Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Mynia 89 może skonsultuj się z kimś odpowiednim, lekarze nie zalecają karmić piersią po aquafilling. Badałaś mleko ? Masz pewność że nie karmisz dziecka plastikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, czy ktoras zna moze pozniejsze historie onkologiczne sugerujace związek z aquafilling ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.09.2020 o 14:41, marta24. napisał:

Hej! Czy któraś z Was ostatnio usuwała aquafilling u dr Lewandowicza? 

Tak ja usuwałam 5 marca tego roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Ewa3456 napisał:

Tak ja usuwałam 5 marca tego roku

I jak się czujesz? Wszystko okej po zabiegu? Nic się nie dzieje? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2020 o 12:56, marta24. napisał:

I jak się czujesz? Wszystko okej po zabiegu? Nic się nie dzieje? 

Wszystko ok nic się nie dzieje piersi są naturalne, nie ma żadnych problemów zapomniałam, ze miałam zabieg 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któraś z Was miała powiększane piersi implantami pol roku po usunięciu aquafeelingu? Ja właśnie tak, jestem po zabiegu, mam nadzieję że będzie dobrze. Jest ktoś w podobnej sytuacji? Wiem że jednoczesne usunięcie z implantami to duże ryzyko niepowodzenia pół roku po to również większe ryzyko niż de novo bez żelu. Zastanawiam się ile jest takich kobiet bo pewnie niezbyt dużo aktualnie, będzie pewnie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny a czy któraś z Was nie usuwała żelu i nic z tym nie robiła a była w ciąży i karmiła piersią? Mi lekarze odradzają usuwanie,bo od początku czyli od 6 lat nic się nie dzieje i wolą nie ruszać. Planuję ciążę i trochę nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mialam aquafilling 2,5 roku temu , lekarz odradził usuwanie , chciałam miec wiekszy biust bo efekt zszedł wiec pol roku temu wstawiłam silikonowe implanty bez wcześniejszego usuwania tej Soli. Jest wszystko dobrze a jestem juz 7 miesięcy po operacji. Zależy od organizmu . Radze nie panikować za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy są tu dziewczyny które maja nadal preparat, nie zdecydowały się na usunięcie? ja mam od 2017 r. Lekarze zalecają usunięcie preparatu.... nawet jeżeli nie mam powikłań, ponieważ nikt nie jest w stanie sprawdzić co jest w środku, dopiero po otawrciu okazuję się co tam naprawdę się dzieje...

Jeżeli zdecyduje się na usunięcie chciałabym wykonać zabieg rekonstrukcji piersi, wszczepić implanty..., czy jest to możliwe, może ktos już przerabiał ten temat?

mam nadzieję, że jeszcze to forum żyję 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy forum jeszcze żyje? 🙂 są tu jakieś dziewczyny, które chodzą jeszcze z preparatem „w środku”? Zostawiacie czy usuwacie nawet jeśli nie macie żadnych widocznych powikłań? Któraś z Was konsultowała się może z lekarzami w szpitalu Orłowskiego? Wiecie jak teraz wygląda kwalifikacja do zabiegu u nich i jakie jest ich stanowisko? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałam internet i aquafilling ma się dobrze. Zmienił nazwę na Los Deline, na całym świecie robią te zabiegi dalej np w Niemczech. Dziwi mnie to te Niemcy taki kraj medycznie rozwinięty powala na takie coś. 

Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę na FB Los Deline lub razem losdeline i znajdzie pełno postów..

W Czechach też gabinet tego wynalazcy tego preparatu działa normalnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trzymajcie się z dala od Dr Bromy, to on mi wpakował ten preparat i nie zająknął się nawet na temat jego szkodliwości, co więcej przekonywał, że zniknie bardzo szybko i żebym rozważyła implanty bo są trwałe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2021 o 20:12, ciociaedzia napisał:

mnie akurat Dr Broma wpakował ten aquafilling więc radzę go omijać

A usuwasz preparat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialam podawany preparat w Poznaniu w 2015. W styczniu tego roku urodzilam córeczke, karmiłam poł roku, wszystko było ok. Dziecko obecnie jest na neurochirurgii bo okazalo sie ze ma guza w mózgu.

czy ktos słyszał o podobnym przypadku? Czy mogl tu zawiniec aqua filling w trakcie ciazy albo karmienia piersia? Moze to zwykły przepadek ale bardzo prosze o wiadomosci kobiet ktore maja zdrowe dzieci po aquafilling i tez te ktore maja jakies powiklania o wiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, ten partacz, ta lekarzyna, ten oszust reklamujący ten plastik, zapewniający o jego bezpieczeństwie, "szkolący" dermatologów, pediatrów, stomatologów, sam będąc anestezjologiem, ta kreatura, która zrobiła majątek kosztem zdrowia wielu kobiet, ten typ bez skrupułów, nadal przyjmuje pacjentów, zmienił tylko nazwę kliniki. Na wymioty się zbiera widząc opis jego wielkich i niezwykłych dokonań umieszczony na jego stronie. Kobitki, gdzie jesteście? Gdzie są wasze opinie na googlu? Nadal ma być bezkarny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2020 o 13:46, vendea napisał:

mój poprzedni nick aqua aqua

w październiku 2020 minie 7 lat od mojego zabiegu aquafillingu.

nadal wszystko jest idealnie, żadnych powikłań i problemów.

robię co roku kontrolne USG. 

 

 

 

 

Czy bylas w ciazy? Masz dzieci? Karmilas piersia? Wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy chyba zna pojęcie "pożyteczny ...a". Nasz forumowy egzemplarz gdzieś przepadł. Woda woda, gdzie jesteś? Jak Twoje cycki? Jak się czujesz Teraz, gdy okazało się, że ten tak zachwalany przez ciebie poliakrylamid ( a ups, poliamid, czyli dokładnie to samo - plastik) nie wchłania się i nie jest wydalany przez nerki? Jak tam twoja "jedna bańka"? Nacieka już tkanki? Trochę dziewczyn stąd namówiłaś, jak się z tym czujesz?

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle się słyszało o Aquafilling i jego złych skutkach oraz powikłaniach. Naprawdę mam nadzieję, że już nikt nie robi zabiegów z tym preparatem. A w razie gdyby ktoś z was potrzebował pomocy to zgłoś się do doktora Piotra Januszewskiego do Olmedical w Częstochowie. On pomoże - widział juz nie jeden taki przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, dawno tutaj nie zaglądałam, miałam usuwany preparat u Lewandowicza- oczywiście nie został usunięty do końca. Gdzie polecacie zrobić USG w Warszawie- do lekarza który widział takie przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jedną z pierwszych osób które miały w Polsce ten zabieg wykonany - w październiku minęło 10 lat. Nadal wszystko OK. Piersi pięknie wyglądają. Nie zmienił się rozmiar. Robię USG co roku i nie ma problemu żadnego. 
 

Radzę nie panikować - jak nie ma bólu, przemieszczeń preparatu, to nie ma sensu narażać się na problemy związane z usuwaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2021 o 22:21, Offelija napisał:

Każdy chyba zna pojęcie "pożyteczny ...a". Nasz forumowy egzemplarz gdzieś przepadł. Woda woda, gdzie jesteś? Jak Twoje cycki? Jak się czujesz Teraz, gdy okazało się, że ten tak zachwalany przez ciebie poliakrylamid ( a ups, poliamid, czyli dokładnie to samo - plastik) nie wchłania się i nie jest wydalany przez nerki? Jak tam twoja "jedna bańka"? Nacieka już tkanki? Trochę dziewczyn stąd namówiłaś, jak się z tym czujesz?

Jestem, jestem. Nadal u mnie wszystko OK. Piersi bez zmian. Nie wiem czy wiesz ile tysięcy kobiet ma ten preparat. Wszystko zależy od organizmu. Ja nie mam żadnych problemów i myślę, że to tak samo jak z implantami - też trafiają się powikłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×