Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Najlepsze drukarnie w Krakowie

Polecane posty

Gość Olakwiatkowska14033
Ja proponuje drukarnie online www.diamond-druk.pl super sprawa, szybka realizacja i dobra jakość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam firmę Visual Promotion . Jest to największa frezarka i ploter UV w Krakowie. Dobra i godna zaufania firma ktora szybko i solidnie wykonuje nawet małe zlecenia i to w dobrej cenie. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawilska
Jeśli chodzi o jakość, to najlepsza drukarnia, z jaką spotkałam się w Krakowie to Visual Promotion. Moja firma często organizuje różne wydarzenia i zazwyczaj potrzebujemy bannerów i rollupów. W przypadku tej drukarni zawsze jesteśmy zadowoleni, widać, że naprawdę mają dobry sprzęt. I obsługa jest też bardzo miła, aż przyjemnie z nimi się współpracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się w powyższymi. Visual Promotion to pełen profesjonalizm. Sama często zamawiam druki do swojej firmy i jeszcze nigdy się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Krakowie to tylko Visual Promotion, robią wszystko dokładnie, na czas i co ważne za bardzo przyjemną cenę. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu szukacie drukarni konkretnie w Krakowie. Warto jest zdecydować sie na drukarnie internetowe. Szczególnie, że Kraków jest dużym miastem i nie jest tutaj tanio. W wielu drukarniach internetowych mają darmową dostawę nawet przy mnieijszych zamówieniach. Jest tak na przykład w drukarni internetowej Openprint: https://www.openprint.pl/ Gdzie często drukuję różne materiały do swojej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla36
Właściwie mnie interesuje tylko to, aby moje zlecenie było wykonane dobrze - z odpowiednim efektem. Dlatego zawsze składam zamówienie w drukarni A3Extra i nie wnikam w szczegóły jak oni to drukują :D grunt, że robią to dobrze :) dlatego też polecam tą drukarnię internetową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katereni
Moim zdaniem godna polecenia jest Drukarnia Reban https://drukarniareban.pl mają naprawdę dobre ceny, szybkie terminy. Zamówiłam u nich ostatnio fotokalendarz w prezencie - pięknie wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek

Ja polecam usługi z zakresu druku przestrzennego i taką ofertę oferuję firma  3D-TAL z Łagowa.  Firma oferuję i specjalizuje się w  się w produkcji elementów przestrzennych w technologii 3D wykorzystując przy tym różnorodne technologie druku 3D, oparte na laserowym spiekaniu proszków różnego pochodzenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris

Drukarnia Mellow przy Rondzie Mogilskim, chyba że trzeba czegoś prostszego to online można zamówiać przez ich portal www. drukujto. pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doris
Przed chwilą, Gość Doris napisał:

Drukarnia Mellow przy Rondzie Mogilskim, chyba że trzeba czegoś prostszego to online można zamówiać przez ich portal www. drukujto. pl 

www.drukujto.pl (chyba jednak można dodać link)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diana

Warto skontaktować się również z dobrą agencją reklamową jeżeli chcemy rozkręcić swój biznes.  Jak polecam kontakt z agencją reklamową https://leonstudio.pl/ z Konina.  Agencja oferuję również usługi z zakresu drukowania cyfrowego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka

A co sądzicie o druku przestrzennym ?  Ja ostatnio interesuję się tym tematem i wiele ciekawych rzeczy dowiedziałem się ze strony tej firmy 3D-TAL z Łagowa. Firma oferuję druk przestrzenny  i projektowanie 3D. Firma pracuję na metodach opartych  na laserowym spiekaniu proszków różnego pochodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze polecam zerknać sobie do oferty drukarni Fingerprint. Drukarnia znajduje się w Łodzi, ale można tam złozyć zamówienie zdalnie. Mailem albo telefonicznie.

https://www.fingerprint.pl

Korzystamy w firmie z usług tej drukarni już od dłuższego czasu, widać że firma się rozwija ponieważ wprowadzają coś nowego do oferty. Jakość wydruków bardzo dobra, szybkość realizacji zamówień na czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz

Na Krakowie się nie znam, ale w Opolu bardzo dobrą drukarnią jest Estilab, świetna jakość, zawsze na czas wykonanie i cena dosc dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie - po co szukać w Krakowie, czyli w konkretnym mieście, skoro i tak obecnie wszystko można już zamówić online? Dajmy na to ten sklep https://www.copio.pl/ - wszystko tam mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×