Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość loasek

Co sądzicie o studiach podyplomowych

Polecane posty

Gość gość
zeby zarzadzac papierami wystarczy administracja, a cyberprzestrzen to raczej dzialka dobrego informatyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
parszywa reklama, omijamy te uczelnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym troszkę odczekał. Studia podyplomowe są raczej dla osób z jakimś doświadczeniem zawodowym. Trzeba troszkę popracować i człowiek zaczyna dostrzegać swoje brak w teorii. I wtedy dopasowuje do tego profil studiów podyplomowych. Np. pracujesz w dziale zaopatrzenia. Zauważasz, że jest jeden wielki bałagan, nic nie możesz znaleźć nikt nic nie wie itd. Ale nie potrafisz tego sama naprawić. Idziesz na studia z zakresu logistyki na Akademię Ekonomiczną w Poznaniu albo Katowicach i tam poznajesz różne narzędzia typu "just in time" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alina zmieniles plec? W stopce jest informacja ze jestes kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata  Wieczorek
Studia podyplomowe to dobry pomysł zarówno w przypadku świeżych magistrów, jak i w przypadku tych posiadających pewne doświadczenie zawodowe. Pamiętajmy, że wiele osób pierwsze kroki na ścieżce kariery stawia już w trakcie studiów. Inwestować w siebie warto zawsze i na pewno nie umknie to czujnemu oku rekrutera czy pracodawcy poszukującego specjalisty. Wszystkich rozważającym podjęcie dalszej nauki, gorąco zachęcam do zapoznania z listą kierunków dostępnych na naszej uczelni http://www.wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki-podyplomowe. Nadmieniam także, że do końca października obowiązuje promocyjna cena wpisowego, które wynosi teraz jedynie 150 zł. Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości. Pozdrawiam, Małgorzata Wieczorek Online Ekspert WSB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena89a
Studia podyplomowe to dobry pomysł szczególnie jeśli chce się podnieść swoje kwalifikacje albo się przebranżowić. A jeśli jesteś po licencjacie i chcesz iść na studia podyplomowe, ale również myślisz o magistrze to bardzo ciekawą opcją są studia 2 w 1. Sama zastanawiam się nad tą opcją, ponieważ kończę studia licencjackie, przede mną ostatnie egzaminy :). Studiuję na UTH Chodkowskiej w Warszawie i właśnie u nas są studia te dwa 2 w 1. Czyli tak jesteś na magistrze, ale w między czasie możesz robić też podyplomówke. Jak dla mnie to mega opcja. Do tej pory byłam na Stosunkach międzynarodowych i tutaj mogę wybrać specjalność Globalny menadżer. Bardzo mocno zastanawiam się nad ta opcją :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj moim zdaniem ważne jest to aby wybrać dla siebie naprawde dobry kierunek, i jesli chodzi o osoby kończące wlasnie medycynę to uwazam ze warto wtedy pomyslec nad taka szkołą http://www.mckp.uj.edu.pl/?page_id=1975 Na pewno wiele uda sie nam zyskac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To własnie jest moim zdaniem doskonałe rozwiazanie i powiem Wam ze na pewno wartość takiej szkoły jest sukcesem zawodowym - naszym oczywiscie sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to szkoła bardzo znana, ceniona i mysle ze wielkim plusem jest wlasnie wybór takiej oto szkoły podyplomowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie studia podyplomowe w Krakowie to super sprawa i jesli ktoś tylko ma jeszcze zapal do nauki to powinien koniecznie skorzystac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna wybrać własnei w takiej szkole odpowiedni kierunek dla siebie, a ja sie nastawiłam własnie na jeden z nich Żywienie w zdrowiu i chorobie Mysle ze to dosyc ciekawy kierunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta szkoła cieszy sie dużym uznaniem, do tego to Kraków, wiec na pewno nauka w tym miescie jest na jak najwyższym poziomie. Jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo interesujące kierunki. Mysle ze spokojnie lekarze powinni z takich mozliwosci dokształcania korzystać. Ja przynajmniej jestem jak najbardziej za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest naprawde dobra szkoła podyplomowa. Idealna dla tych wszystkich którzy chcą coś jeszcze robić po medycynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktoś może skończył studia podyplomowe żywienie w zdrowiu i chorobie i może się wypowiedzieć na temat tych studiów. czy warto czy ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze jest to profesjonalna, dobra i pewna szkoła i co wazne z dużym uznaniem, wiec też nie ma sie co dziwic Wiec na pewno warto stawiac na takie szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jest to naprawde dobra szkoła podyplomowa. Idealna dla tych wszystkich którzy chcą coś jeszcze robić po medycynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MCKP to również własnei dobra szkoła, idealna dla tych, którzy chcą kontynuowac swoją nauke i dalej sie szkolic. A sam Kraków w którym znajduje sie szkoła,równiez bardzo kusi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie jest to profesjonalna, dobra i pewna szkoła i co wazne z dużym uznaniem, wiec też nie ma sie co dziwic Wiec na pewno warto stawiac na takie szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×