Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AniaKartus

Czy Skarb matki to dobre produkty dla dziecka pomadka

Polecane posty

Gość AniaKartus

Szukam jakiś kosmetyków dla Syna na zimę. Obowiązkowo musimy mieć jakąś ochronę na twarz. Czy krem na zimę oraz ta pomadka do ust, nosa i policzków jest dobra? Nie spotkałam się nigdy z czymś takim jak ta pomadka. Ma ktoś ją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaKartus
Czy jest tu jakaś mama lub tata co sie znają na tych produktach? Jak sie u was sprawdzają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trochę miałam, ale ogólnie nie są zbyt dobre, duże chemii w nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sasetka B
Ja kupiłam po przeczytaniu opinii na wizażu. Sama jej używam i jestem zadowolona. Jest gruba (pomadka) przez to sie nie łamie i smarujesz podobnie jak klejem w sztyfcie:) zapach ładny.... Co do dzieci to widziałam jak jedna mama malowała nim policzki i nosek swojemu dziecku. Sama nie próbowałam na sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos pomysli,ze robie reklame, bo tyle wpisów umieszczam ale ostatnio zrobiłam trochę zakupów z tej firmy i polecam! Pomadka jest gruba i zostawia biała warstwę na ustach. Ale jak chcesz krem na zime to polecam ten z filtrem. U nas w tym roku mamy prawie tylko ta firme w swojej kosmetyczce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak dziewczyny jest z tą pomadka? U producenta pisze,ze jest wosk pszczeli .Na co on wpływa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wosk pszczeli jest ceniony w przemyśle farmaceutycznym, ponieważ jest produktem naturalnym, a więc dobrze tolerowanym przez skórę. Firmy farmaceutyczne wyrabiają z wosku: kremy, maści, plastry. Wosk leczy następujące dolegliwości: katar sienny, różne choroby skóry, czyraki, trudno gojące się rany, artretyzm, dnę. portal.abczdrowie.pl/wosk-pszczeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×