Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

rozwód w toku

Polecane posty

Gość gość

Witam!! Odeszłam od męża ponieważ uderzył mnie w twarz, a synka w głowę. Był pod wpływem alkoholu i zrobił to tylko raz, ale ja wiem, że jeśli pozwolił sobie na coś takiego to nie będzie miał oporów by zrobić to po raz kolejny. Od 1 lutego nie jesteśmy razem, a 25 został złożony wniosek rozwodowy. Teraz jesteśmy już po pierwszej sprawie. Niestety na tym nie koniec, bo czeka nas walka o dzieci. pomimo nakazu sądowego nie płaci na dzieci, ma też zajęcie komornicze wierzytelności i nawet to nie pomaga. Co zrobić najpierw? Złożyć wniosek poprzez sąd do funduszu alimentacyjnego czy może założyć sprawę o alimenty jego rodzicom?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezłą rozpie.rducha za jednego liścia. Jeszcze wnuki waszych wnuków bedą odczuwać skutki tych batalii sądowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka 123
Zloz na dziadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze zrobilas, ze odeszlas. Nie dosc ze facet pije, to jeszcze zabiera sie za bicie. Co za patologia.... Jezeli on pracuje, to alimenty moga byc sciagane z jego poborow. Trzeba tylko zglosic sprawe do komornika. Podowiaduj sie u jakiegos prawnika, bo to trudne sprawy sa. Dziadkow nie mecz, moze sa inne sposoby na sciagniecie alimentow. Lepiej zeby pijak placil, bedzie mial mniej na wóde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×