Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uczuciowy_smutny_facet_27

czy dziewczyny lubią uczuciowych facetów

Polecane posty

Gość uczuciowy_smutny_facet_27

czy raczej takich macho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy_smutny_facet_27
przeraża mnie dzisiejszy świat i podejście ludzi, mają wszystko w d***e moi koledzy np. gadają tylko o zaliczaniu lasek w d***e mają kogoś uczucia, dodam, że sami mają dziewczyny i mają to gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety lubią drani przez których później cierpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
współczesna kobieta chce r****cza a nie partnra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię takich, co potrafią to wyważyć, wiedzą kiedy należy okazać uczucia, pokazać kawałek siebie, umieją okazywać emocje, pozwolą sobie czasem na łzy i robią to wszystko naturalnie, bo tacy są, a nie na pokaz, gdy czegoś chcą. Jednocześnie bywają zdecydowani i trzymają swoje emocje na wodzy, nie ryczą z byle powodu jak ciotki, nie obarczają innych za swoje niepowodzenia i nie użalają się nad swoim życiem w nieskończoność i nie obwiniają o to innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy_smutny_facet_27
fiku bez obrazy ale co ty możesz wiedzieć o czym rozmawiają faceci między sobą ? ich dziewczyny o niczym nie wiedzą i uważają ich za super wiernych facetów podczas gdy oni robią to co robią, nawet telefony zmieniają na czas imprezy, piszą z laskami po kilka miesięcy tylko w jednym celu. Ja cholera zawsze myśle o drugiej osobie, nawet płakałem jak sie rozstałem z dziewczyną tak mi było żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy_smutny_facet_27
ale to nie jest patologia tylko normalni ludzie po studiach z bardzo dobrą pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy_smutny_facet_27
tłumacze ci że nawet byś sie nie skapnęła ciutke jacy oni są i co oni myślą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedz, ze to nie jest normalność, może tylko w twojej głowie czy twoim gronie. Jest wielu normalnych facetów, którzy są pośrodku (nie romantyczne ciepłe kluchy nie macho).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczuciowy_smutny_facet_27
do czego zmierzam :) poszukuje właśnie takiej dziewczyny, przy której będę sobą i oboje będziemy sie szanować, a nie zdradzać i kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam ten typ mój kolega ze szkoły tu ma żonę dla nie wiem stałego chyba tylko bzykania a tu zalicza panienki i szczerze nie rozumiem takich ludzi po co oni to robią czy takie osoby zdradzające mają uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamyslonanoca
tak jeśli facet to tylko uczuciowy takich macho mam w powazaniu jak i wszelkich innych slizgajacych się po plyciznach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat kłócić to się trzeba, bo nie można ot tak zgadzać się ze wszystkim,żeby tylko mieć spokój. Tylko, że to też trzeba umieć robić z szacunkiem do partnera/partnerki. bo co innego jest wyrzygać swoje żale, a co innego dążyć tym do porozumienia. Ja sobie nie wyobrażam, żeby na co dzień mój partner był taka ciepłą kluchą bez swojego zdania,ale to nie znaczy że ma byc wtedy chamem obrażającym mnie na każdym kroku, że niby macho taki...no w życiu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym chciala takiego faceta jak Ty,ale sie boje wiązać bo za duzo jest facetow fałszywych ktorzy udają ze mają uczucia. Jak odroznic w takim razie tych naprawde dobrych od krętaczy? na twoim miejscu powiedzialabym tym biednym kobietom z kim mają do czynienia. Jak widac studia nie są zadnym wyznacznikiem porządnosci..ja akurat ostatnio poznałam "roboli" po przejsciach,z domu dziecka,prości ludzie,ale jak oddani swoim kobietom!! jeden to ciagle opowiadal mi o swojej ukochanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety dobrego asertywnego faceta wkłada w grupę ciepłe kluchy tylko chamy i agresorzy są dziś w oczach kobiet męscy ze względu na schamienie kobiet. Większość kobiet dziś ma cechy jak z patologii wulgarniejsze od mężczyzn, bardziej chamowate, agresywniejsze itd. na taką nie podziała asertywny mężczyzna tylko jeszcze bardziej zepsuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety tak bardzo starają się być męskie, że tylko patrzeć aż zaczną im wyrastać wąsy i brody, nie mówiąc o włosach na klacie i plecach :) no ale w dobie wszechmocnych laserów to nie problem, gorzej z takimi babochłopskimi osobowościami, kobiecość jest cechą niepożądaną u kobiet kobieta chce być jak facet, chamska, wulgarna i agresywna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rcontorl
Ja mam 30 lat gadałem sobie z panienką 2 miesiące wiedziałem i domyślałem się że kocha jeszcze byłego, chama co ją tylko bzykał i miał za śmiecia... chciałem jej dać ciepło uczucie jakiego nie miała z tamtym gościem i wiecie co się stało powiedziała po 1 spotkaniu że jestem zupełnie inny niż on stale mnie do niego porównuje, może jak bym ją przeleciał to by było inaczej bo zacząłem się za nią zabierać w mieszkaniu ale się wycofałem bo nie wypada mi z kobiety robić dziwkę na pierwszym spotkaniu, nie rozpaliłem jej, a wiedziałem co na nią działa bo mi przed spotkaniem powiedziała... ona to chyba liczyła że potraktuję ją jak jej eks... chciałem poważnie i wyszedłem na nieudacznika... frajera... i dostałem na koniec kopniaka w d**ę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten znowu swoje,brak pewności siebie to cieple kluchy ,inne cechy to dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rcontrol musisz poszukać takiej która szuka takiego jak ty,a te które były z takimi jak twoja eks w takich gustują niestety. Nie każda kobieta jest babochłopem i mnie wkurza to gadanie,że kobiety to tylko chcą drani nieprawda ja takiego nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta lubi twardych i bez skrupułów facetów, którzy są uczuciowi tylko dla niej. Tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Kobieta lubi twardych i bez skrupułów facetów, którzy są uczuciowi tylko dla niej. Tyle w temacie xxx poniżaj i krzywdź inne kobiety ale udawaj fajnego przed tą swoją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×