Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy on zostawil dla ciebie zone

Polecane posty

Gość gość

Szukam kobiet ktore byly w zwiazku z zonatym facetem i sa teraz zonami tych panow. Jak dlugo to trwalo zanim odszedl od zony,dlugo czekalyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo nie czekałam, żonę zostawił po 4 miesiącach, ale i mnie zostawił po następnych 4 miesiącach. Nie radzę czepiać się żonatych facetów. Jeśli zostawia żonę to zawsze jest pewność, że zostawi Ciebie i każdą następną powodzenia, gratuluję i czekam kiedy Ciebie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem ci tak. Lepiej nie mysl o tym. Jezeli naprawde mu zalezy to od samego poczatku bedzie sie staral, nie da ci odczuc ze jestes ta druga, od dawna mysli o rozwodzie i od dawna nie uklada mu sie z zona. Inaczej nie masz szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj myslal o rozwodzie dopuki mu nie zrobilam laski, powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni zawsze narzekaja na zony do kochanek a potem jak nas wybzykaja to wracaja z podkulonymi ogonami do zon nie pakuj sie dziewczyno ani nie wierz w zadne zapaewnienia o milosci wielkiej i to ze jestes jedyna w sowim rodzaju i ze zona jest do bani a ty taka cudowna i ze ....wymienialby tego multum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet ktorwmu nie uklada sie z zona raczej o niej nie mowi albo mowi ze jest wspaniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety wolą żonatego niż kawalera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ktory zdradza zone zawsze mowi o swojej zonie zle w ten sposob zgania cala wine na nia aby nie czuc sie winnym szuka 100sposobow na to aby miec usprawiedliwienie swojego koorewskiego zachowania dlatego narzeka na zone szkaluje ja przy kochance jaka ona to zla jaka do d**y jaka brudaska leniwa i do seksu sie nie nadaje ited itepe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscdhduduudud
Zostawil dla mnie zone. Wiele osob mi ten zwiazek odradzalo. Ludzie w.prost mnie nie potepiaja,ale swoje mysla. Zakochalismy sie w sobie w maju,domyslila.sie.w.czerwcu ze.jej maz kogos ma,a w lipcu poinformowal,ze sie zakochal i nie ma zamiaru tkwic w trojkacie. Nigdy nie traktowal mnie.jak kochanki, czulam zw zrobi dla mnie wszystko i slowa dotrzymal.mamy slicznego dzidziusia i wiem ze to prawdziwa milosc. Musisz tylko pamietc ze to nie jest takie proste. Zalezy duzo od twojego otoczenia i twojej psychiki.. zycze szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
typowy stereotyp takiego faceta. A co, jezeli on na poczatku mowi, ze poprostu nie kocha juz zony, ale wcale NIE mowi o niej zle, dlaczego zaraz pakujecie wszystkich do 1 wora, facet nie mowi udawac i klamac, ze zona jest taka zla do kochanki, mysle nawet, ze jezeli jakis facet tak robi i wyzala sie przy kochance, to tylko swiadczy o tym, ze jest prostakiem i w przyszlosci bedzie klapal jadaczka nt waszego przyszlego byc moze zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak facetowi naprawde jest zle z zona to mowi ze jest ok, tak samo kobieta ktora sie meczy nie mowi zle o mezu ze wstydu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dlaczego nie jest fair dla zony? dlaczego nie odejdzie od niej mowiac wprost ,nie kocham cie ! odchodze ! po co tkwi przy zonie i rozglada sie za inna??!! szczyt chamstwa ! wygodnictwa egoizmu! niedoroslosci! mapla ktora trzyma jedna galaz siegajac drugiej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H*j ich tam wie, z kalkulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak z wygodnictwa ze strachu z egoizmu nie chcialabym takiego dupka na faceta niech siedzi tam gdzie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie stac go na nowe zycie, oni sa strasznymi materialistami, po 30 nie mozna byc juz golodupcem wiec wola dobytek z lokatorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musialby sie rozwiesc z forsa i mieszkaniem, to ich boli najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko jesli nie straci na tym finansowo oraz w oczach otoczenia, to drugie mniej wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no chyba proste, ze boi sie stracić majatek, chociazby po to zeby miec cos dla nowej kobiety, chyba nie dziwne. Ja chce sie własnie rozwiesc dla innej. Kocham ja i tak zrobię. Szkoda, ze tak trafiłyscie na kłamców i nie dziwne, ze macie takie zdanie. Kochanka tez posadza mnie o takie kłamstwa, tudno jesli nie wytrzyma znajde sobie inną co zrobić jak wszystkie karmicie sie takimi tekstami. I jak naprawde facet chce sie rozwiesc i odejsc do innej to przez taką chołotę oszukanych kobiet i tego co o tym sadzą często sie to nie udaje. Dzi,eki wam głupie baby. To niczyja wina ze poznaje się miłosć w trudnym momencie. Jak ktos chce to bedzie razem, ale robicie zła robotę takim pitoleniem. To, ze was ktoś oszukał, nie znaczy, ze wszyscy sa tacy. Widocznie byłyscie kiepskie po prostu, ze do was nie odszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkol
Ja czekam troche dlugo i mysle ze on jej nie zostawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki za optymistyczny tekst. Powiedz czy sypisz ze swoja kochanka? Z tymi rozwodami jest jak z wyjsciem z narkomani 1 % szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy jej powiedziales ze masz zone? Ukrywales to przed nia zeby jej nie sploszyc czy od razu sie przyznales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedne te kochanki bardziej skrzywdzone świadomym seksem z żonatym niż nieświadoma żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkol
Ja chyba trafilam na tchorza,jestem zalamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie wydaje ze ten facet po prostu chce sie rozwiesc, w dodatku jest mlody i nie ma dzieci. Rozwodzi sie chyba dla siebie, nie dla kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj maz, odszedl od swojej zony bardzo krotko po tym jak sie poznalismy, okolo 2 tyg. Oznajmil jej, ze jej nie kocha. Nie bylismy kochankami, pierwszy pocalunek byl w momencie gdy zlozyl pozew. Pierwszy seks, gdy mial papier orzekajacy rozwod w reku. Nie jestem wycieraczka, szanuje sie. Jesten jedyna kobieta w zyciu mojego faceta albo wcale mnie w nim nie ma. Jestesmy razem 10 lat, 8 jako malzenstwo. Nie kazdy facet mami i oszukuje, moj najzwyczajniej w swiecie sie pomylil. Myslal, ze to co czuje do swojej bylej zony to nie milosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djkol
Oj to ja musze wiac bo ja czekam dlugie lata .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezeli macie na mysli mlodych facetow bez zobowiazan tak do ok.25 lat to jeszcze to rozumiem wczesny slub nie raz dziecko OK a potem jedno wielkie nieporozumienie zatem takie malzenstwa czesto sie koncza zanim sie porzadnie zaczna ale facet juz po 30stce zona czesto dzieci dorobek zycia najczesciej oklamuja kochanki bo one sa im potrzebne jako odskocznia nowe cialo sex byle gdzie spontan i wiele innych pierduletow ....od takich trza spierdzielac ile sil ! nic z tego nie bedzie tylko klopoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem kochanką już 1,5 roku i nie chcę już dłużej myśleć o sobie jak o szmacie, bo taki "układ" po jakims czasie powoduje u kobiety takie poczucie. Chce być z facetem, dla którego będę najważniejsza. Jeśli on tego nie chce - trudno. Nie można się dłużej łudzic. No i trzeba w którymś momencie powiedzieć dość. Nie chce być dodatkową, zapasowa pochwą do bzykania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×