Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość gość
Do proszącej o kontakt do Pani dr z Poznania : dr. Agnieszka Majewska Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesja
Aqua Aqua gdzie robiłaś swoje piersi? Wyglądają przecudne, ja właśnie zrezygnowałem z implantow po tym jak przeczytałam o aquafilling ale mieszkam w USA i tutaj tego nie robią:( chce lecieć do Polski na zabieg wiec proszę Aqua podaj namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
dziękuję, dziękuję! jestem z nimi przeszczęśliwa. robiłam w kriocentrum w otwocku / teraz już józefowie pod warszawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnesja
Super, dzięki, strasznie sie ciesze ze jest jakies rozwiazanie, implanty mnie przerażają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po zabiegu prawie dwa tygodnie, piersi nadal twarde i obolałe. Porobily mi sie jakieś guzki na zgnieciu pod piersiami. W przyszłym tygodniu ide na konsultacje, wydaje mi sie ze to nie jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
dwa tygodnie to jeszcze wcześnie, spokojnie - fragmentarycznie preparat ci się już układa i mięknie, reszta jeszcze nie, stąd wrażenie że miejscami są zbite fragmenty - też tak miałam, to stopniowo się wszystko układa i mięknie. nie będzie po tym śladu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Do gościa z godz. 12.32 - u kogo i gdzie robiłaś zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie panie Ja juz od kilku mieisecy zastanawiam sie czy powiekszac piersi metoda aquafilling czy metoda chrurgiczna Koszty przy wyborze nie maja znaczenia Ani fakt ze aquafilling sie wchlania stopniowo bo zawsze mozna dopelnic Za to sam zabieg i rahabilitacja rewelacyjna No i fakt ze jednak w dotyku jest roznica pomiedzy tymi dwoma metodami Przeczytalam forum od pierwszej strony i uczucia byly mieszane Raz juz bylam pewna ze bede ribic aquafilling a raz ze na pewno nie... W koncu skontaktowalam sie (mailowo) z lekarzem (mieszkam za granica) I zapytalam o wszystkie niepokojace mnie rzeczy Na pierwszym miejscu byl poliamd bo to mnie odstraszalo najbardziej Okazuje sie zepoliamid rowniez sie wchlania "reabsorbuje" i nigdzie nie zalega a gdyby byla taka potrzeba mozna produkt usunac poprzez odessanie Reakcje alergiczne nie sa znane w literaturze na poliamid (w sumie logicznw skoro z tego samego sa nici chirurgiczne zrobione i tez nigdy nikt nie mial alergi na nie) a sam produkt jest uzywany do powiekszania piersi od 2004 - od tego roku ten lekarz wie ze jest chyba ze wczesniej byl uzywany Czyli 10 lat i jak na razie nie bylo problemow na tyle duzych zeby bylo glosno o tym (jak na przyklad implanty pip) Wszystkim pania ktore mysla o powiekszeniu piersi ta metoda proponuje isc na konsultacj***adz zapytac mailowo lekarza (ja pisalam do lekarzaze strony producenta aquallift zeby miec pewnosc ze odpowie mi ktos kto zna produkt i wie o czym mowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam dodac ze jesli Panie sobie rzycza to moge wkleic odpowiedzi PNa doktora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie bardzo dlugo juz jest w uzyciu Nie zapytalam dlaczego nie jest dostepny w innych krajach :( Ale to raczej sprawa finansowa itp niz medyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak zawsze można dopelnic jak cie stac. Wyobraz sobie ze nie kazdego stac na takie dopelnianie. Implanty jak włożysz to masz spokoj na ok 15 lat. No i ważna sprawa bierzemy implanty sprawdzone ktore istnieją od lat np mentory. Ja wybralam implanty i jestem zadowolona z podjętej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy wybiera dla siebie metode ktora mu najbardziej odpowieda rowniez pod wzgledem finansowym Dla mnie dopelnienie nie stanowi problemu i moge sobie na to pozwolic Tak jak napisalam w swojej wczesniejszej wypowiedzi kwestia finansowa w moim przypadku nie miala znaczenia Dla mnie rekonwalescencja po zabiegu jest wazna i mozliwe powiklania Z metada powiekszania chirurgicznego piersi zapoznalam sie bardzo dokladnia bo pol toku temu nie wiedzialam o tej metodzie i wlasnie chirurgicznie zdecydowalam sie powiekszyc piersi Jednak po zapoznaniu sie z metoda aqualift mysle ze to jest dla mnie leprza opcja Nie widze powodu wytykania komus ze innych moze byc nie stac na dopelnienie. Bo jesli tak jest to nie jest to metoda dla tych osob albo po 5czy 8 latach powroca do rozmiaru sprzed zabiegu i to jest jasne od poczatku A jesli chodzi o kwestie finansowe to rowniez metoda chorurgiczna moze niesc ze soba dodatkowe koszty Sa sytuacje w ktorych implant z jakis powodow nie przyjal sie (czesto tylko w jednej piersi) i trzeba operowac ponownie i jest to dodatkowy koszt na ktory osoba podejmijaca sie zabiegu musi byz w razie czego przygotowana finansowo (moim zdaniem) Ponad to jesli ktos ma baaardzo malo wlasnej tkanki (czyli malutkie piersi albo wcale) implant bedzie wyczuwalny bardziej niz aquafilling -niestety. co nie znaczy ze bedzie twady jak kamien a aquafilling dokladnie jak naturalny piersi Ja wpisalam na forum swojego posta nie po to zeby przekonywac ze aquafilling jest leprzy czy tanszy niz operacja plastyczna albo zeby te obie metody porownywac Napisalam po to zeby panie zainteresowane ta metoda badz na nia zdecydowane mogly zapoznac sie z odpowiedzia lekarza ktory te zabiegi wykonuje na pytanie na ktore do tej pory nikt nie odpowiedzial czyli poliamid i usowanie produktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wklejam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcialabym zapytac od ilu lat produkt ten jest uzywany w celu powiekszenia piersi (niekoniecznie w Polsce) i ile lat badan klinicznych poprzedzalo wprowadzenie go na rynek? mnie osobiscie znane sa prace używania poliamidu do powiekszania piersi od 2004r. Chcialabym zapytac co sie dzieje z poliamidem ktory pozostal po wchlonieciu sie reszty produktu (soli fizjologicznej jesli sie nie myle)? łańcuchy poliamidu ulegają stopniowemu pekaniu i są resorbowane prze organizm Czy ten poliamid nie przemieszcza sie niegdzie i nie ma ryzyka powiklan po kilku lub kilkunastu latach? podany prawidłowo pod gruczoł preparat nie ulega przemieszczeniu w inne miejsca , nie sa mi znane dane dostęppne z literatury o późnych powikłaniach związanych z poliamidem Czy w przypadku reguralnego dopelniania (np. Co roku ) ilosc poliamidu po kilku latach nie bedzie szkodliwa dla organizmu (badz wyczuwalna w dotyku albo widoczna w postaci grudek itp.) to nie jest tak ze wchłania sie woda a zostaje poliamid. ilość preparatu ( żelu) ulega stopniowej resorbcji także uzupełnianie preparatu ma na celu utrzymanie w miarę stałej ilści preparatu aby utrzymać w miarę stały efekt kosmetyczny. W Pani przypadku jako że piersi nie sa małe i jest dobre tzw pokrycie tkankowe to znaczy ilość gruczołu i tkanki tłuszczowej ponad preparatem istnieje małe prawdopodobieństwo wyczuwania preparatu przez piersi chyba że wytworzy się mocna torebka włóknista wokół preparatu . Czy jest metoda ktora mozna produkt calkowicie usunac w razie potrzeby i jak taki zabieg wyglada (chodzi o pozbycie sie poliamidu) oczywiscie , że jest chociaż nigdy tego nie robiłem. wydaje mi sie ze najłatwiej byłoby to zrobić poprzez wprowadzenie sondy(kaniuli) do lipsukcji i odessanie preparatu. Czy wystrpuja reakcje alergiczne lub infekcje po zabiegu? reakcje alergicznepewnie moga wystąpić na zasadzie ze reakcje alergiczne moga wystąpic na wszystko. Reakcje takie nie są mi jednak znane osobiście z doświadczenia ani z literatury. I podobnie infekcje po zabiegu moga wystąpic na zasadzie ze infekcja moze wystapic po kazdej interwencji np. po zastrzyku.dlatego tez zabieg wykonywany jest przez lekarza , w rezimie sanitarnym i w warunkach sali zabigowej, w osłonie antybiotykowej aby takie infekcje ni westepowaly. Po jakim czasie od zaprzestania karmienia piersia mozna poddac sie zabiegowi mysle ze po ok 2 -3 miesiacach czyli wtedy kiedy piersi wrócą do wygladu z przed ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dalo sie inaczej wkleic Trzeba ze tak powiem radzic sobie z oddzielaniem pytan i odpowiedzi Niestyt korzystam z telefonu i inaczej sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszesz że były problemy z PIP napisz jakie . Jak firma została przez konkurencję zniszczona to temat nagle ucichł. Powikłan po PIPach praktycznie nie było -powikłania procentowo jak w innych firmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to na prawde jest odpowiednie forum na rozwijanie tematu o implantach PIP czy jakich kolwiek innych? Jesli ktos chce o nich poczytac lub popisac na forum to wierze ze gdzies jest takie forum gdzie mozna pisac o implantach To forum jest o aquafilling i na tym chce sie skupiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam że cię rozkojarzyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo, że wkleiłaś odpowiedzi lekarza. Czy możesz podać inicjały i miasto tego lekarza? czy byłaś już na konsultacji i podejmiesz się zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja Wam powiem, ze mialam podany Aquafilling w lutym i mimo tego, ze wage mam ta sama, piersi mam juz nieco mniejsze. Tzn. mniejsze w porownaniu z tym, co mialam jeszcze np. 3 m-ce temu, bo wiadomo, ze nie sugeruje sie rozmiarem piersi, ktory osiagnelam bezposrednio po zabiegu, kiedy to bylam jeszcze opuchnieta. Bede dalej obserwowac obwod moich piersi, ale na razie jestem troche zawiedziona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I od razu Wam powiem, ze biore pod uwage dzien cyklu itp. wiec wiem o czym mowie. Moze osoby, ktore co pare miesiecy dopelniaja piersi nie zaobserwowaly tego co ja, ale miara krawiecka, ktora sprawdzam obwod biustu, nie klamie w moim przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego aquafilling jest dla osób które mają bardzo dużo pieniędzy. Mnie bynajmniej nie stac aby co kilka miesięcy wyciągać kilka tysięcy. Osoby które właśnie często dokladaja aquafilling wprowadzaja w błąd innych mówiąc ze to fajne i efekt z******ty. Ktoś kto często to stosuje nie zauważa różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wyslalm maila do lekarza polecanego tutaj na forum bardzo Czesto spod warszawy Chyba moge podac nazwisko? Dr klos mysle ze osoby ktore szukaly w internecie gabinetow z ceryfukatem znajda o jakim gabinecie mowa Poz tym trn lejarz z tego co przeczytalam od poczatku tego forum byl wymieniany najczesciej w pozytywnym swietle Ja nie robilam jeszcze zabiegu bo jescze karmie piersia wiec czekam I juz w ciazy jako ze to drugie (o ostatnie planowane) dziecko postanowilam zrobic zabieg ktory poprawi wyglad piersi Na konsultacji tez jeszcze nie bylam poniewaz mieszkam za granica i tak jak pisalam moje piersi nie wygladaja jeszcze tak jak normalnie ale tak jak osoby karmiacej co moze wprowadzic lekarza w blad prZy ocenie ilosci produktu jaki nalezy podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gosc z 12:49 Mozesz powiedziec ile centymetrow juz ubylo? A ile ze tak powiem przybylo po zejsciu opuchlizny? Ja myslalam o dopelnianiu ale raz do roku czy raz na dwa lata Dopelnianie co kilka miesiecy raczej nie wchodzi w gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
sporo dziewczyn już robiło i żadna do tej pory nie pisała o ubywaniu - może to jednak efekt rozluźniania się preparatu w piersi? wiadomo, że jak jest "zbity" to trzyma się wyżej i obwód piersi jest większy. potem piersi się opuszczają i w efekcie niby ubywa obwodu. mi się nic nie zmniejsza przez ostatnie 5 miesięcy (ostatnie dodanie). będę obserwowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje aqua za wypowiedz bo za kazdym razem jak sie zdecyduje zawsze cos nowego wyskoczy Ale wypowiedz goscia ktoremu ubywa w obwodzie sklonila mnie do zastanowienia sie nad ogolnym ubywaniem produktu Jesli moj tok rozumowania jest poprawny to troszke kiepsko :( Moze ktos kto bedzie szedl na konsultacje moglby zapytac o to Mysle ze jesli produkt utrzymuje sie 5 lat i jest on produktem wchlanialnym tzn ze zaczyna sie powolutku wchlaniac od dnia podania Czyli jesli po 5latach juz go nie ma tzn ze np po dwoch i pol roku jest go okolo polowy? Czy kiedys o to pytalas aqua badz ktrorakolwiek z pan idacych na konsultacje? Mysle ze dobrze by bylo dzielic sie informacjami z konsultacji pochodzacych od lekarzy Pomoglo by to rozwiac wiele watpliwosci i nie trzeba by bylo spekulowac czy niepotrzebnie klocic sie na forum o rzczeczy o ktorych tak na prawde malo wiemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pisala ze dla niej kasa to nie problem wiec stac ja co kilka miesięcy dopelniac piersi. Osoby które maja fundusze ograniczone powinny zastanowić się nad implantami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anainuan
Ja byłam na konsultacji i pytałam lekarza o wchłanianie się preparatu. Powiedział mi, że producent zapewnia efekt 5 lat i po tym czasie preparat powinien zacząć się wchłaniać. Powiedział, że on wykonuje ten zabieg około roku i żadna z jego pacjentek jeszcze nie przyszła z informacją, że preparat zaczął się wchłaniać. Pytanie tylko czy to prawda :) lekarze mówią różne rzeczy :) może którejś zaczął się wchłaniać ale nie poszła z tym do lekarza, który jej wstrzykiwał aquafilling :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm Czyli wchlaniac zaczyna sie dopiero po 5 latach To nie bardzo rozumiem co wstrzymuje wchlanianie sie przed tymi piecioma latami Jesli ktos idzie na konsultacje moze o to zapytac? Albo o jakis procentowy roczny ubytek czy cos podobnego Omwiadomo ze kazdy jest inny i u kazdego bedzie inaczej ale producent musi miec jakis przedzial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×