Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Oczyszczanie organizmu sokami

Polecane posty

Gość Chainsmokers
a ja uważam ,ze to nie jest mit . jeszcze zalezy co to za soki . Owszem jak najbardziej , witamina C oczyszcza , tu nawet nie ma dóch zdań . Tylko co moga zawierać soki takie w 100 % naturalne , bez chemii , konserwantów itd ? jak nie witaminę C ?:P a soki Curratio własnie sa naturalne , bez barwników , syropów glukozowo-frutkozowych i innych badziewii.mnie tam oczyscily ;)mialam ladniejsza buzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pasożyty wewnętrzne dobrze działa ecoDetox. Wiem, bo leczyłam syna, który miał ciężkie biegunki po zjedzeniu podejrzanych lodów z budki wakacyjnej. Jeżeli chodzi o zewnętrzne pasożyty to najlepiej maści ze składnikami zabójczymi pod konkretny rodzaj pasożyta. Niestety w większości dostępne tylko na receptę. EcoDetox natomiast kupisz bez recepty, więc to jakiś plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne jest tutaj jakie soki się pije. Jesli chcecie przeproadzić detoks sokami kupowanymi w supermarkecie to krzyżyk na drogę. Takie soki praktycznie nie zawierają w sobie witamin oraz są niezdrowe. Za to mają w sobie wiele szkodliwego cukru. Informacje na temat tego jak powinien wyglądać prawidłowy detoks sokami znajdują sie na tej stronie: https://www.eujuicers.pl/blog/detoks-sokami Polecam sobie poczytać.Dodam,że taki detoks wcale nie wymaga głódówki. Wystarczy stosować zdrową zrównoważoną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasialak56
Musisz zwrócić uwagę na to że soki muszą być wyciskane w wyciskarce wolnoobrotowej tak żeby zachowały swoje właściwości. No i przydałby się też warzywa ekologicznego pochodzenia. Ja sama takiego sprzętu nie posiadam, więc zdecydowałam sie kupić dietę sokową SportFoodSoki (https://www.sportfoodsoki.pl/) i myślę że wyszło mi to na dobre. Przede wszystkim udowodniłam sobie że mogę przez 3 dni żywić się sokami i dam radę :) Dodatkowo bardzo poprawiła mi się cera, więc same plusy z tego tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loranaojek
Gość, zgadzam się z Tobą - te soki w supermarketach to jakaś porażka. Lepiej zauwać ludziom, którzy faktycznie znają się na rzeczy i wiedzą, jakie warzywa i owoce ze sobą połączyć, żeby się witaminy uzupełniały, a nie niwelowały. Ja zaufalam: https://www.sportfoodsoki.pl i jestem mega zadowolona. Człowiek ma w sobie więcej życia, więcej energii, jest mniej ospały i rozmemłany. Kto by pomyślał, że 14 dni na sokach i zupcah krem tak może pozytywnie zadziałać. A z tej firmy soki są naprawdę smaczne i świeźe. Maja całkiem spory wybór smaków, więc też nie przejadłam się jednym smakiem, bo i nie miałam jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie soki z supermarketów to mają bardzo dużo cukru, więc wystarczy popatrzeć na skład i widać, że raczej nie są zdrowe, dietetyczne ani nie oczyszczą. Ja zamawiam od www.nuja.pl soki na detoks i są bardzo dobre i zdrowe. Warto zwócić uwagę, by były to soki robione metodą cold press. Te z Nuja takie są, więc mam pewnosć, że nie są słodzone i nie mają sztucznych konserwantów. Po takim 5 dniowym detoksie czuję się lżejsza, znika brzuszek, organizm się oczyszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautifulsnake9021
Sprawdzajcie bloga z randkami dla dziewczyn i chlopakow bez oplat trzymajcie - https://sexinsta.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innitka

dlatego jak się wybiera taką dietę sokową to warto sprawdzić co się wybiera. te soki nuja to są smaczne i wartościowe. a ta metoda ich przygotowywania tylko zachowuje wartości odżywcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siroppa

no tak, piłam te soki Nuja i szczerze mówiąc bardzo mi smakowały. no i nie chodziłam głodna. a tego najbardziej się bałam! ale całkowicie niepotrzebnie! świetne są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

zamówiłam soki z nuja.pl na próbę i rzeczywiście dają radę 🙂 Są mega smaczne, sycące i widać efekty po takim detoksie. Nie czułam się zmęczona wręcz przeciwnie tyle energii miałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×