Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wigilia2013 czekacie już

Polecane posty

Gość gość

Tak szczerze już powoli myślę o świętach nie tyle o prezentach ale o tej całej otoczce kolędach na RMF.święta :) o choince lampkach kolorowych zapachu mandarynek ,pierników o karpiu i barszczu uszkami .CZY I WY JUŻ MYŚLICIE O ŚWIĘTACH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja myślę o barszczu moje dzieci uwielbiają wigilię i pierogi z kapustą i grzybami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat teraz leci m jak miłość. Odcinek przedświąteczny fajnie się ogląda uwielbiam świąteczne filmy np.opowieść wigilijna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo Disneya opowieść wigilijna myszki miki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znacie jakieś fajne świąteczne filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obchodzimy wigilii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja boję się tegorocznych świąt, bo czuję coś, że nie będą wesołe...a tak poza tym to nigdy jakoś nie przepadałam za nimi, nie lubiłam tej atmosfery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migomigo
nie moge sie doczekac! pojedziemy nad morze i bedziemy sobie siedziec na balkonie sluchajac szumu fal i pojadajac jakies pyszne przekaski z knajpki albo sklepu, zalezy co tam w okolicy bedzie dostepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryuiuytres
ja też nie mogę się doczekać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten szumni tlok na sklepie,kolejki do kas i kobiety porownujace proszki do prania ze ten ma super aktywator...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam reklamy ,bilbordy świąteczne oby był śnieg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też nie mogę sie doczekać. Będą to nasze pierwsze święta które pani spędzimy po swojemu. Tylko ja, mąż i córeczka- dla niej to będą pierwsze świeta w życiu. Musi być wyjątkowo. Wogóle uwielbiam święta, ta wspaniała atmosferę, bliskość, kolędy. Lubie nawet przygotowania, gotowanie, nakrywanie do stołu. Coś pięknego.<3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migomigo
ja wlasnie tez nei cierpie swiat :D dlatego na swieta zawsze wyjezdzam w jakies przyjemne miejsce, czego sie nie moge doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ze świąt to najbardziej lubię właśnie Wigilię :) To piękny dzień i taki uroczy , tajemniczy .. Tzn czas dzieciństwa wspominam bardzo ciepło ... wiadomo że dzieci wierzą w Mikołaja i jest wtedy tak pięknie bajecznie ... Teraz oczywiście też lubię Wigilię , mimo że w ten dzień zawsze jestem w pracy ...ale wieczorem jest Wigilia ...piękny dzień ....tzn wieczór Potem dwa dni świąt trochę się przeciągają ...i lekko mnie nudzą ... więc chyba najbardziej lubię atmosferę przedświąteczną , wystrojone wystawy sklepowe i przydałby się do tego śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przed świętami są wszyscy dla siebie tacy mili np. w pracy składają życzenia - choć z drugiej strony to lekka obłuda ..bo i tak się nienawidzą Teraz święta stały się świętem konsumpcyjnym Ludzie biegają wydają kasę na żarcie i prezenty ,.. Wielu ludziom święta kojarzą się tylko z obżarstwem , niektórym z piciem w gronach rodzinnych Ja gdybym mogła i miała z kim wyjechałabym gdzieś na pustkowie na święta aby ten okres przeczekać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też lubię. Święta cudny czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam termin porodu na swieta wiec chyba mnie ominie ten magiczny czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapach piernika mandarynek i goździki hm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby śniegu nasypało :) w sklepach u na juz powoli wystawy sklepowe robią się świąteczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie lubicie kolędy albo pastorałki przez kogo śpiewane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin porodu na polowe listopada/poczatek grudnia i to będą nasze pierwsze swieta z dzidzia :) tez będziemy na swoim mieszkaniu bo sie przeprowadzamy na grudzien, ale swiega chce spędzić w domu rodzinnym plus teściami. Tyyyyyld jedzenia, a ja pewnie będę karmić piersią i tylko sie oblize :) ale dekorowanie mieszkania, choinka, kolędy. Ahh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja ci serdecznie gratuluję będziesz miała dzieciontko pod choinką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×