Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do mężatek

Polecane posty

Gość gość
1. Ile masz lat. 37 lata 2. Ile lat jesteś mężatką. 12 lat 3. Ile razy kochasz się w miesiącu. 5-10 razy 4. Czy podczas seksu osiągasz orgazm, jeśli tak to jaki. Tak, prawie zawsze, ale tylko łechtaczkowy, pochwowego nigdy nie miałam. 5. Ile razy w miesiącu sama się masturbujesz. 5-10 razy 6. Czy twój mąż wie o twojej masturbacji. Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.27 2.1,5 3.ok 12 -15 razy 4. prawie zawsze , mam taki i taki zależy jaka pozycja 5.2-4 6.tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Ile masz lat-28 2. Ile lat jesteś mężatką- 7 lat 3. Ile razy kochasz się w miesiącu-kilka/kilkanaście 4. Czy podczas seksu osiągasz orgazm, jeśli tak to jaki-jesli sie kocham to pochwowy, łechtaczkowy kiedy mąż robi mi dobrze językiem 5. Ile razy w miesiącu sama się masturbujesz-moze 2/3 6. Czy twój mąż wie o twojej masturbacji-nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Ile masz lat. 39 lata 2. Ile lat jesteś mężatką. 16 lat 3. Ile razy kochasz się w miesiącu. 1-2 razy 4. Czy podczas seksu osiągasz orgazm, jeśli tak to jaki. Nie 5. Ile razy w miesiącu sama się masturbujesz. 10-15 razy 6. Czy twój mąż wie o twojej masturbacji. Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.31 2.9 3.0 4.? 5.20 6.Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat, jestem mężatką i to co tu przeczytałam trochę mnie uspokoiło bo mieszczę się w normie, a myślałam że coś ze mną nie tak. Pozdrawiam i zapraszam to odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona1988
1. 27 2. 5 3. 15-20 4. Tak, łechtaczkowy 5. ~10 6. Tylko o tej w trakcie gry wstępnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.30 2.9 3.Prawie codziennie. 4.Tak ,taki i taki. 5.0 6.--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde nie pamiętam pytań ale może spróbuję Mam 36 lat Jestem z moim 18 lat Mężem jest od 12 Tak orgazm ma tylko przy paluszkach włącznie z sokami: )cholernie gotowe to kręci, A upawiami sex prawie codziennie: ) Mam też kochanka. Dwa razy w tygodniu Masturbuje się zazwyczaj w dni płodne mój nigdy by.mnie o to nie podejrzewał: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niegrzeczne mężatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
33 od 10 lat 0-1 razy/m-c często nie (on jest do niczego w łóżku) tak, robię to ok 15-20 razy/m-c nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.Latek 44. 2.Mężatka od 20 lat. 3.W miesiącu z mężem ok.10 razy, z kochankiem też ok. 10. 4.Orgazm i taki i taki, z kochankiem częściej pochwowy, bo ma imponujący sprzęt i jest długodystansowcem w kochaniu, w końcu jest 12 lat ode mnie młodszy, mąż za to jest świetny w minetce i pięknie podnieca paluszkami 5.Masturbuję się codziennie,czasami 2-3 razy. 6. Mąż wie o masturbacji, czasami robię to wspólnie z nim. Kochanek nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby jeszcze miała naturalny zarost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.23 l. 2.Mężatka od roku. 3.Przynajmniej 2 razy dziennie, czasami 3, więc w miesiącu 70 ok. 4.Orgazm prawie za każdym razem, ten i ten. 5.Codziennie przynajmniej raz. 6.Tak,wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda,że nie mam dziewczyny z takim temperamentem jak gość z 11.13. Jesteśmy z dziewczyną dokładnie w twoim wieku, ale ona jak raz w tygodniu to max. Jest naprawdę piękna i mądra, jesteśmy razem od 3 lat, ale w sprawach seksu trudny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Ile masz lat. 44 lata 2. Ile lat jesteś mężatką. 22 lat 3. Ile razy kochasz się w miesiącu. 0-3 w porywach do 5 razy 4. Czy podczas seksu osiągasz orgazm, jeśli tak to jaki. Tak, prawie zawsze, ale tylko łechtaczkowy, pochwowego nigdy nie miałam. 5. Ile razy w miesiącu sama się masturbujesz. 10-15 razy 6. Czy twój mąż wie o twojej masturbacji. Tak ale nie o każdym razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćon
Gość 13.33 chcesz o tym pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze laski na hashnaked.com ! Faceci z #naked robią cuda! Wszystko całkowicie ZA DARMO! A przy tym brak reklam i spamu :) Nic tylko się rejestrować Kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dzisiaj jakaś mężatka wypełni ankietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli nie chce wam się wypełniać tej długiej ankiety to chociaż wypełnijcie tą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.43 2.20 3.10-15 4.łechtaczkowe 5.0-5 razy mam takie potrzeby że muszę mieć około 15 orgazmów w miesiącu. Jeśli z mężem robię to około 10 razy to mi nie wystarcza więc wtedy sama się zaspokajam. Jak robimy to około 15 razy to nie potrzebuje więcej orgazmów. 6.tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyszkabeata
1. Ile masz lat. - 53lata 2. Ile lat jesteś mężatką. - 30lat 3. Ile razy kochasz się w miesiącu. - przed iqmanem 3-4, po iqmanie czasem więcej niż 10! 4. Czy podczas seksu osiągasz orgazm. - bardzo często 5. Ile razy w miesiącu sama się masturbujesz. 5-6 razy 6. Czy twój mąż wie o twojej masturbacji. Oczywiście! I uważa to za doskonalą formę gry wstępnej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.30 2.7 3.około 10 4.tak łechtaczkowe 5.około 15 6.tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 46 lat , dokładnie, dzisiaj mam urodziny. 2.Mężatka od 22 lat. 3.Seks 15-20 razy w miesiącu. 4.Prawie zawsze , pochwowy i łechtaczkowy. 5.Prawie wcale , 1 może 2 razy na miesiąc. 6.Nigdy mnie na niej nie przyłapał , więc nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×