam z wynikami juz gotoymi i za jakis czas jesli wsztsko bedzie ok na zabieg tak? a pozniej?? ile zostaje sie w 'klinice' i po jakim czasie sciaga sie te cale saczki i cala reszte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj maila:mojekonto628@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz ci wysylam maila z detalami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic mi nie doszlo:/ moglabys jeszcze raz wyslac mam caly czas poczte wlaczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra też będzie miała operacje na nos i właśnie będzie miała ją podajże w Krośnie albo Sanoku dokładnie nie wiem ale gościu zna się na rzeczy i jak tylko weszła do gabinetu to od razu się poznał co jej jest i zaczął jej wymieniać różne dolegliwości i wszystko się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a znasz moze nazwisko? mieszkam nie daleko sanoka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nie znam tam gdzieś jest klinika właśnie tylko nie wiem czy sanok czy krosno musiałabym się popytać jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbys sie czegos dowiedziala bylabym wdzieczna za informacje to moj mail : mojekonto628@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok popytam się i dam Ci znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze łątkowski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz ci wyslalam daj znac czy dostalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda

Miałam zabieg totalnej korekty nosa u doktora Pabiańczyka w Krakowie i bałam się, chociaż to też było z polecenia ale na szczęście wyszło super. Na efekt ostateczny musiałam poczekać właściwie klika miesięcy ale dzisiaj mogę już swierdzić że mój nos wygląda dokładnie tak jak chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 8.10.2013 o 15:44, Gość gość napisał:

niestety nie znam tam gdzieś jest klinika właśnie tylko nie wiem czy sanok czy krosno musiałabym się popytać jej

Chirurg plastyczny czy laryngolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Też chodzę do Pabiańczyka, ale tylko na ostrzykiwanie kwasem hialuronowym. Mam garbaty nos i krzywy i dzięki tej metodzie odwlekam na razie zabieg chirurgiczny. Fajnie to wygląda, ale trzeba co parę miesięcy powtarzać. W końcu jednak kiedyś się zdecyduję 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta

Przeszłam totalną korektę u dr Boligłowy w Krakowie. Świetny chirurg, bardzo empatyczny i perfekcjonista. Wśród moich znajomych słynie z dobrej ręki do nosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina

Zdecydowanie południe rządzi, ja korygowałam nos u dr Boligłowy i w końcu mogę cieszyć się zgrabnym i zdrożnym nosem. POLECAM 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×