Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robic z rocznym dzieckiem

Polecane posty

Gość gość

Witam Was. Moj maluch właśnie kończy rok, mieszkamy sami w kawalerce. kompletnie nie wiem czy go zająć, dziecko nienawidzi tego domu nudzi się w nim i czuje się osamotnione, nie wiem jak sie z nim bawić i w co ... jak Wy spędzacie czas z takimi maluchami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o ludzie to mało jest zabawek, bajek - dla takiego dziecka to nawet gotowanie obiadu na ziemi w kuchni czy układanie prania to rozrywka.. nie wiem kup pake używanych zabawek na allegro jak cię nie stać - wylicytujesz nieraz firmowe za gorsze dosłownie i zabawy od metra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kochana ja mam mnóstwo zabawek, nawet basen mu kupiłam , miesie autka po prostu wszystko ciuchcie grające komputery ale jednak on jest taki, że sam pobawi się 15 minut i ma już dosyć :(. chodzi o jakąs zabawę wspólnie by był jakiś kontakt bo to, że on siedzi sam i się bawi to też nie jest ok. chodzi o jakieś wspólne zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj pierwsze bazgroły na kartkach, malowanie rękami, śpiewanie piosenek z pokazywaniem i tańczeniem. Poza tym to roczne dziecko, więc 15 minut samodzielnej zabawy jest normalne. Przez godzinę się sobą nie zajmie. Pochowaj też trochę zabawek i dawaj mu raz w tygodniu nowe, a te które zostały znowu będą czekać na kolejny tydzień. Prace domowe typu odkurzanie czy wieszanie prania też są atrakcyjne. Nalej wody do miski i puszczajcie statki. Dmuchajcie bańki mydlane, piórka, balony. Zobaczysz jak takie wspólne zabawy zaowocują na przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekujęęę Ci kochana ! Widać, że jesteś wspaniałą mamą ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×