Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Prążkowana

długotrwałe wypadanie włosów

Polecane posty

Gość gość
Włosy mi bardzo wypadały, ale zauważył to mąż właściwie. Przez ponad rok prawdopodobnie w ogóle nie miałam świadomości problemu. Zapisałam się na mezoterapię do pani Aleksandry Sobczyk – Smereczyńskiej w Opolu. Przeszłam 4 sesje w dwutygodniowych odstępach. Skuteczność zabiegu potwierdzałam też w innym salonie, do tego na dokładnej kamerze. Faktycznie pomaga. Konkretnie korzystałam z mezoterapii Dr. Cyj. Jestem bardzo zadowolona, bo nie tylko włosy przestały mi wypadać, ale po prostu lepiej wyglądają. Chodzi szczególnie o gęstość. Pozdrawiam i życzę powodzenia w rozwiązywaniu problemów ze skórą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MI bardzo pomógłī tabletki biotebal i szampon bombar od inoar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy może stosować leki. Najlepszym rozwiązaniem jest takie, które omija wszelki układ pokarmowy, bo nieraz żolądek nie toleruje takich tabletek na włosy. Mnie pani w aptece doradziła plastry dermastic, takie do przyklejania na skorę niedaleko włosów. Można na kark, czy na skroń. I to tylko w nocy. Moje włosy po nich bardzo się wzmocniły i są takie sprężyste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artysti
Ja na swoje problemy z wypadaniem włosów po porodzie brałam Vitapil, pomogło mi skuteczniej niż chyba każdy inny specyfik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filomenaa
U mnie dużo pomogło wcieranie ampułek z Pilfood, teraz biorę też suplement tej firmy dla utrzymania efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy długotrwałym problemie najlepiej zgłosić się do trychologa, żeby proces jak najszybciej zatrzymać lub cofnąć (jeśli to jeszcze możliwe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manioszekr
Jeśli chodzi o wypadanie włosów najpierw warto poznać budowę włosa wtedy można prosto określić przyczynę wypadania. U mnie była to zła dieta . Pani z apteki poleciła mi Vitapil i rzeczywiście poprawił stan moich włosów zagęścił je i co najważniejsze włosy przestały wypadać. A wy co stosujecie ? http://www.vitapil.pl/Tajemnice-wlosow/anatomia-wlosa/Budowa-wlosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogł ten produkt http://track.easyprofits.com/1d919b jest na prawdę rewelacyjne . Borykałam sie z tym problemem ładne kilka miesiecy aż wkoncu poleciła mi go znajoma . Nie zmienie juz go na żaden inny . Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość listkowaLili
Czasem trochę czasu upłynie zanim znajdziemy najlepszy dla nas lek. U mnie numerem jeden od kilku miesięcy jest Biotebal, bo sprawił że włosy stopniowo coraz ładniej wyglądają, błyszczą się i co dla mnie najważniejsze przestały wpadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka97
Myślałaś może o wizycie u trychologa? Wydaje mi się, że jest to odpowiednia osoba do takiego problemu. Słyszałam, że najlepszych trychologów można znaleźć w Krakowie. Znajoma była jakiś czas temu na takiej wizycie w SCM estetic. I jak na razie jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropkowaLerka
Moja metoda jest bardzo skuteczna, ale trzeba systematyczności i trochę cierpliwości :) łykam biotebal od kilkunastu tygodni, codziennie jedną tabletkę, więc nie jest to trudne. Pierwsze efekty widziałam po około miesiącu - stopniowo włosów wypadało mniej, ale nadal stosuję ten lek, by je dodatkowo wzmocnić i by szybciej rosły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi nic nie pomagało jak leczyłam to na własną rękę, w końcu poszłam do MW CLINIC http://mwclinic.pl/ ze Skierniewic. To profesjonalny gabinet m.in. trychologii czyli dziedziny medycyny zajmującej się leczeniem dolegliwości związanych z włosami i skórą głowy. Wykonują tam badania i dobierają indywidualną terapię. Ciesze się, że się na nich zdecydowałam, bo wreszcie mam włosy w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami rzeczywiście ciężko jest pokonać wypadanie włosów, ale powiem szczerze, ja poradziłam sobie z wypadaniem włosów między innymi dzięki http://dermastic.eu/ tu są takie fajne plastry no i bardzo dobre serum. po 4 tygodniach widziałąm wyraźną różnicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bogusiaz
Zerknij sobie tutaj http://www.drturowski.pl/pl/utrata-wlosow/mezczyzni.html Jest opisany problem wypadania włosów i myślę, że jeżeli też masz taki problem to im szybciej zaczniesz działać tym lepiej dla Ciebie. Na pewno warto wybrać się do specjalisty aby ocenił co najlepiej zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto udac sie do dermatologa trychologa, który zleci badania diagnostyczne w kierunku łysienia lub łojotokowego zapalenia skóry głowy. Jeżeli lekarz wykluczy wszelkie choroby, to pomocna może okazac się mezoterapia igłowa skóry głowy, osocze bogatopłytkowe lub karboksyterapia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też miałam z tym ogromny problem. Przez używanie tych wszystkich niesamowitych środków i leków tylko pogorszyłam sprawę. Zwykłe chemikalia i tyle. Na całe szczęście trafiłam na artykuł o ekstrakcie z dąbrówki. Skonsultowałam się ze znajomą zielarką i przygotowała mi kurację na bazie ekstraktu typu TLC. Po dwóch miesiącach włosy już nie wypadały w takiej ogromnej ilości. Polecam serdecznie spróbować bo warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Numer jeden wśród preparatów, zatrzymujących łysienie oraz stymulujących porost włosów jest Profolan, prawdziwy hit, wprost z USA, polecam stronę na której kupowałam http://nplink.net/AmLo6whK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ann

Witajcie

Miałam włosy w bardzo złym stanie.Wypadały,były coraz cieńsze, wiotkie, matowe, miałam wyraźne przerzedzenia.Podejrzewałam zamiany hormonalne i miałam tysiąc czarnych scenariuszy przed oczami..

W około 3 miesiące odzyskałam włosy i chęć do życia, a wszystko za sprawą zielonej żywności.Chętnie podzielę się szczegółami: ana.alexandra133@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaaa

Mi akurat złoto pomogło na wypadanie włosów. Już przetestowałam milion odżywek, preparatów, szamponów i nic, nie było większego efektu, dopiero złoto zaczęło przynosić efekty. Kupowałam od Pro Aktiv, są najlepszym dostawcą takich preparatów na rynku (sklep online jest na proaktiv.pl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renjj

Tych różnych terapii przeciwko łysieniu to jest więcej niż kwiatków na łące w majowe przedpołudnie....ale takich które cokolwiek działają to już garstka. U mnie dużo się udało uratować dzięki Hair Medic. Włosy przestały wypadać, powoli odrastają nowe, jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biletka

na pewno przy długotrwałym wyapdaniu to warto zrobić sobie podstawowe badania, hormony, mi nic ni wyszło a włosy leciały, kupiłam sobie vitapil i brałam przez 2 miesiące, w końcu przestały włosy wypadać i zaczęły też rozsnąć nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Można sobie zerknąć na różne propozycje, wydaje mi się, że coś interesującego można sobie znaleźć na kv1.pl/. Mają tam sporo różnych preparatów i wiele osób sobie chwali więć można sobie zerknąć i coś dla siebie wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×