Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pawcio123

Zakupy przez internet

Polecane posty

Gość Pawcio123

Witam Przedstawiam innowacyjny sklep internetowy, który jest nowym spojrzeniem na czynności jakie wykonujemy co dziennie czyli zakupy. Większość zakupy kojarzy z bieganiem po sklepach, z wydawaniem pieniędzy a przede wszystkim stanie w długich męczących kolejkach. Sklep internetowy umożliwi Nam dokonywanie zakupów bezpośrednio z Naszych domów. Zyskasz więc wygodę, oszczędność czasu i przede wszystkim możliwość otrzymywania prowizji za polecanie sklepu w którym sama dokonujesz zakupów. Sama decydujesz za jaką cenę możesz kupować swoje ulubione produkty. Herbatę, kawę, cukier, mąkę i wiele innych produktów codziennego użytku, możesz nabywać za 10% ich realnej wartości. Pomyśl czy stać Cię aby wydawać masę pieniędzy w tradycyjnym sklepie? Gdy chodzimy 5 lat do tradycyjnego sklepu takich rabatów po prostu nie otrzymamy;) Osoby zainteresowane proszę o kontakt e-mail: zakupywinternecie@onet.pl Pozdrawiam i zapraszam;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja serdecznie zapraszam do Frisco. Nasza coraz szybciej powiększająca się grupa stałych zadowolonych klientów, to najlepszy dowód na to, że warto robić u nas zakupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapraszam do nas: http://stylowy.pl (galanteria skórzana, bagaż, artykuły szkolne). Może nie jesteśmy tak duzi jak Agito, ale dzięki temu możemy indywidualnie podejść do każdego klienta :) Kod rabatowy 5% dla Was to: kafeteria. Zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalie214
Trochę ostatnio kupiłam: książki w empik.com, ubrania przez allegro, nowy telefon przez saturion, zarezerwowałam również z nocleg w górach przez http://relaximo.pl/ oraz kupiłam buty answear.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mika9555
Przez internet głównie odzież i bieliznę,za pośrednictwem strony www.MyCotton.pl mają szeroki wybór oraz atrakcyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola3444
Polecam sklep sportowy www.sporti.pl Robiłam tam kilka razy zakupy i jestem zadowolona z obsługi jak i z samych produktów :) Do każdego zamówienia dostajemy rabat, dodatkowo od 200zł (kwota zamówienia) przesyłka jest za free! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bieliznę najczęściej kupuję w e-lady. Duży wybór wzorów i rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biżuteria polecam - ambertic.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SKLEP INTERNETOWY
Witam, już niedługo 6 Grudnia i Święta Bożego Narodzenia!! Nie chcesz naciągnąć domowego budżetu lub po prostu masz dość tego sklepowego szumu?! Zapraszam cię do odwiedzenia mojej strony gdzie dowiesz się jak kupować kosmetyki dla siebie i rodziny po hurtowych cenach!! Nie czekaj!! Nic nie tracisz a możesz tylko zyskać!! Więcej informacji udzielę na maila!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaaaraa91
ja z mojej strony polecam venezia. pl, nigdy się nie zawiodłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście robię zakupy w sklepie ehak24.pl mają tam dobre liny stalowe i zawiesia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lokitka
Ja bardzo lubię sklep www.homus.pl. Tam jest mnóstwo fajnych rzeczy do domu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym polecić Wam bardzo dobry sklep internetowy producenta pościeli dla dzieci poscieldzieciecakerstin.pl . Ostatnio robiłam u nich zakupy i jestem bardzo zadowolona z zakupionych rzeczy. Pościelki są naprawdę prześliczne, kolorki wyraziste, materiał oczywiście 100 % bawełniany. Przeysłka doszła 2 dni po złożenia zamówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Środki do pielęgnacji drewna kupuję w http://osmo-polska.pl/ Przede wszystkim dlatego, że jestem pewna niemieckiej jakości, tego, że nikt mi podróby nie wciśnie. Po drugie dlatego, że podłogę mam tymi środkami do drewna konserwowaną, więc za dużego manewru nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lubisz zakupy przez internet, polecam syntrade, nową platformę zakupową. Wszelkie informacje znajdziesz na mojej stronie http://taniezakupy.webnode.com . Aktualna oferta to produkty drogeryjne i środki czystości znanych marek. . Zapisując się mojego linku i robiąc zakupy systematycznie, masz mozliwość rabatów nawet do 90% .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonyklient
Polecam sklep www.goldenlook.pl -profesjonalne kosmetyki do włosów i ciała. Od dłuższego czasu robie tam zakupy i jestem zachwycona:) Tanio, szybko i profesjonalnie. Mieszkam w Krakowie wiec korzystam z oferty sklepu -dowóz towaru do Klienta bo się oplaca:) szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz przez internet można kupić wszystko. Nie ma takiej rzeczy, której nie znajdziemy w sklepach internetowych. Dla moich dzieci najczęściej kupuję tu: http://sklep.tombut.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, sama kupuję naprawdę dużo rzeczy przez internet, nawet firanki http://sklep.alpa.pl/ kupując w sieci, można bardzo dużo zaoszczędzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kupuję bardzo dużo rzeczy przez internet, od ciuchów, przez sprzęty elektroniczne i kosmetyki. Ostatnio kupiłam nawet obroże przeciw kleszczom dla psa, bo w sieci jest o 30zł tańsza niż w sklepach, nawet jak doliczymy przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferujemy komplety oraz wyprawki dla chłopców i dziewczyn,wszelkiego rodzaju bieliznę dziecięcą, pajace, bluzki, body. Polecamy również artykuły do snu (różne śpiworki i kocyki) oraz do kąpieli, a także duże kolekcje czapeczek, swetrów i dresów dziecięcych. Mamy nadzieję, że kiddostate okaże się „Państwa sklepem”, dlatego serdecznie zapraszamy www.kiddostate.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindap
ja kupuję prawie wszystko przez internet, czy to różności na allegro, czy sprzęt w media expert czy nawet zakupuy spożywcze w auchan. nigdy jeszcze sie na nic nie nacielam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też często kupuję przez neta, ale zawsze ze sprawdzonych sklepów, np z polecenia znajomych itp. - ostatnio znalazłam dobry sklep - http://www.cerrotorre24.pl właśnie od znajomej, jak wybieraliśmy się na majówkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja niedawno kupiłam biżuterie na rosebelle :) cudowną bransoletkę i już się nie moge doczekać imprezy żeby ją założyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakupy przez internet są wygodne,wystarczy tylko trafić na dobry i odpowiedni sklep,ja często zamawiam biżuterię z Lovrin.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zapraszam do sklepu internetowego z wysoką jakością galanterią skórzaną w atrakcyjnych cenach, rabaty dla stałych klientów, promocje przy każdym zakupie, ekspresowa wysyłka i stały kontakt, profesjonalna obsługa. Paski na zamówienie indywidualne i oferty dla firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×