Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pawcio123

Zakupy przez internet

Polecane posty

Gość gość
www.alkapask.pl do postu powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodatki i akcesoria dla kobiet: www.dodateria.com.pl Torebki, szale , biżuteria, okulary, ozdoby do włosów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja przesz internet najczesciej kupuje ciuchy, buty, dodatki i elektronike. I to czekam na wyprzedaze w usa, zamawiam u nich i korzystam z http://www.send-2.pl/ ktorzy przywoza mi zamowione rzeczy. Okazuje sie ze w ten sposob mozna kupic wiele markowych rzeczy w o wiele nizszych cenach niz w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rowniez kupuję ubrania przez internet ;) wychodzi dużo taniej niż kupować w sieciówkach. Ostatnio wpadł mi w oko sklep allinside.pl ;) Tam dopiero jest mnóstwo przecen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przeróżne rzeczy kupuje w sklepie. Moim ulubionym sklepem jest allinside.pl, kupuję tam ubrania, elektronikę, prezenty dla bliskich, itp. Dużo kupuję tam fajnych rzeczy. Ostatnim moim zakupem z tej strony jest tablet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja często robię zakupy przez internet. Moją ulubioną stroną jest http://www.cozacena.pl/ Jestem bardzo zadowolonym klientem tej strony jest świetna a rzeczy które tam kupowałem są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę. Mogę porównać ceny i oszczędzać pieniądze. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja staram się porównywać ceny tych samych produktów w różnych sklepach internetowych. Czasami potrafią się sporo różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też porównuję ceny tych samych produktów, bo różnice są czasami naprawdę duże. Czytam też zawsze opinie o danym produkcie, żeby kupić jak najlepiej. Natomiast jeśli kupuję jakiś droższy sprzęt wolę kupić drożej ale w sprawdzonym stacjonarnym sklepie niż np. przez allegro, gdzie trudno było by reklamować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak i to najlepsza forama ale wiecie co to też świetna okazja, żeby zaoszczędzić trochę pieniędzy. Wczoraj zajrzałam do superwnetrze.pl i mają teraz cały asortyment brabantia w promocji i to jakiej. No nic tylko robić zakupy, tym bardziej, że to świetna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie skorzystam, bo jak czytam "niezłe jakościowo" to zazwyczaj okazuje się do kitu. Nie lubię szastać pieniędzmi ale jak kupuję to porządną jakość. Prosty przykład z zakupem stolika kawowego. Obejrzałam ich sporo ale tylko oferta scandicsofa.pl spodobała mi się, a to dlatego, że te jakość było widać gołym okiem i nie zawiodłam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zapraszam do Bass Polska, każdy znajdzie coś dla siebie, od sprzętu do kuchni po ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że tak. Często zamawiam naturalne kosmetyki na prezent w e-sklepie Pachnąca Kraina jak np. olejek Busajna. Doskonały jest, skóra po nim jak wyprasowana tak ją ujędrnia, wyładza, a i nawilża super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o częstotliwości kupowania (online, bo stacjonarnie nienawidzę) można powiedzieć, że non stop mam pieniądze w locie, ale ja robię tak, że wolę zrobic parę dużych zamówień ze sklepów i wybrać te najlepsze ubrania po przymiarce niż frustrować się, że np jedyne zamówione 2 rzeczy jednak niedoborze na mnie leżą. Paypo moim najlepszym przyjacielem  Znam swój styl i kolory, w których wyglądam najlepiej. Kupuje zwykle gdy coś mi się podoba i wiem, że będę w tym chodzić. Nie zostawiam ubrań, których nie mam z czym połączyć lub gdy nie zamówię od razu do nich odpowiedniego dołu czy góry.

Dodam, ze podstawą są dla mnie zawsze wygodne klasyczne proste jeansy https://aj-clothes.com/jeansy-straight-fit-damskie/ A takie można znaleźć na przykład tutaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×