Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość makadamka

Duże śniadanie i mały obiad

Polecane posty

Gość makadamka

Czy dam radę zrucić 4 kg jedząc do 5 listopada następująco: 6:20 śniadanie - sałatka (jajko, 50g wędliny drobiowej, 1 ogórek konserowy) ~ 110kcal lub jajecznica na teflonie 10:30 drożdżówka z kruszonką/dżemem 15:30 Gotowane udko z kurczaka, bez skóry, z marchewką/wędzony drosz/ jajecznica na teflonie I 2 l wody dziennie, potem juz nic :) Chcę schudnąć do 42kg, mam 150 cm wzrostu, jak na razie waże 46 kg. Czy lepiej rozłożyć to tylko na dwa posiłki? Chce jeść dużo białek, stąd jajka, kurczak. Słyszalam, że wiele osób schudło jedząc tylko śniadanie i obiad, przy czym na śniadanie jedli nawet więcej niż ja. Myślałam o dukanie, ale boję się, że jest to dieta dla ludzi naprawdę bardzo otyłych, a nie tak ja, chcący zrucić tylko kilka kg...Co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jassssmina
tą drożdżówkę to sobie odpuść kochana, zastąp owocem,orzechami, te ciacha to sam cukier, a jeśli chodzi o śniadanie to przeczytaj to http://mojanowafigura.pl/dieta/porady/jestes-na-diecie-pamietaj-o-sniadaniu/ i zadbaj,żeby było na prawde solidne, najlepiej owsianka z orzechami,cynamonem i bananem...z resztą z czym chcesz,byle by były węgle złożone,które będą się wolno uwalniały do krwi dzięki czemu będziesz mieć energię, co do obiadu nie ma zatrzeżeń, ale gdzie reszta posiłków? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia Dubicka
Zwiększ liczbę posiłków, Mniejsze porcje a częściej co 3 h to od razu pójdzie szbciej :0 Mnie pani u której zajmuję się potomkami zachwalała preparaty odchudzające Forever Slim, dostałam od niej jedno pojemnik w upominku a też można je dostać na allegro. Jako że najskuteczniej jest brać je 3 miesiące zaopatrzyłam się w 3 sztuki w promocyjnej cenie. Oprócz tego nakręciła mnie zdrową żywności nisko przetworzoną. Stosując się do tego w miesiąc zrzuciłam 9 początkowych kilogramów ;) A z aktywności fizycznej to tyle co spacery z dziećmi którymi się zajmuję i w piaskownicy ;) Przed tym byłam na samej zdrowej diecie ale wcześniej nie było takich efektów ;) Postanowiłam spróbować po tym jak dowiedziałam się że preparaty zostały zbadane przez głównego inspektora sanitarnego i zaakceptowane do obrotu w Polsce co potwierdza ich bezpieczeństwo a to jest najważniejsze i nie każdy podobny preparat przeszedł takie analizy co stawia ich w złym świetle. Skład to tylko naturalne składniki co jednocześnie nasila bezpieczeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×