Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość napisze bo chce

Moje zdanie na temat lumpeksow i ludzi tam kupujacych

Polecane posty

Gość gość
Za zimową kurtkę nawet na targu trzeba dać ok 200zł tymczasem moja sąsiadka ostatnio mi się pochwaliła, że znalazła w lumpie za 15zł fajną zimówkę z hm. No jeżeli ma się 1300zł emerytury to 200zł za kurtkę to jest dużo ale syty głodnego nie zrozumie. Zawsze tak było. xx emerytka już nie rośnie, więc mogłaby kupić nową kurtkę na wyprzedaży -80% w sieciówce i mieć na przyszły sezon, nikt jej nie każe kupować kurtek po 200 zł. A 1300 zł emerytury to mało wg ciebie na utrzymanie 1 osoby? Uważam, ze gorzej mają 3 osobowe rodziny, w których ojciec pracuje za najniższą , a matka jest w domu z maluchem po macierzyńskim, oni mają mniej niż 1000 zł na osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tam chodzę bo szmaty, c**y, cholery małpiszony pisowskie nie dają mi 500+ i nie stać mnie na nowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terrorhawk
Dnia 11.08.2018 o 22:32, Gość gość napisał:

Te wszystkie "markowe" Versace, Prada i Gucci w lumpeksach to podrobki ... lepsze lub gorsze ale zawsze podrobki. Jak kogos to rajcuje to niech sobie w ...ch grzebie :D ... to nie moja bajka. Osobiscie te wszytskie "wielkie marki" mnie nie interesuja, wole "normalne" ubrania kupione w normalnych warunkach a nie wsrod rozszalalych charpii ;) A jak mam ochote kupic sobie koszulke Lacoste albo Levis'y to ide do firmowego sklepu i wtedy mam pewnosc ze mam oryginal (czytaj jakosc).

jaki ty ... dzban jestes buhahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłam parę razy w lumpeksach i faktycznie można tam znaleźć fajne ciuchy i buty. Jednak z doświadczenia wiem że dla mnie najlepiej jest zamawiać takie rzeczy przez internet. Np buty bardzo fajne znalazłam w internetowym sklepie SAWAY.  Bardzo fajne wygodne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłam bardzo fajne buty SAWAY. Te buty są mega wygodne i cena myślę też jest spoko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×