Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nieeezdecydowana

Praca w salonie gier opinie

Polecane posty

Gość nieeezdecydowana

Witam.Czy ktoś pracował,bądź pracuje w salonie gier?Ja pracowałam,ale ponad 5 lat temu i to w małej miejscowości.Teraz mam szanse pracować w większym salonie i troszkę się obawiam.Jak jest w tych większych salonach gier i ile mozna teraz wyciagnać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeezdecydowana
Nikt nie pracował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeezdecydowana
ponawiam pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeezdecydowana
może jednak ma ktoś cos do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccccccccc
jestes z trojmiasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeezdecydowana
a jakie ma to znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeezdecydowana
lubiłam ta pracę,pomimo ze czasem były stresujące sytuacje,ale jak czytam jakie chamstwo panuje w tych wiekszych salonach to jestem przerazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieeezdecydowana
A może jednak ktoś coś napisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość1234

Witam wszystkich na forum.Chcialabym przestrzec was przed taka pracu krotko mowiac u ''Mafii''.Ja przyjelsm sie do takiego salonu z automatami do gier i na poczatku bylo super.Wszyscy mili itp.Klienci z tego wszystkiego nie byli najgorsi tylko....Szefostwo.Na poczatku powiedziano mi ze w razie Celnej ja nie ponosze zadnej odpowiedzialnosci,co sie potem okazalo ze ponosze taka odpowiedzialnosc jak właściciel.Kolejna sprawa to ze automaty szfankuja i mimo ze pieniedzy nie wzielam sobie do kieszeni to kazali mi pod grozba odpracowywac bo system oszukal.Kolejna to to ze zatrudniają bez umowy w porze nocnej kobiety w ciazy gdzie ustawana to nie pozwala.Nigdy nie idzcie do takiej pracy bo na poczatku mydla oczy ze jest tak slodko a potem same problemy.W razie gdy juz przytrafi sie wam taka sytuacja nie bojcie sie zglaszac tego na policje do służby celnej i inspekcja pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×