Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy ktoś kto nie ma zanjomych

Polecane posty

Gość gość

jest dziwny? nienormalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no troche dziwny bo czlowiek jest istota spoleczna a ludzi dookoła nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesteś samotnym wilkime to normalne zawsze byli są i będa tacy ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samotnik i tyle, to ten kto ocenia tego kogoś jako nienormalnego jest uprzedzony. Różni są ludzie i różne są ich potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy któryś facet zechciałby samotniczke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz musi byc samotnik, a moze to wcale nie jest wyborem tej osoby? Tzn jest jej wyborem czesciowo, bo np nie spotyka osob, ktore nadaja na tych samych falach/chcacych sie zaprzyjaznic/sympatycznych itd wiec woli byc sam, niz przesiadywac z kims, kto ma cie w d***e albo nie ma o czym gadac z tymi osobami. Niektorzy sa poprostu skazani na samotnosc, bo maja pecha do ludzi, ktorzy go otaczaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj jest to osoba lepiej sytuowana, na lepszym poziomie i takich ludzi większość polaczków nie trawi, bo wpędza ich w kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci lubią mieć dziewczynę tylko dla siebie, więc jeśli ich obecność nie będziesz przeszkadzała twojej wielce szacownej samotnej osobowości to niejeden będzie zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy któryś facet zechciałby samotniczke? czy jestem gorszym typem człowieka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jednak to dziwne,ze sposrod tysiecu ludzi wokol z nikim sie nie zaznajomil. Chyba,ze mieszka na bezludnej wyspie. Nie czuje potrzeby wymiany mysli, usmiechu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam powyżej, że by zechcieli :P więc tym się nie martw, problem w tym że masz małe szanse na poznawanie nowych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pzreciez samotniczka z zasady nie powinna chciec faceta ( przeciez to znajomośc), cos nie tak z ta samotnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow hej to przecież ja
Może facet to nie znajomość tylko ... facet/partner ? :D Znajomych zwykle trzeba w pewnym sensie zabawiać swoją obecnością, a z facetem prawdopodobnie można po prostu być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajomy to ktos kogo sie ZNA. Moze byc sasiadka, pani z kiosku, kolezanka z klasy. Co to ma do zabawiania? Mylicie pojecia, chyba chodzi wam po prostu o osobe nietowarzyską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam znajomych bo jestem dosyć dojrzałą jak na moją grupę wiekową i mam dość niecodzienne zainteresowania Mogę mowić o nich godzinami ale jestem do d**y jeśli chodzi o tzw. small talk o pogodzie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Ale kiedy mowa jest o znajomych i ich braku, to raczej nikt nie ma na myśli, że brakuję mu sąsiadów i pani ze sklepu warzywnego, że na oczy nie widział żadnego człowieka więcej niż raz i nigdy dzień dobry nie powiedział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkałam na zadupiu i miałam fobie społeczną i nie mogłm z nikim więzi utrzymać. koleżanki i kolegów miałam tylko w dzieciństwie teraz ide na studia i z tego powodu zostałam samotna :( może samotniczka to złe słowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam znajomych bo jestem dosyć dojrzałą jak na moją grupę wiekową i mam dość niecodzienne zainteresowania Mogę mowić o nich godzinami ale jestem do d**y jeśli chodzi o tzw. small talk o pogodzie itp. xx a masz faceta? albo miałaś i nie przeszkadzało mu to że nie masz nikogo poza nim? czy miał cie za dziwaka? (nie to że mam coś złego na mysli albo chce Cię obrazić :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie powiedzialabym, ze faceci lubia samotniczki i byliby zadowoleni. Moze na poczatku tak,ale jezeli dziewczyna nie ma nikogo procz faceta, to wkrotce on staje sie jej calym swiatem, ona zaczyna go osaczac, a facetowi przestaje sie to podobac. Poza tym, ktory facet chce miec kobiete, ktora nie ma swojego wlasnego zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Zostałaś samotna z racji tego, że idziesz na studia? Dziwnie napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na studiach znajdzisz znajomych, znajomi beda mieli swoich znajomych - i póóójdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale jednak to dziwne,ze sposrod tysiecu ludzi wokol z nikim sie nie zaznajomil. Chyba,ze mieszka na bezludnej wyspie. Nie czuje potrzeby wymiany mysli, usmiechu?" x ja np czuje potrzebe i to ogromna, zeby wyjsc z kims gdzies. I powiem tak. Znajomi? Poznaje na prawde wielu ludzi i to dosyc czesto, ale co z tego? Pogadanie 5 min z kims prawie, ze obcym nic mi nie daje. Ja chcialabym sie z kims jednak troche bardziej zaprzyjaznic, ale nie moge. Mieszkam za granica i ludzie albo nie szukaja blizszych znajomych, albo poprostu nie nadaja sie na wiecej, niz "rozmowa o pogodzie", takze nie zawsze samotnosc jest wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
Ja myślę, że jeżeli ta samotność nie jest spowodowana brakiem chęci do kontaktów z ludźmi, to facetom to nie będzie przeszkadzać. Przecież brak innych znajomych nie musi oznaczać, że ona tego faceta osaczy :) Tym bardziej, że wielu ludzi w związkach wycofuję się z życia kumpelskiego i zaczynają życie w swoim prywatnym świadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a masz faceta? albo miałaś i nie przeszkadzało mu to że nie masz nikogo poza nim? czy miał cie za dziwaka? (nie to że mam coś złego na mysli albo chce Cię obrazić smutas.gif ) xx wiesz ja mam dopiero 18 lat i miałam chłopaka ale dość krótko moim problemem nie jest to że jestem jakimś dziwadłem - jestem zadbana i dużo się uśmiecham, na imprezy swego czasu też chodziłam ale mnie ludzie strasznie nudzą jestem względnie otwarta na innych ale wciąż szukam tej jednej osoby która mnie zrozumie, z którą spędzanie czasu będzie przyjemnością może jak pójdę na studia? staram się tym nie martwić za bardzo bo jak narazie jest mi samej dobrze, a może obojętnie - gorzej się czułam spędzając czas z ludźmi którzy mnie nie obchodzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×