Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem w ciazy i codziennie sie boje

Polecane posty

Gość gość

Boje sie ze cos bedzie nie tak. Na poczatku balam sie ze strace dziecko (mialam krwawienia 3 razy, wczeeniejsza ciaze poronilam) potem ze serduszko nie bedzie bilo albo przestanie bic, teraz jestem w 5 mcu i tez sie ciagle boje co mnie cos zakluje w brzuchu to panikuje zaraz. Dalej biore leki na podtrzymanie a or wizyty do wizyty u lekarza boje sie coraz bradziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze bedzie, byle do 7-8mca i mozesz rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymaj się mocno! Miałam podobnie. Ostatecznie urodziłam w 34tc - odeszły mi wody i miałam cc. Dziecko jest wcześniakiem ale teraz jest już dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swoim strachem spotegujesz zagrozenie... musisz sie odprezyc... mialam podobna syt .... takze spokojnie wszystko bedzie dobrze.... skncentruj sie na czyms milym w chwili strachu(wiem wiem...latwo sie mowi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 4,5 miesiaca w ciazy i tez ciagle sie boje. Dobiero o wczoraj zaczelam czuc pierwsze delikatne ruchy dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex

Mam bardzo podobnie, ale to przez moją nogę, która nagle zachorowała, a lekarze mnie olali. Wszyscy! 

Boję się bardzo o moje dziecko, że jeśli nie teraz, to później okaże się, że moja nagła choroba zaszkodziła dziecku. 

Staram się nie myśleć o tym,😑 ale czasami atakuje mnie panika, obawy strach... Boże 🤦

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jestem w 32 tygodniu i też się obawiam. Taka chyba nasza natura. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×