Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
to przeciwskazania ze strony aquafilling: "Aquafilling® bodyline nie powinien być stosowany u osób, które: mają kłopoty z krzepliwością krwi, cierpią na ciężkie i przewlekłe choroby somatyczne, choroby nowotworowe, infekcje i stany zapalne skóry, nie tolerują lub mają alergię na niektóre leki, są w trakcie menstruacji." , więc jeżeli twoja choroba nie ma związku z tymi wymienionymi to możesz robić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak długo się efekt utrzymuje? bo mnie bardzo kusi, ale się zastanawiam, czy nie lepiej by było po prostu postawić na tradycyjne implanty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos kto idzie na konsultacje moglby zapytac o to jak sie wchlania produkt i jak ten proces wyglada? I z jaka czestotliwoscia trzeba by dopelniac zeby utrzymac ten sam rozmiar poczatkowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Do gościa powyżej - tego Ci raczej nikt nie powie jak to będzie wyglądało... każdy jest inny i u każdego to będzie inaczej wyglądało. Lekarze w Polsce za krótko to robią (dopiero rok) i nie mają doświadczenia. Mi na konsultacji lekarz powiedział, że producent gwarantuje 5 lat trwałości a potem nie wiadomo co będzie ale według niego to powinno się trzymać jeszcze dłużej jak nie na całe życie. Aqua aqua sama tutaj na forum pisała, że ona wieży w to że ten produkt wcale się nie wchłonie... i oby tak było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno się wchłonie bo to nie jest stały wypełniacz i to akurat jest zaleta bo permanentne wypełniacze to nie jest nic dobrego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha Ja zrozumialam z odpowiedzi tego lekarza ze sie wchlania i to razem z tym polimidem I dlatego sie zastanawialam jak po deoch latach bedzie to wygladako i czy to znaczy ze prawie polowa juz zniknie bonza piec lat juz nic nie zostanie dlatego ze preparat utzymuje sieb5 lat Chyba nie o to chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anainuan aqua nie wieży tylko wierzy. To zdanie jest tak głupie. To tak jak ja bym napisala ze wierze ze piersi jeszcze urosna wiec szkoda kasy na glupoty. Zostań przy tej wierze i czekaj na cud :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Ja nie mam powiększonych piersi preparatem aquafilling i nie wierzę w cuda. Napisałam tylko co mi lekarz powiedział podczas konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy robił to ktos w Czechach? Podobno jest taniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Też jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayah87
Ja sobie robiłam normalny zabieg we Wrocławiu w Prestige Clinic i też pytałam o ten Aquafilling ale nie doradzali a z teraz mam miseczkę sporo większą i jestem zadowolona. Co do Czech to moja znajoma tam robiła i wcale nie jest taniej, zresztą to ponoć eksperymentalna metoda i różnie jest z wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kayah87, na temat każdej metody mozna gdybać, implanty tez maja mnóstwo skutków ubocznych a duzo kobiet je robi, zawsze bedzie jakies ponoć, moj kuzyn jest lekarzem i zawsze odradzał mi implanty, jakby na to nie patrzeć to ciało obce i nie każda kobieta czulabym sie dobrze mając świadomość ze ma worki z silokonem w piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tą kobitką ci miała zgrubienia w piersiach? Daj prosze znać czy przeszło :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miniula20
Swego czasu też zastanawiałam się sporo nad wyborem metody powiększenia biustu, ale po wywiadach z kilkoma lekarzami utwierdziłam się w przekonaniu, że jednak założę sobie tradycyjne implanty. Z nowościami różnie bywa, a implanty są już sprawdzone i mamy wielu specjalistów w tym zakresie w naszym kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayah87
Normalny czyli implanty. Stwierdziłam że jak już chce mieć biust to on ma być mój i na całe życie. Zabieg jest nieprzyjemny i potem bolało chyba z 2 tygodnie ale zrobili mi to naprawdę fajnie i dzisiaj nie czuję żadnego dyskomfortu. Po prostu tymczasowe metody są na chwilę a potem rozciąga się skóra, wiotczeją mięśnie a jak masz implanty to już zostaje na całe życie, zresztą można to robić też tłuszczem ale nie wiem czy akurat w Prestige Clinic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
rozciąga skóra i wiotczeją mięśnie od aquafillingu? chyba ci się coś pomyliło. implanty a wypełniacz aquafilling to są dwa inne rozwiązania. nie ma sensu tego porównywać. już tyle razy pisałam o tym, nie będę się powtarzała. ale jeśli któraś chce, żeby efekt był w 100% naturalny w dotyku, to tylko aquafilling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda metoda ma wady - implanty na starość wyglądają komicznie i naprawdę wiele kobiet je usuwa - mowie poważnie popytajcie chirurgów albo anestezjologow ile razy brali udział w takich operacjach u starszych Pan☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aqua Aqua, za miesiac mam zabieg, czy jest jakaś możliwość kontaktu z Tobą na priv?? Pls, troche sie boje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do goscia powyzej Czy lekarz wytlumaczyl ci moze jak to sie wchlania? Tzn co oznacza te 5 albo 8 lat gwarancji producenta? Czy zaczyna sie dopiero wchlaniac po tym czasie czy ze do tego vzasu juz wszystko sie wchlonelo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wchłania się wcale ,Jest to jedyna całkowicie pewna i pozbawiona wad metoda. Piersi po niej są naturalne , żaden mężczyzna nie jest w stanie po dotyku pomyśleć że to nie naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja juz nic nie rozumiem Skoro sie nie wchlania to czsmu na stronie producenta pisze ze efekty utrzymuja sie 5-8 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie słuchaj naciągaczy żeby potem nie płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymogi rejestracyjne. To jest na zawsze. Ja pracuję cycami i sobie zrobiłam . zadowolenie wielkiej facetów też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratuluję facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej to jak to jest z tym Aquafillingiem - efekt jest permanentny, czy tylko czasowy? Bo przyznam, że lekko zgłupiałam. Zjechałam kilka klinik w różnych miejscach kraju z nastawieniem na implanty - już wiem, że będę robić w prestige clinic, bo mi najbardziej odpowiadają.. ale tym aquafillingiem zasialiście mi zamęt w głowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosko
hej dziewczyny! czy robiła któraś z Was w Krakowie? Planuje zabieg na koniec grudnia. Aqua Aqua jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×