Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość gość
Ulala a ty widze sie zrobiłaś niebieska a ja ciebie tez nie kojarze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za link. :) Coś namąciłam i nie mogę się zarejestrować. Wyświetla mi się komunikat, żebym spróbowała później, bo za dużo prób rejestracji (dwa razy źle wbiłam kod i wielkie halo :P ) Spróbuje później a jak nie to jutro. Mąż dziś będzie wieczorem w końcu w domu, więc same rozumiecie. :D Pozdrawiam ciepło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj ale sie to porobiło. Co pseudo "goście" juz by dawno sobie dali spokój gdyby sie kompletnie ignorowało te wpisy a tak to sie nakręcali do dyskusji niestety, Swoją drogą muszą to byc osoby strasznie zepsute, złe i zdesperowane, nie potrafiące się z niczego cieszyć, nie mające znajomych ani z nikim porozmawiać. Współczuję im ich życia. x Co do nas to przechodzimy teraz najpiękniejszy okres naszego życia - oczekiwanie na upragnione dziecko i nie dajmy się zdenerwowac bo to ostatnie czego nam trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze niezle sie porobilo:( i dopiely swego panie pomaranczowe.... moj email wulwo@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się zrobił syf na tym forum, aż nie miło. Wszystko czytam regularnie mimo tego że rzadko piszę. a To jest mój mail ewa_nalewa@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gościu jestem tu z pewnoscia dluzej niz ty... od samego początku na niebiesko... po prostu od paru dni nie biore udzialu w dyskusji na temat tego czy ktos jest gotowy na dziecko czy nie... przede wszystkim dlatego, ze niepotrzebuje dodatkowych emocji, bo teraz najwazniejszy jest spokoj mojej coreczki... czekam na link :) pozdrawiam dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam nadzieje ze wszyscy dostali link. jak ktoś jeszcze to pisać!:) tak musicie czekać na akceptacje administratora inaczej każdy by mógł sie zalogować jak któraś sie już zalogowała i została zaakceptowana to prosze pisac czy wszystko działa jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tej tepej eniek dokladnie wytlumaczcie jak ma postepowac, aby sie na to forum dostac bo sobie glupia dzida nie poradzi :D Szkola jej poziom zawyzyla (i juz nawet dwoja jest dla niej nieosiagalna :D) nogi laska rozlozyla, h/u/j/k/a sie jej w c/i/p/c/e zachcialo a bachora dziadkowie beda musieli wychowywac. Tej idiotce psa nie mozna powierzyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karokarokarooo
kurcze, dziwnie do sprawy podchodzicie, na samym poczatku nabazgrałam parę słów. nieważne już :) 'przyjmujemy każdą lipcówkę' a teraz gadki o zaufaniu - oki, rozumiem po części ale nie popadajmy w paranoje dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę że SB laska nie odpuściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do bluzgającej: to, że jesteś tu pod nickiem, na pomarańczowo, nie oznacza, że jesteś całkowicie anonimowa. Twoje słowa są karalne, tak dla przypomnienia i opamiętania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dlugo nie pisalam bo niedawno wrocilam z Anglii. Dzis bylam u lekarza. Mam zapalenie pecherza i srednio sie czuje, ale daje rade. Doczytalam ze sie przenosimy. Poprosze link na meila. patuszek86@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×