Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie tanio kupić w necie

Polecane posty

Gość gość
na allegro się nacięłam jesli chodzi o elektronike -jakies zwlekanie z wysyłka i te sprawy ale na szczescie dalo się wycofac i kupiłam w końcu moja lustrzaneczkę piękną na cutprice.pl bezproblemowo było - przez kuriera doszło 20 zl zapłaciła za przesyłkę ale ekspresowo zamawianie poszło i dostawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupuje tam, gdzie znajdę lepszą cenę na dany produkt. nie ma sklepu, który ma wszystko najtaniej... przykładowo telewizor kupiłem w saturnie, ale tablet już w oleole bo akruat tutaj była dobra promocja. A promocji szukam na http://rabatozercy.pl/firmy/oleole-pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam sklep www.gallando.pl wysokiej jakości galanteria skórzana wysokiej jakości, atrakcyjne ceny i promocje, duży wybór, paski damskie, męskie, dziecięce, torebki i portfele, paski w długości XXL nawet do 200cm w pasie, przeszywane,tłoczone, wojskowe.Zapraszamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabina62
Wszystko? Proste! Rejestrujesz się na spyllo.pl. Wklejasz linki z konkretnymi produktami i ustawiasz bezpłatne monity. Jak przychodzi informacja, że cena się zmieniła-decydujesz: kupić czy czekasz aż dalej stanieje :) Wszystko darmowe, a pozwala sporo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość67
Ostatnio przeglądając strony zakupowe natknąłem się na http://aliexpress24.pl/. Byłem miło zaskoczona przeglądając oferty z produktami. Porównując cenowo produkty z allegro, aliexpress24.pl zaplusował w moich oczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćo22
Korzystaliście z aliexpress24.pl? . Produkty cenowo wypadają taniej niż na allegro, a i jest większy asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajny sklep z biżuterią (svarowski), porcelaną, wyrobami ze srebra, upominki na komunię i chrzest, lustra, piersiówki dużo pomysłów na prezenty, znajdziesz w https://srebropol.pl/BI%C5%BBUTERIA-SWAROVSKI-1-408-kategoria.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzysiek Romański
Ja, że mam kartę, to często kupuję na selgros24.pl. Sporo taniego AGD można znaleźć. Poza tym chemia w dobrych cenach i zabawki też. Polecam kupować. Podwożą pod sam dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KARI- sklep z butami i dodatkami http://sklep.kari.com Bardzo wygodne buciki a ceny nawet lepsze niż w ccc czy innych podobnych sieciówkach A też dostałam w sklepie kod do darmowych zakupów przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość admonika
Również kupuję sposobem ze spyllo.pl - nic za to nie płacę, a znacznie ułatwia życie, bo już sama nie muszę śledzić promocji, system robi to za mnie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieogryzek
stylio.pl Nawet niezły wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francia
Nie wiem czy znacie sklep Fasardi? Ja czasem coś tam kupuję, ale dzisiaj zamówienie składam na pewno! Mają 40 procent zniżki na wszystko. Można się ubrać na cały sezon za śmieszną kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tosia22
Ja Ci mogę polecić sklep www.perfekthome.com . Moim zdaniem naprawdę wyjątkowe miejsce. W ofercie mają dodatki do kuchni, łazienki, mnóstwo dekoracji, kilka stylowych mebli, coś do ogrodu też się znajdzie. Ja znalazłam sobie piękne drewniane świeczniki w stylu retro, naprawdę wyglądają, jak z „babcinej” sypialni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer33
Kiedyś dość często zamawiałem online różne rzeczy, ale ostatnio chyba dojrzałem jako konsument ;) I najpierw szukam przez stronę www.gdzieobejrze.pl w jakich magazynach sklepowych są dostępne do obejrzenia produkty, jadę oglądam i dopiero na chłodno decyduję się czy kupować, czy szukać dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś kupowanie na allegro się opłacało teraz jak dla mnie nie. Wolę kupowac już w sklepach internetowych gdzie mimo powszechnej opinii ze maja dużą marżę itp można spotkać się z tańszymi produktami. Ciuhów raczej nie kupuję bo przez moje duże cyce cięzko trafić z rozmiarem, ale bieliznę jak najbardziej kupuje przez neta :) np na www.sklep-biustonosze.pl widzialam ze kilka osob tez tu pisalo o tym sklepie widze ze staje sie coraz bardziej popularny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś kupowanie na allegro się opłacało teraz jak dla mnie nie. Wolę kupowac już w sklepach internetowych gdzie mimo powszechnej opinii ze maja dużą marżę itp można spotkać się z tańszymi produktami. Ciuhów raczej nie kupuję bo przez moje duże cyce cięzko trafić z rozmiarem, ale bieliznę jak najbardziej kupuje przez neta :) np na www.sklep-biustonosze.pl widzialam ze kilka osob tez tu pisalo o tym sklepie widze ze staje sie coraz bardziej popularny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za namiar, ja z kolei przez internet często zamawiam buty dla siebie,teraz fajne promocje są na BucikSklep.pl gorąco polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może komuś przyda się adres BieliznaiJa.pl gdzie często kupuję bieliznę,przesyłka zawsze bezpieczna i na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marektt
Przyzwyczaiłem się do wyszukiwarki produktów na stronie http://poszukiwacz24.pl. Przede wszystkim to co mi się tutaj podoba, to fakt, że strona jest profesjonalnie zaprojektowana, przejrzysta, nie ma problemów żeby się odnaleźć nawet jak ktoś tu pierwszy raz wszedł w ogóle. Nie atakują człowieka zaraz jakieś okienka wyskakujące z reklamami itp. Szybki, prosty sposób, żeby wyszukać interesujący produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tryyr
Hej, cześć! Ja korzystam z wyszukiwarki na stronie poszukiwacz24.pl. Akurat jestem z tych co robią zakupy głównie przez internet jeśli chodzi o ciuchy, więc mi się taka wyszukiwarka bardzo przydaje. Mam od razu rzut na różne sklepy, różne ceny i nie muszę przechodzić od jednego sklepu do drugiego, tylko na jednej stronie widzę – co, gdzie i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trret
Hej, cześć! Ja korzystam z wyszukiwarki na stronie poszukiwacz24.pl. Akurat jestem z tych co robią zakupy głównie przez internet jeśli chodzi o ciuchy, więc mi się taka wyszukiwarka bardzo przydaje. Mam od razu rzut na różne sklepy, różne ceny i nie muszę przechodzić od jednego sklepu do drugiego, tylko na jednej stronie widzę – co, gdzie i za ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×