Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lady_margarett

czy jest tu jakaś mamusia z holandii

Polecane posty

Witam, czy jest na tym forum mamusia mieszkająca z partnerem w Holandii? Chciałam wiedziec czy da się tam wyżyc we trójkę jeśli mąż zarabia 1400 euro na rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arnold Super Gosc
Co za pasozyt z ciebie. Wpolczuje twojemu chlopu biedny jest ciezko ma, robi na leniwa babe i 2 bachory. Ty chyba tylko nogi umiesz rozkladac pasozycie jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mieszkam z partnerem w Holandii, wspólny dochód to ok. 1200-1300 euro (praca dorywcza, obydwoje studiujemy) i powiem ci, że wystarczy nam to tak na styk. akurat na mieszkanie, dobre jedzenie i od czasu do czasu jakieś ubrania, kosmetyki, perfumy. jak dla mnie 1400 euro na 3 osoby w tym małe dziecko, któremu trzeba zapewnic pieluchy i inne pierdoły to mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież przy takiej kwocie i dwójce dzieci należy się wam nie mały zasiłek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorry chciałam sprostowac że mąż zarabiał by 1600 euro a nie 1400 bo by mu firma nie potrącała na mieszkanie. do tego jeszcze dofinansowanie do ubezpieczenia i na dziecko. I nie dwoje dzieci mamy tylko jedno - pisałam że trzyosobowa rodzina:) mieszkanie nagrane za 600 euro ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siemka, my mieszkamy w Holandi, też jesteśmy we 3. Mąż zarabia około 1400 ale za chatę płacimy 750 + opłaty. Jeżeli będziecie mieli mieszkanie za 600 e to spokojnie będziecie tu normalnie żyć. Można wiedzieć w jakim rejonie mieszkacie?Jesteście tu zameldowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lady_margrett przypadkiem nie udzielasz się na szafie? Kojarzę ten pseudonim, ale może to przypadek. Jak dużą macie córcię? Ja mam malutkiego synka, mieszkamy niedaleko Utrechtu. Kiedyś mieszkaliśmy w Utrechcie ale zmieniliśmy miasto. Myślę, że jeżeli nie będziecie chcieli żyć bardzo wystawnie to spokojnie dacie radę. A przecież z czasem i Ty będziesz mogła pójść do pracy jak będziesz chciałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tam miało być "chciała"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja wogole nie mam z szafa nic wspólnego :) córcia ma 20 mies od Utrechtu będziemy mieszkać 15 km, wyjazd po połowie listopada :) co do pracy to bym od razu chciała rozpocząć poszukiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alke
to ja z "2013-10-21 16:01:22 " ;), w takim razie życze powodzenia, przed świętami może uda Ci się w miarę szybko coś znaleźć. Lokalizacja też jest w miarę ok, bo jest spore zapotrzebowanie na pracowników w utrechcie i okolicach. No i ważne jest jeszcze czy znasz jakiś język - holenderski/angielski..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×