Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rodzyn

Hantelki

Polecane posty

Cześć Dziewczyny, chciałam się dowiedzieć, jakie hantelki kupić do ćwiczeń mięśni biustu i rąk ? do wyboru są 0,5kg 1,0kg 1,5kg 2,0kg 3,0kg Nie znam się na tym ;/ nie chcę też przegiąć bo myślałam o tej 3kg ale chyba za dużo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie, gdzie daje się dorzucać obciążenie, od powiedzmy 2-3 kg (ale to tylko na sam początek) do co najmniej 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P.S. W biuście nie ma mięśni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żle się wyraziłam :P Wiecie o co kaman :P no to dałam d....py bo kupiłam 0,5 ;) ale spoko, trochę nimi pomacham i kupię cięższe ;) szkoda, że nie weszłam tu zanim pojechałam do sklepu, ahaaahaaa widać, jak się znam :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie do rzeźby :) chciałabym raczej, żeby schudły mi ręce, stopniowo je wzmocnić i ujędrnić biust. Chodzę na siłownie, bardzo często ćwiczę na orbitreku, póki co po 40 min, chodzę (bo nie biegam) po bieżni ok 10 szybkim marszem, rowerek stacjonarny ok 12 min, na przyrządzie do ćwiczeń prostych mięśni brzucha 40 powtórzeń, oczywiście w odstępach, wychodzi po 10 przerwa 10 itd ... no i rozgrzewka., rozciąganie. Chciałam do tego dodać hantle, tylko właśnie nie wiedziałam, czy takie malusie wystarczą, ale czuje opór, jak ćwiczę. Potem kupię cięższe :) Byłam leniwa, zasiedziała przez to, że dużo przytyłam, jestem na diecie (le nie drakońskiej, po prostu MŻ i zdrowe odżywinie, zero słodzonych, gazowanych napojów, masła, jasnego pieczywa, serów, słodkiego nigdy nie jadłam więc to akurat ok, mam jeszcze problem z odmową browara :P Na studiach nie da się nie pić :PP generalnie drób, warzywa, owoce (raczej jabłka) ... Muszę kondychę jeszcze złapać. Proponujecie jakieś ćwiczenia na siłowni ?? Co dobrze robić, co omijać w moim przypadku na zrzucenie tłuszczu ?:)) Dodam, że mam 1,72 m wzr, waga to 90 kg, więc jest lipa ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie do rzeźby :) chciałabym raczej, żeby schudły mi ręce, stopniowo je wzmocnić i ujędrnić biust. Chodzę na siłownie, bardzo często ćwiczę na orbitreku, póki co po 40 min, chodzę (bo nie biegam) po bieżni ok 10 szybkim marszem, rowerek stacjonarny ok 12 min, na przyrządzie do ćwiczeń prostych mięśni brzucha 40 powtórzeń, oczywiście w odstępach, wychodzi po 10 przerwa 10 itd ... no i rozgrzewka., rozciąganie. Chciałam do tego dodać hantle, tylko właśnie nie wiedziałam, czy takie malusie wystarczą, ale czuje opór, jak ćwiczę. Potem kupię cięższe :) Byłam leniwa, zasiedziała przez to, że dużo przytyłam, jestem na diecie (le nie drakońskiej, po prostu MŻ i zdrowe odżywinie, zero słodzonych, gazowanych napojów, masła, jasnego pieczywa, serów, słodkiego nigdy nie jadłam więc to akurat ok, mam jeszcze problem z odmową browara :P Na studiach nie da się nie pić :PP generalnie drób, warzywa, owoce (raczej jabłka) ... Muszę kondychę jeszcze złapać. Proponujecie jakieś ćwiczenia na siłowni ?? Co dobrze robić, co omijać w moim przypadku na zrzucenie tłuszczu ?:)) Dodam, że mam 1,72 m wzr, waga to 90 kg, więc jest lipa ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie do rzeźby :) chciałabym raczej, żeby schudły mi ręce, stopniowo je wzmocnić i ujędrnić biust. Chodzę na siłownie, bardzo często ćwiczę na orbitreku, póki co po 40 min, chodzę (bo nie biegam) po bieżni ok 10 szybkim marszem, rowerek stacjonarny ok 12 min, na przyrządzie do ćwiczeń prostych mięśni brzucha 40 powtórzeń, oczywiście w odstępach, wychodzi po 10 przerwa 10 itd ... no i rozgrzewka., rozciąganie. Chciałam do tego dodać hantle, tylko właśnie nie wiedziałam, czy takie malusie wystarczą, ale czuje opór, jak ćwiczę. Potem kupię cięższe :) Byłam leniwa, zasiedziała przez to, że dużo przytyłam, jestem na diecie (le nie drakońskiej, po prostu MŻ i zdrowe odżywinie, zero słodzonych, gazowanych napojów, masła, jasnego pieczywa, serów, słodkiego nigdy nie jadłam więc to akurat ok, mam jeszcze problem z odmową browara :P Na studiach nie da się nie pić :PP generalnie drób, warzywa, owoce (raczej jabłka) ... Muszę kondychę jeszcze złapać. Proponujecie jakieś ćwiczenia na siłowni ?? Co dobrze robić, co omijać w moim przypadku na zrzucenie tłuszczu ?:)) Dodam, że mam 1,72 m wzr, waga to 90 kg, więc jest lipa ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam pozbyć się tłuszczyku na rękch, ujędrnić biust, słyszałam, że jest too pomocne (: Ale planuje po schudnięciu popracować nad mięśniami, kiedyś biegłam na zawodach, potem kontuzja i wyglądam jak tucznik ... Dzięki za rady. Może doradzicie coś w kwestii ćwiczeń (siłownia) na co zwracać uwagę, ile ćwiczyć na początku (jak się nie miało ruchu) ja póki co od 2 tygodniu co dwa dni po 1h, na początek. 40 min orbitrek 10 marsz bieżnia 12 rowerek 50 brzuchów i rozciaganie i hantle w domu. Muszę przedłużyć swój pobyt na siłce, ale chcę powoli nabrać kondychy, jak kiedyś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj masz cały nieźle ułożony program na 3 miesiące: Cz 1: www.mnbbc.com/content.php/180-100-dni-treningu-poczatkujacej-kobiety-cz.I ** cz2: www.mnbbc.com/content.php/194-100-dni-treningu-poczatkujacej-kobiety-cz.II Nie omijać niczego (bo niby z jakiego powodu?), jedyne co można i należy robić zwiększać obciążenie wraz ze wzrostem siły i kondycji. Za to zwracać uwagę, żeby podczas ćwiczeń mieć właściwą postawę: spięte łopatki, spięty brzuch, spięte pośladki, prosty kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×