Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mistrzz

Pytanie do kobiet 30 plus

Polecane posty

Gość mistrzz

Witam wszystkie panie. Jestem młodym wysportowanym chłopakiem z Warszawy. Kulturalny i dobrze wychowany, jednak trochę nieśmiały. Piszę na tym forum, ponieważ wiem, że odwiedza je spora liczba kobiet. Od pewnego czasu pociągają mnie kobiety starsze ode mnie, bacznie się im przyglądam i próbuję poznawać, jednak nie daje to żadnych efektów. Stąd też moje pytanie, czy nie fantazjowałyście o młodszym facecie? Czy nie pociąga Was myśl, że to Wy jesteście tymi doświadczonymi ? Ja wiem, że jest stereotyp, że młody, to głupi i krótkodystansowiec, ale wydaje mi się, że to, że jestem niedoświadczony, nie oznacza, że nie mam zapału. Mam zapał i to wielki, chcę się skupić na daniu przyjemności kobiecie, a nie tylko na zaspokojeniu swoich potrzeb. Z drugiej strony wiem, że są kobiety, którym sprawia przyjemność obcowanie z młodszym i poniekąd mniej doświadczonym partnerem. Jeśli jest jakaś pani, która chciałaby o tym popisać, proszę o kontakt niedoswiadczony02@wp.pl . Nie wykluczam spotkania, jednak zaznaczam, że nie interesują mnie jednorazowe przygody. Nie jestem turbo podrywaczem, który "zalicza" wszystko co się rusza. Z góry dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×