Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tarantula11

dostajecie bony na święta w pracy

Polecane posty

Gość gość
kurde ciekawe gdzie pracują ci co dostają bony, ja przez 11 lat pracy nigdy nic nie dostałam, no kilka lat temu jakieś paczki, w innej firmie polisę ubezp a tak to nic, mój mąż to samo, rok temu dostał paczkę herbaty lipton i to wszystko :( 1600zł bonów ja pierdziele to jest 2 mce jedzenia chciałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuje w sklepie kosmetycznym czyli u prywaciarza i w tamtym roku na Św dostałam paczke kosmetyków (po podliczeniu wyszło mi, że była warta ok. 200zł) i bony ale nie na takie kwoty jak tu padają :D Skromne 350 zł. Mąż pracuje jako kurier i w tamtym roku dostał bony na 500 zł + paczke spożywczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok temu650 zł i po 150 bon na każde dziecko do Smyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie, mój mąż dostaje 1500 zł premii światecznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż ma co roku 4000 zł na święta plus paczka dla dziecka, a w mojej firmie 100 zł co rok a mój szef jest taki wielki bogaty (ma w chooj milionów na koncie) i żal mu dać więcej pracownikom którzy już kilka lat pracują :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas na koniec roku przydzielane sa premie w tamtym roku wyszlo mi 1050zł i paczki dla dzieci wartosci 300zł dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patusia83
U nas mąż dostaje dwa razy w roku po ok. 200 zł na święta (może to nie majątek, ale bardzo się na święta przydaje) i na dzień dziecka i mikołaja paczkę dla dziecka. Ja w sklepie spożywczym nie dostaję nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas wygląda to tak ze mąż w pracy dostaje ok. 400 zł na święta BN i dla dzieci (2) na paczki ok. 200 zł. U mnie w sklepie tez dostawałam 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas niestety nie ma czegoś takiego i zastanawiam sie czy nie skorzystać na te święta z takiej pożyczki https://www.tanikredyt.pl/ Nie potrzebuje duzo bo 1500zł a tutaj moge otrzymać taki kredyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś pracowałam w markecie jednej z sieci handlowych i na święta, czy to wielkanocne, czy Bożego Narodzenia dostawaliśmy i bony (ok. 250 - 350 zł), oraz paczki świąteczne, a nie były one byle jakie, bo były tam 2 duże paczki Jacobsa (1 rozpuszczalna , druga - sypana), herbata Lipton - 1 duża czarna i 1 mała aromatyzowana (miała udawać owocową), czekolady, kilogram dobrych cukierków czekoladowych,pierniki, szynka w puszce, naprawdę nie wszystko tu wymieniłam, bo nie sposób było to spamiętać, ale paczki były naprawdę "wypasione".Poza tym dzieci do lat 15 na Mikołaja też dostawały super paczki. Teraz niestety z powodu przeprowadzki musiałam zmienić też pracę. Pracuję u prywaciarza, który pomimo, że ma tylko 2 pracowników nie daje nam nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mąż w budżetówce dostał 1110 zł na świeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż w budżetówce 1100zł ja w pracy u prywaciarza paczki ze słodyczami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w budżetówce dostałam dokładnie 243 zł na święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 600 zl i na sylwestra dostanę około 300 jak co roku. Mąż 400 i 200 na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja daję swoim pracownikom od 500 do 800 zł w zależności od stażu pracy. Żadnych dodatków z tytułu posiadania dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja co roku mam premie troche ponad 1000 euro - to mam zawsze :) Dodatkowo dostajemy bony, 150 euro u meza i 100 euro u mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja dawałam z własnej kieszeni pracownikom kosze świąteczne i zapraszałam na uroczysta kolacje do restauracji i tak przez pare lat. Oni robili składkę na wino dla mnie -:) ja im po pare stow na głowę a oni po 5 zł od głowy . Przestało mi sie chcieć , nic nie muszę , oni tez nie dlatego nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie maz dostał 700 zł na święta ( firma prywatna , facet zatrudnia 400 os)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż dostaje nie bony, tylko dodatek do wypłaty, ale całkiem przyzwoicie. Bardzo nas to cieszy, bo mnie moja firma nie tylko nie daje bonów, ale i z wynagrodzeniem mi od września zalegają, 3 miesiące w plecy i ani grosza. Ot, takie nasze święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem nauczycielem i dostalam 120 zl w bonach do tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w korpo dostaje w bonach 700zl, minus podatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostałam 1000 zł i mini paczka jakiś mikołajek bomboniera i wino, a mąż całkiem fajną paczkę ze słodyczami, jakimiś balsamami do ciała i ręcznikami + 350 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne sa takie paczki. Czasami lepsze niz kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dostajemy. Napisałam jak oszczędzam, ale nie opublikowano, bo w komunikacie napisali, że ta treść została uznana za spam. Ale nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w budzetowce 500zl, maz w budzetowce 0 zl. Budzetowka budzetowce nierowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu nic nie dostałam, ale 2razy dostałam paczkę od wdzięcznego klienta i za każdym razem szef mi ukradl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pracy planuje dla pracownikow przygotować właśnie takie paczki. Jakieś pomysły na to co mogłoby sie w nich znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja w budzetowce nie dostaje nic. Tylko placena ten fundusz socjalny i nic z tego nie mam. Mam finansowac darmozjadow. Moze ktos wie jak z tego funduszu sie wypisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam porównanie kilku paczek z uwagi na to,ze kilka osob w mojej rodzinie dostaje takie paczki. Polecam nie bawić się w robienie paczki samodzielnie, ale oddać to zewnętrznej firmie, ktora zrobi paczkę profesjonalnie ( i tak nie będzie Cie to dużo kosztowało ponieważ wrzucasz zakup paczek w koszta firmy). W paczce dobrze jeśli znajdą się: porządna czekolada alkohol kawa kakao ewentualnie przysmaki takie jak kawior czy paszteciki z jelenia Czyli to czego pracownik sobie na co dzien nie kupi ale to co fajnie byloby spróbować na święta. Daję tutaj kontakt do firmy, która robi takie paczki: https://www.nobilia.pl/kosze-upominkowe/kosze-swiateczne/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat temu pracowałam w Carrefourze i muszę wam powiedzieć, że zawsze na Wielkanoc i Boże Narodzenioe były paczki dla pracowników i bony. W paczkach były zawsze :dobra kawa mielona, kawa rozpuszczalna , kilogram dobrych cukierków czekoladowych , duża herbata ekspresowa Lipton, bombonierka, kilka czekolad, pierniki, szynka Krakus w puszce i parę innych drobiazgów no i bony. w ub. roku pracowałam w kiosku z prasą , szef na święta nie dał nic. Od czerwca pracuję w sklepie spożywczym, koleżanki mówiły, że szef daje kasę, ciekawa jestem ile dostanę. Liczę, że chociaż z 2 stówki da... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×